

Polak odszedł z austriackiego klubu
Obrońca Tomasz Wisio odszedł z SK Niederösterreich Sankt Pölten, które występuje na zapleczu austriackiej Tipico Bundesliga. 32-letni Polak w klubie występował przez dwa ostatnie sezony.
Wychowanek Zagłębia Lubin od ponad dziesięciu lat grał za granicą. Najdłużej właśnie reprezentował kluby w lidze austriackiej. Ma na koncie również kilkanaście występów lidze greckiej w barwach GS Ergotélis, w którym przebywał cztery lata.
-
AktualnościMauricio Pochettino: USA mimo porażki z Turcją kończą grupę D na pierwszym miejscu i zagrają z Bośnią i HercegowinąNowacki / 26 czerwca 2026, 16:57
-


AktualnościZion Suzuki: Japonia zremisowała 1:1 ze Szwecją i awansowała do 1/16 finału Mundialu 2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:38
-


AktualnościEkwador pokonał Niemcy 2:1 – prezydent Daniel Noboa ogłosił dzień wolny po awansie na MŚNowacki / 26 czerwca 2026, 16:16
-



AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-



AktualnościUrugwaj - Hiszpania przewidywane składy | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07
-

AktualnościWyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska przewidywane jedenastki na spotkanie | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 16:07





































