

Oficjalnie: Clark trenerem Blackpool
Blackpool FC za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej powiadomiło o zatrudnieniu nowego szkoleniowca, jakim jest Lee Clark. 42-latek podpisał roczny kontrakt z ostatnią drużyną Championship.
- Jestem absolutnie zachwycony! Moim głównym celem jest zbudowanie drużyny, która utrzyma się w Championship. Nie jest to łatwe do wykonania, ale wierzę, że uda się to zrobić. - powiedział Clark.
Anglik to były piłkarz, który występował na pozycji pomocnika. Reprezentował barwy takich klubów jak Newcastle, Sunderland, czy Fulham. W 2008 roku zadebiutował w roli trenera obejmując Huddersfield Town, które prowadził przez cztery lata. Potem objął Birmingham, gdzie po dwóch sezonach został zwolniony około dwa tygodnie temu.
źródło&foto: blackpoolfc.co.uk
-
AktualnościZnamy składy na mecz Francja - Hiszpania. Podstawowe jedenastki obydwu drużyn (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 20:08
-


AktualnościFrancja - Hiszpania: półfinał MŚ 2026 na AT&T Stadium. Początek meczu o 21:00














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 15:15
-


AktualnościDeclan Rice gotowy na półfinał Mistrzostw Świata z Argentyną. Bellingham i Konsa dostępni














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:38
-


AktualnościNorwegia powitana przez około 100 000 kibiców po mundialu. Król Harald wzruszony














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:05
-

AktualnościLula ostro krytykuje piłkarzy Brazylii: samolot kadry wrócił z jednym zawodnikiem po porażce 1:2 z Norwegią














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:37
-

AktualnościAdrien Rabiot: Nie mamy planu na Lamine Yamala, skupiamy się na całej drużynie Hiszpanii














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:04





































