Niedosyt we Wrocławiu

Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin podzielili się punktami. Do przerwy we Wrocławiu 0:1 prowadziła Pogoń po bramce Murayami, ale na początku drugiej połowy wyrównał Zieliński. To oznacza, że Śląsk wciąż nie został przełamany na własnym stadionie, ale ten remis powoduje, że obydwie drużyny nie mogą być zadowolone z wyniku, bo Śląsk zmniejszył szanse na dogonienie Legii przed przerwą zimową, a Pogoń spada z pierwszej ósemki, a na jej miejsce wskakuje Podbeskidzie.

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
0:1 – Murayama 33′
1:1 – Zieliński 54′

Śląsk Wrocław: Mariusz Pawełek – Paweł Zieliński, Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Dudu Paraiba (75′ Konrad Kaczmarek), Tom Hateley, Lukas Droppa (67′ Krzysztof Danielewicz), Flavio Paixao, Sebastian Mila, Robert Pich, Mateusz Machaj (51′ Krzysztof Ostrowski).

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz – Hubert Matynia, Hernani, Wojciech Golla, Sebastian Rudol, Takuya Murayama (90′ Maciej Dąbrowski), Maksymilian Rogalski, Mateusz Matras, Rafał Murawski (67′ Jakub Bąk), Adam Frączczak, Łukasz Zwoliński.

Żółte kartki: Celeban, Zieliński (Śląsk) oraz Hernani, Rudol, Golla, Rogalski (Pogoń).

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

Widzów: 8297.