

Nasri: Chciałbym zagrać w MLS
Samir Nasri przyznaje, że możliwy jest jego powrót do Olympigue Marsylia, ale jednocześnie podkreśla, że w tej chwili bardziej chciałby zagrać w Major League Soccer.
"Marsylia to jedyne miejsce gdzie mógłbym grać wracając do Francji. Myślę jednak, że w tej chwili to jest mało realistyczna opcja. Moim marzeniem jest zagrać w MLS, bo uwielbiam styl życia w Ameryce. Nieważne w jakim klubie miałbym grać, chciałbym przenieść się do dużego miasta, gdzie byłoby mnóstwo słońca." - stwierdził pomocnik Manchesteru City.
The Citizens mają obecnie ścisłe powiązania z New York City FC, które zostało stworzone w maju 2013 roku. W niedzielę klub rozpoczyna po raz pierwszy grę w MLS, a zawodnikiem tego zespołu jest między innymi David Villa.
źródło&foto: Goal.com
-
AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-


AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 15:13
-

AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04





































