Marko Jovanović wraca do gry!

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Wisła Kraków rozwiązała umowę z obrońcą – Marko Jovanoviciem. Powodem był stan zdrowia Serba, u którego wykryto sarkoidozę. Teraz media piszą o nagłym zwrocie akcji w życiu Jovanovicia. Szwajcarska klinika wydała pozwolenie na jego powrót na boisko!

Były obrońca Wisły po raz ostatni pojawił się na ligowym boisku 16 grudnia 2013 roku. Przez rok nie pojawił się na żadnym z boisk, ponieważ nie pozwalał mu na to jego stan zdrowia. Teraz Serb oświadczył, że bardzo cieszy się z dobrych wyników badań i zamierza znaleźć nowy klub. Pytanie tylko czy będzie taka możliwość, ponieważ kontrakt z krakowską Wisłą mógł zostać rozwiązany niesłusznie – informuje ekstraklasa.net. Sprawą mają się zająć prawnicy Serba.

“Na razie trudno nam komentować całą sprawę, bo opieramy się jedynie na doniesieniach mediów w Serbii. Klub decydując się na rozwiązanie kontraktu z Marko Jovanoviciem opierał się na opinii polskich lekarzy, a żaden z nich nie chciał podpisać się pod zgodą na grę zawodnika. Do tej pory ani Marko, ani jego agent nie kontaktowali się z nami, więc trudno odnosić się nam do sprawy jedynie na podstawie doniesień medialnych – powiedział rzecznik prasowy Wisły, Maksymilian Michalczak, cytowany przez Gazetę Krakowską.”

 

źródło&foto: ekstraklasa.net

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV