

Lukaku: Kiedyś znów zagram w topowym zespole
Romelu Lukaku obecnie poszukuje optymalnej formy w Evertonie. Piłkarz, który kiedyś zachwycał piłkarski świat swoim talentem i był zapowiadany na "nowego Didiera Drogbę" wie, że nadal musi się rozwijać, ale chciałby kiedyś znów zagrać w wielkim klubie.
- The Blues wiedzą, że jestem dobrym piłkarzem, ale też takim, który chce się rozwijać. W końcowym rozrachunku znów będę mógł występować w takim klubie jak Chelsea. Nie mam ukrytej ambicji powrotu na Stamford Bridge, ponieważ są na świecie inne kluby. Chcę po prostu rozwinąć się piłkarsko i znów zagrać w wielkim zespole – powiedział Belg.
Lukaku latem przeniósł się do Evertonu z Chelsea jako definitywny transfer za 36 milionów euro. Jednak jest daleko od swojej formy, którą prezentował chociażby w trakcie wypożyczenia na Goodison Park. W obecnym sezonie Lukaku zagrał w 33 meczach na wszystkich frontach i zdobył dziesięć goli.
źródło&foto: Goal.com
-
AktualnościKto sędziuje spotkanie USA - Australia? Poznaj arbitra tego meczu (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 9:18
-


AktualnościKanada - Katar w liczbach. Statystyki ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:56
-


AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:53
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Kanada - Katar (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościOceny po meczu Czechy - RPA. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościStatystyki ze spotkania Czechy - RPA. Pełna analiza spotkania (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:49





































