LIVE! Multirelacja Liga Mistrzów! City – Barcelona/Juventus – Borussia

Hitowe starcia w 1/8 finału Ligi Mistrzów! Manchester City – FC Barcelona i Juventus Turyn – Borussia Dortmund! Zapraszamy na MULTIRELACJĘ LIVE z tych spotkań! Najważniejsze momenty, gole i wiele około boiskowych ciekawostek!

Manchester City – FC Barcelona 1:2(0:2)

Gol 0:1 – 16′ Suarez

Gol 0:2 – 30′ Suarez

Gol 1:2 – 69′ Aguero

Manchester: Hart – Zabaleta, Kompany (C), Demichelis, zolta-kartka-yellow-cardzolta-kartka-yellow-card  czerwona-kartka-red-cardClichy – Nasri(61′ Fernandinho),zolta-kartka-yellow-card Fernando, Milner, Silva(77′ Sagna) – Džeko(68′ Bony), Gol Agüero.
Rezerwowi: Caballero – Sagna, Mangala, Fernandinho, Lampard, Navas, Bony.

Barcelona: ter Stegen – zolta-kartka-yellow-card Dani Alves(75′ zolta-kartka-yellow-card Adriano), Mascherano, Piqué, Alba – Busquets, zolta-kartka-yellow-card Rakitić(71′ Mathieu), Iniesta – Messi, Gol Gol L. Suárez, Neymar(80′ Pedro).
Rezerwowi: Bravo – Adriano, Mathieu, Xavi, Rafinha, Roberto, Pedro.

Juventus Turyn – Borussia Dortmund 2:1(2:1)

Gol 1:0 – 13′ Tevez

Gol 1:1 – 18′ Reus

Gol 2:1 – 43′ Morata

Juventus: Buffon (C) – Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra – Marchisio, Pirlo(36′ zolta-kartka-yellow-card Pereyra), Pogba –                    Gol Morata, zolta-kartka-yellow-card Vidal(87′ Padoin), Gol Tévez(89′ Coman)
Rezerwowi: Storari – Ogbonna, Coman, Padoin, Cáceres, Pereyra, Llorente.

Borussia: Weidenfeller – Piszczek(32′ Ginter), Papastathópoulos(46′ Kirch), Hummels (C), Schmelzer – Aubameyang, Gündoğan, Mchitarjan, Şahin, Gol Reus – Immobile(76′ Błaszczykowski)
Rezerwowi: Langerak – Kirch, Kehl, Ginter, Kagawa, Błaszczykowski, Ramos.

Po meczu: Manchester City – FC Barcelona 1:2. Juventus Turyn – Borussia Dortmund 2:1. Takie rezultaty padły w pierwszych meczach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dziękuję za uwagę. Sławomir Rzeźnik.

Po meczu: Tutaj niewykorzystana “jedenastka” przez Leo Messiego:

Po meczu: Statystyki spotkania MC z FCB:

Po meczu: Piłkarze Barcelony, mimo zwycięstwa byli wściekli po meczu. Rzut karny niestrzelony przez Messiego, mógł im zapewnić spokojny rewanż.

Po meczu: Słabsza druga część gry w Turynie. Juventus pokonał Borussię 2:1. martwi kontuzja Łukasza Piszczka.

90+4′ : Juventus dowiózł korzystny wynik do końca. Sędzia gwiżdże po raz ostatni na stadionie w Turynie. Koniec także w Manchesterze.

90+4′: Strzela z jedenastu metrów Leo Messi, ale Hart broni!

90+3′ : Karny! Messi faulowany przez Zabaletę!

90′ : zolta-kartka-yellow-card Żółta kartka dla Fernando.

89′ : zmiana-zawodnikaOstatnia zmiana w zespole z Turynu. Plac gry opuszcza Tevez, w jego miejsce Coman.

88′ : zolta-kartka-yellow-card Z kontrą wychodził manchester, ale faulem akcję przerwał Adriano. Żółta kartka dla Brazylijczyka.

87′ : zmiana-zawodnikaVidal opuszcza boisko, za niego wchodzi Padoin.

87′ : Pereyra mógł przypieczetować zwycięstwo Juventusu. Minimalnie obok bramki!

86′ : Barcelona gra piłką, stara się utrzymywać dobry wynik.

82′ : Świetny rajd Kuby Błaszczykowskiego! Polak zagrywał w pole karne, uderzał Hummels, ale nie ma gola wyrównującego.

80′ : zmiana-zawodnikaOstatnia zmiana w Barcelonie. Pedro za Neymara.

77′ :zmiana-zawodnika Bacary Sagna za Davida Silvę.

76′ : zmiana-zawodnika Pojawia się na murawie Jakub Błaszczykowski! Zmienił Ciro Immobile.

75′ : zmiana-zawodnika Adriano zmienia Daniego Alvesa.

74′ : Była szansa na wyrównanie dla Borussii. Z dystansu uderzał Immobile!

73′ : czerwona-kartka-red-card Czerwona kartka dla Clichyego! Francuz sfaulował Daniego Alvesa, dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

71′ : Mecz w Turynie typowym meczem walki. Mało sytuacji podbramkowych.

71′ : zmiana-zawodnikaJeremy Mathieu za Ivana Rakiticia w drużynie Barcelony.

69′ : Fantastyczne zagranie piętą Davida Silvy do Sergio Aguero, który strzela gola! Manchester się nie poddaje!

69′ : Gol bramka GOOOOOOL! City strzela kontaktową bramkę! Sergio Aguero!

68′ : zmiana-zawodnikaDżeko opuszcza plac gry. Za niego Iworyjczyk Bony.

61′ : Piłkarze Juventusu i Borussi rozgrzali w pierwszej połowie fanów do czerwoności. Teraz jednak skutecznie ich chłodzą. Słabe widowisko w Turynie.

61′ : Zdecydowana taryfa ulgowa w dzisiejszym meczu dla Pogby. Francuz po raz kolejny ostro fauluje. Znowu bez kartki.

61′ : zmiana-zawodnika Fernandinho za Nasriego w zespole City.

59′ : zolta-kartka-yellow-card Clichy fauluje Rakiticia, za co otrzymuje żółtą kartkę. Francuz nie zagra przez to w meczu rewanżowym.

54′ : Dużo spokojniejszy początek drugiej połowy w Turynie.

54′ : Atak za atakiem Manchesteru City! tym razem strzelał Aguero, ale obok bramki.

50′ : Dwukrotnie strzelał Dżeko, raz Nasri i już mógł być remis!

46′ : zmiana-zawodnika Kirch za Sokratisa w drużynie Borussii od początku drugiej części gry.

46′ : Druga połowa rozpoczęta na obydwu stadionach.

Przerwa: Statystyki pierwszej połowy w Manchesterze:

Przerwa: Gol na 2:1 dla Juventusu. W roli głównej Alvaro Morata!

Przerwa: Słabo dziś wygląda gra Manchesteru City. Suarez bohaterem Barcelony. Komentarz Przemysława Rudzkiego do gry City:

Przerwa: Bardzo dobre spotkanie rozgrywają jedenastki Juventusu i Borussi. Bohaterem dnia jak na razie Alvaro Morata! Szkoda tylko Łukasza Piszczka, który odniósł kontuzję.

45′ : Dwie minuty doliczone w Turynie. W Manchesterze sędzia zakończył już pierwszą połowę.

45′ : zolta-kartka-yellow-card Tym razem fauluje Alves i zostaje ukarany żółtą kartką.

44′ : Strzał Daniego Alvesa w poprzeczkę!

43′ : Pogba w pole karne do Moraty, który zgubił obrońców BVB i zdobył gola dającego prowadzenie swojej drużynie!

43′ : Gol bramka GOOOOOOL! Juventus prowadzi 2:1. Alvaro Morata!

41′ : Vidal brutalnie fauluje Immobile. Kolejny raz bez kartki dla piłkarzy Juventusu.

41′ : zolta-kartka-yellow-card Żółta kartka dla Rakiticia za przerwanie gry faulem.

36′ : zmiana-zawodnika Także jakiś uraz Pirlo. Zmienia go Roberto Pereyra.

36′ : Hart ratuje Manchester przed utratą kolejnej bramki!

32′ : zmiana-zawodnika Ucierpiał staw skokowy Polaka i Piszczek zakończył niestety swoją grę w tym meczu. Zmienia go Matthias Ginter.

30′ : Brzydki faul Pogby na nogi Łukasza Piszczka, Francuz nie dostał nawet żółtej kartki..

30′ : Dogranie na 5 metr Jordiego Alby, tam wślizgiem wchodzi Suarez i stzrela drugiego gola w tym meczu! 2:0 dla Barcelony!

30′ : Gol bramka GOOOOOOL! 2:0 dla Barcelony! Ponownie trafia SUAREZ!

27′ : Gol Suareza:

24′ : Borussia w ataku pozycyjnym. Juventus jakby trochę wystraszony po stracie gola.

24′ : Barcelona stara się teraz grać wysoko, nie pozwalają gospodarzom zbliżyć się do własnego pola karnego.

18′ : Ależ kiks Chielliniego! Włoch poślizgnął się, a piłkę zabrał mu Marco Reus i w sytuacji sam na sam pokonał Buffona!

18′ : Gol bramka GOOOOOOL! 1:1 w starciu w Turynie! Borussia błyskawicznie odpowiada!

16′ : Złe wybicie z własnego pola karnego w wykonaniu Kompanego, dopadł do piłki Suarez i huknął nie do obrony!

16′ : W Turynie dwójkowa akcja Moraty z Tevezem, strzelał ten pierwszy, po czym Weidenfeller fatalnie odbił piłkę przed siebie, dobitka Teveza prosto do siatki!

16′ : Gol bramka GOOOOOL także w Manchesterze! Prowadzi Barcelona!

13′ : Gol bramka GOOOOOL! 1:0 dla Juventusu!

12′ : Borussia stara się atakować skrzydłami. Widać po pierwszych minutach, że ich motorami napędowymi będą Aubameyang i Reus.

12′ : Kontra Barcelony, próbował Luis Suarez, ale obok słupka.

11′ : Neymar w szybkiej akcji do Messiego, ale strzał Argentyńczyka blokuje jego rodak Demichelis.

9′ : W Turynie pierwsze odważniejsze próby ataku w wykonaniu gospodarzy.

9′ : Milner uderza z rzutu wolnego, ale trafia prosto w mur.

8′ : Ostre wejście Mascherano w nogi Aguero.

5′ : Oprawa fanów Juventusu:

3′ : W Turynie trwa wzajemne badanie się. Żadna z drużyn nie ryzykuje.

3′ : Szybka akcja skrzydłem Aguero, ale pierwsza dobra interwencja Mascherano.

1′ : Rozpoczęli!

Przed meczem: Wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów na obydwu stadionach!

Przed meczem: Felix Brych poprowadzi spotkanie w Manchesterze, natomiast mecz w Turynie sędziował będzie Antonio Mateu.

Przed meczem: Na obydwu stadionach piłkarze już w tunelach prowadzących na boisko.

Przed meczem: Na konferencji  prasowej Aubameyang zapowiedział, że ma coś do udowodnienia na włoskiej ziemi, po tym jak niegdyś skreślił go Milan.

Przed meczem: Dziś przeciwko sobie zagrają gwiazdy reprezentacji Argentyny Sergio Aguero i Leo Messi.

Przed meczem: Rok temu pierwszy pojedynek dwumeczu FC Barcelona – Manchester City zakończył się wynikiem 2:0 dla Barcelony. Jak będzie dziś?

Przed meczem: A tu z kolei stadion w Manchesterze:

Przed meczem: Stadion w Turynie tuż przed meczem:

Przed meczem: Szatnia gospodarzy przed meczem w Turynie w pełnej gotowości: