Liga Mistrzów: Wygrana Realu z Schalke!

Trzeba powiedzieć sobie prost – Real Madryt do dwumeczu z Schalke 04 przystępuje w roli faworyta. “Królewscy” mają aspiracje, by jako pierwsi wygrać Ligę Mistrzów drugi rok z rzędu. Real miał jednak w ostatnim czasie problemy ze starciami na wyjeździe. Schalke w starciu z Realem będzie starało się wywalczyć jak najlepszy wynik u siebie, by mieć nieco łatwiej na wyjeździe. Czy im się to uda? Zapraszam do relacji LIVE!

Schalke - Real LM

KONIEC! Real wygrywa 2:0 po bramkach CR7 i Marcelo! To tyle na dzisiaj. Awans do następnej rundy już zapewniony?

90′ Trzy minuty doliczone.

89′ Piłkarzom Realu już się nie śpieszy, czemu trudno się dziwić.

85′ Komentarz Jurka Dudka.

85′ Asier Illaramendi wchodzi za Isco.

82′ Arvalo Arbeloa zmienia Daniego Carvajala.

80′ Max Meyer za Hoegera.

79′ MARCEEEEEEEELOOOOOOO NA 2:0!!!! FENOMENALNY STRZAŁ I ASYSTA CR7!

78′ Javier Hernandez zmienia Karima Benzemę.

74′ Platte z dystansu uderza w poprzeczkę!!!

73′ Kolejna okazja dla Ronaldo z rzutu wolnego, ale tym razem w mur.

71′ Isco ładnie rozegrał piłkę z Balem, po czym uderzył z woleja, ale niewiele ponad bramką.

69′ Strzał Boatenga, ale pewnie broni Casillas.

62′ Leży na murawie Carvajal po starciu z Kirchhoffem. Pomagają mu sanitariusze i po chwili o własnych siłach opuszcza boisko. Żółta kartka dla Kirchhoffa.

60′ Pół godziny do końca, a nie widać, by Schalke miałoby odebrać zwycięstwo Realowi.

57′ Druga zmiana w Schalke, Jan Kirchhoff za Romana Neustadtera.

53′ Wellenreuther na raty, ale łapie dośrodkowanie z rzutu rożnego Toniego Kroosa.

50′ Tym razem Denis Aogo dośrodkował z lewego skrzydła, ale pewnie piłkę złapał Casillas.

49′ Niemrawe próby Realu na początek drugiej połowy. Najpierw Joel Matip dobrze przyblokował Karima Benzemę po jego dwójkowej akcji z Ronaldo, a chwilę potem próba wrzutki przez Marcelo wyłapana przez Wellenreuthera.

46′ Zaczynamy drugą połowę!

W PRZERWIE

45+2′ Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi 1:0 po golu Cristiano Ronaldo. Wracamy za kwadrans.

45+2′ Żółta kartka dla Neustadtera za faul na Benzemie.

45′ Dwie minuty doliczone.

44′ Matip w porę wybił dośrodkowanie CR7 w pole karne na rzut rożny. Wrzutka Toniego Kroosa nie zrobiła większego zagrożenia. Jeszcze chwilę później z dystansu Benzema, ale wysoko ponad bramką.

39′ Po raz kolejny gorąco pod bramką Wellenreuthera, ale ten z trudem wślizgiem powstrzymał Ronaldo.

34′ Ronaldo sfaulowany przez Boatenga i wywalczył rzut wolny. Boateng dostał żółtą kartkę, co wyklucza go z meczu rewanżowego. Dobra okazja dla CR7 do strzału… ale fenomenalnie broni Wellenreuther!

33′ Klaas Jan-Huntelaar schodzi z boiska przez kontuzję. Wchodzi za niego Felix Platte.

31′ Przed świetną okazją Benzema! Stanął sam na sam naprzeciw bramkarza, piłka przeszła mu miedzy nogami, ale zdążył obronić.

28′ Huntelaar ucierpiał w starciu z jednym z rywali i leżał na boisku, ale po chwili z trudem podniósł się za pomocą Pepe.

26′ Świetne dośrodkowanie Carvajala w pole karne, a CR7 urwał się obronie i strzałem głową pokonał bramkarza rywali!

26′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! CRISTIANO RONALDO NA 0:1!!!!

25′ W końcu coś ciekawszego! Huntelaar zdecydował się na strzał, mając obrońce na sobie. Casillas mógł być lekko zasłonięty, ale świetnie obronił.

24′ Tym razem to kibice gospodarzy ucieszyli się po fatalnym strzale Cristiano Ronaldo.

20′ Kompletnie niecelny strzał Denisa Aogo.

18′ Strzał z dystansu Lucasa Silvy, ale niecelny.

17′ Real dzisiaj… w ciemnych-różowych strojach.

16′ Kolejna próba Schalke, ale rzut rożny nie stworzył zagrożenia pod bramką Realu. 14′ Rzut wolny dla Schalke, dogodna pozycja do strzału z 27 metrów. Strzela Aogo, ale w mur. 10′ Pierwsze dziesięć minut to na razie wyczuwanie na co stać przeciwników. Real próbuje konstruować akcje, ale na razie nic groźnego nie wynikło z tego. 9′ Żółta kartka dla Toniego Kroosa, który zatrzymał nieczysto Howedesa wyprowadzającego kontrę. 6′ Sprytne, niesygnalizowane dogranie Garetha Bale’a w pole karne, ale na posterunku Matip. 3′ Pierwsza okazja dla Realu, ale po wrzutce Marcelo na spalonym Karim Benzema. 1′ Pierwszy gwizdek, zaczęli! 0′ Hymn Ligi Mistrzów! 0′ Piłkarze obydwóch drużyn wychodzą na boisko! 0′ Przekonamy się dzisiaj jak to z tymi problemami Cristiano Ronaldo.

0′ Czy Schalke wystosuje dzisiaj jednak jakiś argument?

0′ Tak było rok temu, gdy w pamiętnym meczu Schalke przegrało 1:6 z Realem. Dzisiaj też zobaczymy dużo goli?