La Liga: Pewna wygrana Realu Madryt

Real Madryt wciąż nie zwalnia tempa. Tym razem “Królewscy” okazali się lepsi na wyjeździe od Granady, pokonując rywali 4:0. Wynik meczu już w drugiej minucie meczu po znakomitej akcji Daniela Carvajala i Karima Benzemy. Tym samym to siedemnastka bramka dla Portugalczyka w obecnym sezonie Primera Division. Jednak to co najbardziej zapamiętamy z tego spotkania, to bramka Jamesa Rodrigueza w 31′ minucie. Kolumbijczyk popisał się kapitalnym uderzeniem po zagraniu Benzemy. Benzema asystował, ale także i strzelał w tym meczu. To on w 54′ minucie trafił na 3:0, właściwie pozbawiając wszelkich złudzeń rywali. Wynik samobójczym trafieniem ustalił w 86′ minucie Jean Babin.