

Kontuzja obrońcy Borussii Dortmund
Środkowy obrońca Borussii Dortmund Sokratis Papastathopoulos doznał wczoraj urazu. W spotkaniu przeciwko Borussii Moenchegladbach 26-etni Grek był zmuszony opuścić boisko w 83. minucie, po czym natychmiast został przewieziony do szpitala.
Według pierwszych diagnoz Sokratis Papastathopoulos złamał kość strzałkową. Według niemieckich lekarzy grecki defensor wróci na boisko za około dwa tygodnie. W kolejnym spotkaniu Sokratis i by nie wystąpił, gdyż musi pauzować za nadmiar żółtych kartek. W tych rozgrywkach 1. Bundesligi jest podstawowym stoper wystąpił w 11. spotkaniach, zdobył także jedną bramkę. Do Borussii Dortmund grecki defensor trafił z Werderu Brema za 10. mln euro.
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać




Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli




Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25






































