Celeban przedłużył kontrakt ze Śląskiem

Piotr Celeban związał się dzisiaj ze Śląskiem Wrocław na kolejne lata. 29-letni obrońca podpisał nowy kontrakt, obowiązujący do 2017 roku. 

– Ostatnie pół roku pokazało, że zrobiłem dobry krok wracając do Śląska. Dlatego bardzo się cieszę, że podpisaliśmy nową umowę. Teraz chcę się skupić na walce o najwyższe cele w lidze – wyznał Piotr Celeban.

Doświadczony obrońca wrócił do Wojskowych przed tym sezonem po krótkim epizodzie w rumuńskim FC Vasluj. W sezonie 2014/2015 rozegrał 20 meczów i zdobył jedną bramkę. Trzykrotnie znalazł się w jedenastce kolejki, która jest wybierana przez oficjalny serwis Ekstraklasy SA i dziennikarzy NC+. Na pewno jego postawa bardzo się przyczyniła do tego, że Śląsk zajmuje obecnie drugiem miejsce.

Ręce uścisnęliśmy sobie już w grudniu, ale ze względu na przerwę urlopową i zgrupowanie w Turcji nie mieliśmy czasu, by dopełnić wszystkich formalności. Teraz możemy to oficjalnie potwierdzić: Piotr Celeban zostaje we Wrocławiu na kolejne dwa lata – powiedział prezes Śląska Paweł Żelem.

Źródło: slaskwroclaw.pl/wlasne
Foto: ekstraklasa.tvTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.