Bundesliga: Pierwszy remis Augsburga

W kończącym meczu 20. kolejkę niemieckiej Bundesligi Augsburg zremisował z Eintrachtem 2:2 i nie wykorzystał szansy awansu na trzecie miejsce w tabeli. Dla gospodarzy był to pierwszy remis w bieżącym sezonie.

Już w 7. minucie prowadzenie po strzale Ragnara Klavana objęli gospodarze. Dla 56-krotnego reprezentanta Estonii było to premierowe trafienie. Pół godziny później na 2:0 podwyższył Raul Bobadilla. Dla 27-letniego Argentyńczyka była to czwarta bramka w czwartym spotkaniu z rzędu i siódma w sezonie. Gdy wydawało się, że gospodarze do szatni zejdą z dwubramkowym prowadzeniem w doliczonym czasie gry piłkę do siatki skierował Stefan Aigner (szósta bramka). W 70. minucie wynik spotkania ustalił Alexander Meier. 32-letni pomocnik z dorobkiem 14. bramek króluje w klasyfikacji strzelców.

08.02.2015, godz. 17:30 FC Augsburg – Eintracht Frankfurt 2:2 (2:1)
Gol1:0 – 7′ Ragnar Klavan
Gol2:0 – 37′ Raul Bobadilla
Gol2:1 – 45′ Stefan Aigner
Gol2:2 – 70′ Alexander Meier

zolta kartka yellow cardJan-Ingwer Callsen-Bracker, Dominik Kohr, Pierre-Emile Hojbjerg – Haris Seferović, Carlos Zambrano, Timothy Chandler