BPL: Remis Sunderlandu z Evertonem

Do podziału punktów do szło na Stadium of Light w meczu pomiędzy Sunderlandem, a Evertonem. Od samego początku spotkanie miało dobre tempo i było wyrównane. Pierwsza bramka padła jednak dopiero w 68′ minucie za sprawą Larssona, który popisał się świetnym strzałem z rzutu wolnego. Osiem minut później doszło jednak do faulu O’Shea na Colemanie, a do jedenastki podszedł Baines, który okazał się nieomylny. Do końca nie zobaczyliśmy już bramek i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Sunderland AFC – Everton FC 1:1 (0:0)
1:0 Larsson 68′
1:1 Baines (k.) 76′

Sunderland: Pantilimon – Reveillere, O’Shea, Brown, Vergini – Bridcutt – Johnson (64. Buckley), Larsson, Gomez (81. Rodwell), Wickham – Fletcher

Everton: Howard – Coleman, Jagielka, Distin, Baines – McCarthy, Barry (13. Gibson) – Barkley (86. Osman), Eto’o, McGeady (70. Naismith) – Lukaku