W pierwszym niedzielnym spotkaniu 24 kolejki angielskiej Barclays Premier League, beniaminek Burnley zremisował przed własną publicznością z West Bromwich Albion 2:2.

Gospodarze nie wykorzystali dwubramkowej przewagi i nie zdołali zdobyć kompletu punktów. W 32 minucie było już 2:0 dla “The Clarets” po bramkach Ashleya Barnesa i Danny’ego Ingsa, jednak goście z The Hawthorns złapali kontakt jeszcze przed przerwą za sprawą Brunta. Do przerwy mieliśmy wynik 2:1, a w drugiej połowie do wyrównania doprowadził Ideye Brown i ostatecznie obydwa zespoły podzieliły się punktami.

Burnley – West Bromwich Albion (2:2) – 08.02.2015 (13:00)