Logo

Tego dnia nie zapamięta dobrze Jaroslav Drobny. Wyciągał on bowiem piłkę z siatki aż ośmiokrotnie! Wynik otworzył w 21″ minucie Thomas Mueller. Podwyższył już dwie minuty później Gotze. Przed przerwą na 3:0 strzelił Robben. To Holender otworzył strzelanie w drugiej połowie. W 55″ minucie na 5:0 gola zdobył Muller, a już chwilę później Robert Lewandowski strzelił szóstego gola w meczu. W 69″minucie Franck Ribery zdobył bramkę na 7:0, a wynik zamknął w 89″ minucie Gotze. Wypada dodać, że Bayern wykazał się zabójczą skutecznością, gdyż z dwudziestu strzałów, trzynaście leciało w światło bramki, a osiem minęło bramkarza Hamburgera SV. HSV jednak również próbowało uratować honor, lecz bramka na 6:1 nie została uznana.

Bayern Monachium 8:0 (3:0) HSV