jpmsonline.com

Blog Piłkarska Mafia opublikował listę meczów, które zostały w przeszłości ustawione lub które próbowano ustawić. Wczoraj dokonano ostatniego zestawienia, według którego 624 mecze były ustawione. Zestawienie powstało w oparciu o akty oskarżenia.

 

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

 

Pełna lista ustawionych meczów w Polsce (pogrubione zostały nazwy klubów, które ustawiały lub próbowały ustawiać, stan na 4 lutego 2015 roku):

  1. 3 maja 2000 GKS Katowice – Hutnik Kraków 2:0
  2. 6 maja 2000 Świt NDM – GKS Katowice 0:1
  3. 20 maja 2000 Hetman Zamość – GKS Katowice 1:1
  4. 27 maja 2000 Odra Opole – GKS Katowice 0:1
  5. 17 czerwca 2000 KSZO Ostrowiec – GKS Katowice 1:2
  6. 19 sierpnia 2000 Odra Opole – GKS Bełchatów 1:0
  7. 27 sierpnia 2000 ŁKS Łódź – Odra Opole 0:3
  8. 3 września 2000 Odra Opole – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
  9. 10 września 2000 Górnik Polkowice – Odra Opole 3:0
  10. 16 września 2000 Odra Opole – Polar Wrocław 3:1
  11. 20 września 2000 RKS Radomsko – Odra Opole 1:1
  12. 23 września 2000 Odra Opole – Pogoń Szczecin 2:1 (PP)
  13. 30 września 2000 Odra Opole – Świt Nowy Dwór 3:0
  14. 4 października 2000 Włókniarz Kietrz – Odra Opole 1:0
  15. 14 października 2000 Odra Opole – Krisbut Myszków 3:0
  16. 26 października 2000 Polonia Bytom – Odra Opole 1:1
  17. 29 października 2000 Lechia Gdańsk – Odra Opole 0:0
  18. 4 listopada 2000 Odra Opole – Górnik Łęczna 4:0
  19. 18 listopada 2000 Lech Poznań –  Odra Opole 0:1
  20. 26 listopada 2000 Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 1:2
  21. 7 marca 2001 Odra Opole – Orlen Płock 2:1 (PP)
  22. 14 marca 2001 Orlen Płock  Odra Opole 0:0 (PP)
  23. 17 marca 2001 Hetman Zamość – Odra Opole 1:1
  24. 31 marca 2001 GKS Bełchatów – Odra Opole 0:1
  25. 25 kwietnia 2001 Polar Wrocław – Odra Opole 0:0
  26. 2 maja 2001 Świt NDM – Odra Opole 0:1
  27. 9 maja 2001 KS Myszków – Odra Opole 3:0
  28. 11 maja 2003 Górnik Zabrze – GKS Katowice 1:3
  29. 21 maja 2003 KSZO Ostrowiec – GKS Katowice 0:3
  30. 3 czerwca 2003 Polonia Warszawa – GKS Katowice 1:1
  31. 2 sierpnia 2003 Pogoń Szczecin – Dyskobolia Grodzisk 1:0
  32. 8 sierpnia 2003 Pogoń Szczecin – Aluminium Konin 1:0
  33. 9 sierpnia 2003 Kujawiak Włocławek – Obra Kościan 4:2
  34. 9 sierpnia 2003 Górnik Polkowice – Wisła Kraków 0:2
  35. 9 sierpnia 2003 Górnik Łęczna – Wisła Płock 3:1
  36. 9 sierpnia 2003 Rozwój Katowice – Zagłębie Sosnowiec 1:2
  37. 9 sierpnia 2003 Piast Gliwice – Stasiak Opoczno 3:1
  38. 9 sierpnia 2003 Cracovia – Polar Wrocław 2:0
  39. 13 sierpnia 2003 Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok 0:0
  40. 13 sierpnia 2003 ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin 0:0
  41. 13 sierpnia 2003 Ceramika Opoczno – Cracovia 2:0
  42. 13 sierpnia 2003 RKS Radomsko – Błękitni Stargard Szczeciński 3:1
  43. 16 sierpnia 2003 Błękitni Stargard Szczeciński – Arka Gdynia 0:1
  44. 16 sierpnia 2003 Unia Janikowo – Kujawiak Włocławek 1:0
  45. 16 sierpnia 2003 Pogoń Szczecin – Tłoki Gorzyce 2:0
  46. 16 sierpnia 2003 Legia Warszawa – Górnik Łęczna 0:0
  47. 16 sierpnia 2003 Polonia Przemyśl – Korona Kielce 2:3
  48. 17 sierpnia 2003 Cracovia – Ruch Chorzów 2:1
  49. 22 sierpnia 2003 Górnik Łęczna – Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:0
  50. 23 sierpnia 2003 Szczakowianka Jaworzno – Pogoń Szczecin 0:0
  51. 23 sierpnia 2003 Górnik Polkowice – Amica Wronki 1:0
  52. 23 sierpnia 2003 Lech Poznań – Wisła Płock 4:1
  53. 23 sierpnia 2003 Górnik Wieliczka – Motor Lublin 2:1
  54. 23 sierpnia 2003 Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz 2:1
  55. 23 sierpnia 2003 Chrobry Głogów – Śląsk Wrocław 0:2
  56. 27 sierpnia 2003 Motor Lublin – Stal Stalowa Wola 2:3
  57. 29 sierpnia 2003 Pogoń Szczecin – Polar Wrocław 7:1
  58. 30 sierpnia 2003 Gwardia Koszalin – Kujawiak Włocławek 0:2
  59. 30 sierpnia 2003 Widzew Łódź – Górnik Łęczna 0:1
  60. 30 sierpnia 2003 Podbeskidzie Bielsko Biała – Ruch Chorzów 2:1
  61. 30 sierpnia 2003 Korona Kielce – Pogoń Staszów 4:0
  62. 30 sierpnia 2003 Śląsk Wrocław – Ruch Radzionków 1:0
  63. 30 sierpnia 2003 Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec 1:2
  64. 31 sierpnia 2003 Wisła Płock – Górnik Polkowice 3:0
  65. 31 sierpnia 2003 Heko Czermno – Motor Lublin 4:1
  66. 3 września 2003 Arka Gdynia – KSZO Ostrowiec 2:0
  67. 3 września 2003 Ceramika Opoczno – Pogoń Szczecin 0:2
  68. 6 września 2003 Rozwój Katowice – Śląsk Wrocław 2:1 (Zagłębie Sosnowiec przekupiło sędziego by Śląsk przegrał)
  69. 7 września 2003 Podbeskidzie Bielsko Biała Arka Gdynia 2:2
  70. 7 września 2003 Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 2:2
  71. 7 września 2003 Aluminium Konin – Ceramika Opoczno 1:1
  72. 7 września 2003 Tomasovia Tomaszów Lubelski – Resovia 4:1
  73. 12 września 2003 Zagłębie Lubin – Szczakowianka Jaworzno 0:0
  74. 13 września 2003 Arka Gdynia – GKS Bełchatów 0:0
  75. 13 września 2003 Zorza Dobrzany – Kujawiak Włocławek 1:1
  76. 13 września 2003 RKS RadomskoPogoń Szczecin 1:0
  77. 13 września 2003 Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko Biała 3:1
  78. 13 września 2003 Ceramika Opoczno – ŁKS Łódź 2:1
  79. 13 września 2003 Sandecja Nowy Sącz – Motor Lublin 0:2
  80. 13 września 2003 Piast Gliwice – Cracovia 0:2
  81. 16 września 2003 Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 1:0 (PP)
  82. 17 września 2003 Polonia Warszawa – Lech Poznań 1:2 (PP)
  83. 20 września 2003 Pogoń Szczecin – Arka Gdynia 5:1
  84. 20 września 2003 Groclin Dyskobolia – Górnik Polkowice 4:1
  85. 20 września 2003 Tłoki Gorzyce – Ceramika Opoczno 0:0
  86. 20 września 2003 Resovia Rzeszów – Korona Kielce 0:3
  87. 20 września 2003 Odra WodzisławGórnik Łęczna 2:0
  88. 20 września 2003 Aluminium Konin – RKS Radomsko 1:1
  89. 20 września 2003 Cracovia – Zagłębie Lubin 3:0
  90. 20 września 2003 Podbeskidzie BB – Błękitni Stargard Sz. 0:0
  91. 27 września 2003 Kujawiak Włocławek – Mieszko Gniezno 3:0
  92. 27 września 2003 Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 1:2
  93. 27 września 2003 Górnik Polkowice – Widzew Łódź 2:3
  94. 27 września 2003 Ceramika Opoczno – Szczakowianka Jaworzno 1:3
  95. 27 września 2003 Korona Kielce – Siarka Tarnobrzeg 3:1
  96. 27 września 2003 Lech Zielona Góra – Zagłębie Sosnowiec 2:2 (Śląsk chciał porażki Zagłębia)
  97. 30 września 2003 Odra Wodzisław – Górnik Łęczna 2:0
  98. 4 października 2003 Zawisza Bydgoszcz – Kujawiak Włocławek 0:4
  99. 4 października 2003 Pogoń Szczecin – Błękitni Stargard Szczeciński 2:1
  100. 4 października 2003 GKS Katowice – Górnik Polkowice 1:0
  101. 4 października 2003 Górnik Łęczna – Polonia Warszawa 2:1
  102. 4 października 2003 Polar Wrocław – Ceramika Opoczno 0:1
  103. 4 października 2003 Górnik Wieliczka – Korona Kielce 2:1
  104. 4 października 2003 Walka Makoszowy – Śląsk Wrocław 0:2
  105. 4 października 2003 Hutnik Kraków – Stal Rzeszów 1:4
  106. 4 października 2003  Podbeskidzie Bielsko-Biała Cracovia 0:3
  107. 4 października 2003 Aluminium Konin – Jagiellonia Białystok 1:0
  108. 10 października 2003 Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 0:1
  109. 11 października 2003 Kujawiak Włocławek – Kaszubia Kościerzyna 4:0
  110. 12 października 2003 Piast Gliwice – Pogoń Szczecin 1:1
  111. 12 października 2003 KSZO Ostrowiec – Podbeskidzie BB 1:0
  112. 12 października 2003 Cracovia – GKS Bełchatów 0:0
  113. 12 października 2003 Błękitni Stargard Szczeciński – Aluminium Konin 0:1
  114. 17 października 2003 Pogoń Szczecin – Cracovia 3:0
  115. 17 października 2003 Lech Poznań – Górnik Łęczna 5:1
  116. 18 października 2003 Flota Świnoujście – Kujawiak Włocławek 1:4
  117. 18 października 2003 Górnik Polkowice – Odra Wodzisław 3:3
  118. 18 października 2003 Podbeskidzie BB – Zagłębie Lubin 4:2
  119. 18 października 2003 Ceramika Opoczno – Ruch Chorzów 1:0
  120. 18 października 2003 Zagłębie Sosnowiec – Promień Żary 2:1
  121. 18 października 2003 Stal Stalowa Wola – Korona Kielce 1:3
  122. 21 października 2003 Lech Poznań – Górnik Polkowice 4:1 PP
  123. 25 października 2003 Arka Gdynia – Polar Wrocław 4:0
  124. 25 października 2003 KSZO Ostrowiec – Pogoń Szczecin 3:1
  125. 25 października 2003 Górnik Łęczna – Górnik Polkowice 1:0
  126. 25 października 2003 Podbeskidzie Bielsko Biała – GKS Bełchatów 2:1
  127. 25 października 2003 RKS Radomsko – Ceramika Opoczno 1:0
  128. 25 października 2003 Lech Zielona Góra – Śląsk Wrocław 3:4
  129. 26 października 2003 Kujawiak Włocławek – Warta Poznań 5:2
  130. 31 października 2003 Amica II Wronki – Kujawiak Włocławek 0:0
  131. 31 października 2003 Polonia Przemyśl – Motor Lublin 1:0
  132. 2 listopada 2003 Kaszubia Kościerzyna – Kotwica Kołobrzeg 1:1
  133. 3 listopada 2003 Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec 1:2 (Śląsk chciał porażki Zagłębia)
  134. 8 listopada 2003 Ceramika OpocznoArka Gdynia 1:1
  135. 8 listopada 2003 Kujawiak Włocławek – Tur Turek 2:0
  136. 8 listopada 2003 Pogoń SzczecinPodbeskidzie Bielsko Biała 1:0
  137. 8 listopada 2003 Lech Poznań – Górnik Polkowice 1:0
  138. 8 listopada 2003 Tłoki Gorzyce – Piast Gliwice 3:0
  139. 8 listopada 2003 Motor Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
  140. 9 listopada 2003 Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec 1:2
  141. 9 listopada 2003 Stal Rzeszów – Resovia 1:0
  142. 11 listopada 2003 Gryf Wejherowo – Kujawiak Włocławek 1:4
  143. 15 listopada 2003 GKS Bełchatów – Pogoń Szczecin 2:0
  144. 15 listopada 2003 Piast Gliwice – Szczakowianka Jaworzno 1:2
  145. 15 listopada 2003 Jagiellonia Białystok – Ceramika Opoczno 1:0
  146. 15 listopada 2003 Zagłębie Sosnowiec – Ruch Radzionków 1:0
  147. 15 listopada 2003 KSZO Ostrowiec Św.ŁKS 0:5
  148. 21 listopada 2003 Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 0-0
  149. 22 listopada 2003 Górnik Polkowice – Świt NDM 1:0
  150. 22 listopada 2003 Polar Wrocław – Piast Gliwice 1:2
  151. 22 listopada 2003 ŁKS Łódź – Podbeskidzie BB 1:0
  152. 13 marca 2004 RKS Radomsko – Jagiellonia Białystok 3:0
  153. 13 marca 2004 Aluminium Konin Pogoń Szczecin 0:2
  154. 13 marca 2004 Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin 2:0
  155. 13 marca 2004 Stasiak Opoczno – Piast Gliwice 2:0
  156. 13 marca 2004 Polar Wrocław – Cracovia 0:2
  157. 13 marca 2004 ŁKS Łódź – GKS Bełchatów 1:0
  158. 14 marca 2004 Obra Kościan – Kujawiak Włocławek 0:1
  159. 20 marca 2004 Kujawiak Włocławek – Unia Janikowo 1:0
  160. 20 marca 2004 Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź 3:1
  161. 20 marca 2004 Górnik Polkowice – Górnik Zabrze 3:1
  162. 20 marca 2004 Resovia Rzeszów – Motor Lublin 2:0
  163. 20 marca 2004 Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica 2:1
  164. 20 marca 2004 GKS Bełchatów – Tłoki Gorzyce 1:0
  165. 20 marca 2004 Podbeskidzie Bielsko Biała – Szczakowianka Jaworzno 2:0
  166. 21 marca 2004 Heko Czermno – Pogoń Staszów 2:1 (Korona próbowała doprowadzić do porażki Heko przekupując sędziego)
  167. 21 marca 2004 Górnik Łęczna – Legia Warszawa 0:3
  168. 21 marca 2004 Korona Kielce – Pogoń Staszów 0:0
  169. 21 marca 2004 Znicz Pruszków – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:1
  170. 21 marca 2004 Cracovia – Stasiak Opoczno 2:1
  171. 27 marca 2004 Obra Kościan – Zawisza Bydgoszcz (Kujawiakowi zależało na porażce Zawiszy)
  172. 27 marca 2004 Tłoki Gorzyce – Pogoń Szczecin 0:1
  173. 27 marca 2004 Polar Wrocław – Podbeskidzie BB 0:2
  174. 27 marca 2004 Ruch Chorzów – Cracovia 0:0
  175. 27 marca 2004 Motor Lublin – Górnik Wieliczka 2:0
  176. 27 marca 2004 Stal Rzeszów – Heko Czermno 0:2 (Korona chciała przekupić sędziego by doprowadził do remisu)
  177. 27 marca 2004 Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce 0:2
  178. 28 marca 2004 Czarni Wróblewo – Lechia Kostrzyń 2:0
  179. 3 kwietnia 2004 Pogoń Szczecin – Szczakowianka Jaworzno 3:2
  180. 3 kwietnia 2004 Górnik Polkowice – Wisła Płock 1:2
  181. 3 kwietnia 2004 Górnik Łęczna – Widzew Łódź 2:1
  182. 3 kwietnia 2004 Piast GliwiceArka Gdynia 1:0
  183. 3 kwietnia 2004 Podbeskidzie Bielsko Biała – Stasiak Opoczno 1:1
  184. 3 kwietnia 2004 Stal Stalowa Wola – Motor Lublin 0:2
  185. 3 kwietnia 2004 Korona Kielce – Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:1
  186. 3 kwietnia 2004 ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin 0:1
  187. 3 kwietnia 2004 Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom 4:0
  188. 3 kwietnia 2004 GKS Bełchatów – Polar Wrocław 4:1
  189. 3 kwietnia 2004 Cracovia – RKS Radomsko 2:1
  190. 3 kwietnia 2004 Aluminium Konin – Tłoki Gorzyce 2:1
  191. 7 kwietnia 2004 Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów 1:2
  192. 8 kwietnia 2004 Polar Wrocław – Pogoń Szczecin 0:3
  193. 8 kwietnia 2004 Pogoń Staszów – Korona Kielce 1:2
  194. 8 kwietnia 2004 Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (Korona próbowała przekupić sędziego by doprowadził do utraty punktów przes Stal)
  195. 10 kwietnia 2004 Arka Gdynia – Cracovia 1:0
  196. 10 kwietnia 2004 Miedź Legnica – Promień Żary 3:2
  197. 10 kwietnia 2004 Świt NDM – Odra Wodzisław 3:1
  198. 10 kwietnia 2004 GKS Katowice – Górnik Łęczna 1:1
  199. 10 kwietnia 2004 Motor Lublin – Heko Czermno 0:0
  200. 10 kwietnia 2004 Walka Makoszowy  – Zagłębie Sosnowiec 0:2
  201. 10 kwietnia 2004 Polonia Bytom – Swornica Czarnowąsy 1:3
  202. 10 kwietnia 2004 Wisła Płock – Wisła Kraków 4:4
  203. 10 kwietnia 2004 Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0
  204. 10 kwietnia 2004 Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice 2:1
  205. 14 kwietnia 2004 Polar Wrocław – Arka Gdynia 1:2
  206. 14 kwietnia 2004 Miedź Legnica – Polonica Słubice 2:0
  207. 14 kwietnia 2004 Motor Lublin – Proszovianka Proszowice 1:0
  208. 14 kwietnia 2004 Wisła II Kraków – Korona Kielce 0:1
  209. 14 kwietnia 2004 Zagłębie Sosnowiec – Rozwój Katowice 3:0
  210. 17 kwietnia 2004 Podbeskidzie BB – RKS Radomsko 0:1
  211. 17 kwietnia 2004 Pogoń Szczecin – Stasiak Opoczno 4:1
  212. 17 kwietnia 2004 Amica Wronki – Świt NDM 2:2
  213. 17 kwietnia 2004 Tłoki Gorzyce – Zagłębie Lubin 1:1 (Cracovia chciała żeby Zagłębie Lubin przegrało)
  214. 17 kwietnia 2004 Aluminium Konin – Polar Wrocław 0:1
  215.  17 kwietnia 2004 Swornica Czarnowąsy – Walka Zabrze 1:1
  216. 18 kwietnia 2004 Lech Poznań – Widzew Łódź 1:1
  217. 18 kwietnia 2004 Zagłębie SosnowiecŚląsk Wrocław 3:0
  218. 18 kwietnia 2004 Pogoń Staszów – Stal Rzeszów 1:1 (Korona przekupiła sędziego by Stal nie wygrała)
  219. 18 kwietnia 2004 Cracovia – Jagiellonia Białystok 1:0
  220. 23 kwietnia 2004 Zagłębie Lubin – Piast Gliwice 1:0
  221. 24 kwietnia 2004 RKS RadomskoGKS Bełchatów 0:1
  222. 24 kwietnia 2004 Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko Biała 2:0
  223. 24 kwietnia 2004 Szczakowianka Jaworzno – Tłoki Gorzyce 4:2
  224. 24 kwietnia 2004 Kotwica Kołobrzeg – Kujawiak Włocławek 1:3
  225. 24 kwietnia 2004 Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 1:0
  226. 24 kwietnia 2004 Widzew Łódź – Górnik Polkowice 2:0
  227. 24 kwietnia 2004 Świt NDM – Górnik Łęczna 1:0
  228. 24 kwietnia 2004 Stasiak Opoczno – Aluminium Konin 4:0
  229. 24 kwietnia 2004 Stal Rzeszów – Korona Kielce 2:2
  230. 24 kwietnia 2004 Gwardia Koszalin – Kaszubia Kościerzyna 0:4
  231. 24 kwietnia 2004 Polar Wrocław – ŁKS Łódź 1:3
  232. 28 kwietnia 2004 Szczakowianka Jaworzno – Zagłębie Lubin 4:1
  233. 28 kwietnia 2004 Pogoń Szczecin – RKS Radomsko 4:0
  234. 28 kwietnia 2004 Rozwój Katowice – Swornica Czarnowąsy 0:1
  235. 29 kwietnia 2004 Podbeskidzie BB – Jagiellonia Białystok 2:0
  236. 29 kwietnia 2004 GKS Bełchatów – Arka Gdynia 6:1
  237. 29 kwietnia 2004 Aluminium Konin – Ruch Chorzów 0:1
  238. 1 maja 2004 Mieszko Gniezno – Kujawiak Włocławek 0:0
  239. 2 maja 2004 Amica II Wronki – Unia Janikowo 0:1
  240. 3 maja 2004 Arka Gdynia Pogoń Szczecin 1:0
  241. 3 maja 2004 Górnik Polkowice – GKS Katowice 0:0
  242. 3 maja 2004 Wisła Płock – Świt NDM 2:0
  243. 3 maja 2004 Zagłębie Lubin Cracovia 1:0
  244. 3 maja 2004 Polonia Warszawa – Górnik Łęczna 3:0
  245. 3 maja 2004 Jagiellonia BiałystokGKS Bełchatów 1:3
  246. 7 maja 2004 ŁKS Łódź – RKS Radomsko 1:0
  247. 7 maja 2004 Polar Wrocław – Zagłębie Lubin 0:4
  248. 8 maja 2004 Aluminium KoninArka Gdynia 0:0
  249. 8 maja 2004 Szczakowianka Jaworzno – Stasiak Opoczno 1:0
  250. 8 maja 2004 Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok 3:1
  251. 8 maja 2004 Odra Wodzisław – Górnik Polkowice 0:1
  252. 8 maja 2004 Świt NDM – Polonia Warszawa 2:1
  253. 8 maja 2004 Górnik Łęczna – Lech Poznań 1:2
  254. 8 maja 2004 Podbeskidzie BB Piast Gliwice 0:3
  255. 8 maja 2004 Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin 1:3
  256. 8 maja 2004 Polonia Słubice – Zagłębie Sosnowiec 0:1
  257. 8 maja 2004 Stal Rzeszów – Hutnik Kraków 1:0
  258. 9 maja 2004 Korona Kielce – Górnik Wieliczka 0:0
  259. 12 maja 2004 Arka Gdynia – ŁKS Łódź 0:0
  260. 12 maja 2004 Stasiak Opoczno – Polar Wrocław 1:1
  261. 12 maja 2004 Cracovia Podbeskidzie BB 3:2
  262. 12 maja 2004 RKS Radomsko – Tłoki Gorzyce 1:0
  263. 12 maja 2004 Siarka Tarnobrzeg – Korona Kielce 2:0
  264. 12 maja 2004 Jagiellonia BiałystokAluminium Konin 2:0
  265. 13 maja 2003 RKS Radomsko – Jagiellonia Białystok 3:0
  266. 14 maja 2004 Lech Poznań – Polonia Warszawa 1:0
  267. 15 maja 2004 Tłoki Gorzyce – Arka Gdynia 0:0
  268. 15 maja 2004 Kaszubia Kościerzyn – Kujawiak Włocławek 4:2
  269. 15 maja 2004 Pogoń Szczecin – Piast Gliwice 5:0
  270. 15 maja 2004 Górnik Polkowice – Górnik Łęczna 2:0
  271. 15 maja 2004 Stasiak Opoczno – Zagłębie Lubin 0:1
  272. 15 maja 2004 Motor Lublin – Korona Kielce 0:4
  273. 15 maja 2004 Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole 3:2
  274. 15 maja 2004 Chrobry Głogów – Górnik Katowice 2:0
  275. 15 maja 2004 Gwardia Warszawa – Radomiak Radom 3:1
  276. 15 maja 2004 ŁKS Łódź Jagiellonia Białystok 0:0
  277. 19 maja 2004 Korona Kielce – Resovia Rzeszów 6:2
  278. 19 maja 2004 Pogoń Staszów – Motor Lublin 4:2
  279. 19 maja 2004 Korona Kielce – Resovia Rzeszów 6:2
  280. 20 maja 2004 Zagłębie Sosnowiec – Włókniarz Kietrz 4:1
  281. 21 maja 2004 Górnik Łęczna – Wisła Kraków 0:1
  282. 22 maja 2004 Kujawiak Włocławek – Flota Świnoujście 4:1
  283. 22 maja 2004 Cracovia  – Pogoń Szczecin 2-2
  284. 22 maja 2004 Polonia Warszawa – Górnik Polkowice 0:1
  285. 22 maja 2004 Świt NDM – Lech Poznań 1:0
  286. 22 maja 2004 Piast Gliwice Aluminium Konin 1:0
  287. 22 maja 2004 GKS Katowice – Amica Wronki 0:0
  288. 22 maja 2004 Polonia Przemyśl – Stal Rzeszów 2:0 (Koronie Kielce zależało na porażce Stali Rzeszów)
  289. 22 maja 2004 Korona Kielce – Stal Stalowa Wola 1:0
  290. 22 maja 2004 Kotwica Kołobrzeg – Zawisza Bydgoszcz 1:0
  291. 23 maja 2004 Radomiak Radom – Polonia Elbląg 3:0
  292. 29 maja 2004 Stasiak Opoczno – RKS Radomsko 1:1
  293. 29 maja 2004 Szczakowianka Jaworzno – Jagiellonia Białystok 4:0
  294. 29 maja 2004 Stal Stalowa Wola – Heko Czermno 0:3
  295. 29 maja 2004 Aluminium Konin – Cracovia 0:3
  296. 29 maja 2004 GKS Bełchatów – Podbeskidzie BB 3:0
  297. 29 maja 2004 Zagłębie Sosnowiec – Włókniarz Kietrz 4:1
  298. 30 maja 2004 Warta Poznań – Kujawiak Włocławek 1:2
  299. 2 czerwca 2004 Arka Gdynia – Stasiak Opoczno 2:2
  300. 2 czerwca 2004 Podbeskidzie Bielsko Biała – Pogoń Szczecin 1:2
  301. 2 czerwca 2004 Zagłębie Lubin GKS Bełchatów 1:0 (ten mecz ustawiała też Pogoń Szczecin licząc na zwycięstwo Zagłębia)
  302. 2 czerwca 2004 Piast Gliwice – Tłoki Gorzyce 5:1
  303. 2 czerwca 2004 Cracovia – ŁKS Łódź 4:1
  304. 5 czerwca 2004 Unia Tczew – Unia Janikowo 2:4
  305. 6 czerwca 2004 Ruch Chorzów – Arka Gdynia 2:1
  306. 6 czerwca 2004 Kujawiak Włocławek – Amica II Wronki 2:0
  307. 6 czerwca 2004 Aluminium Konin – Podbeskidzie Bielsko Biała 0:1
  308. 6 czerwca 2004 Szczakowianka Jaworzno – Piast Gliwice 1:1
  309. 6 czerwca 2004 Pogoń Szczecin – GKS Bełchatów 2:2
  310. 6 czerwca 2004 RKS Radomsko Zagłębie Lubin 0:1
  311. 8 czerwca 2004 Górnik Polkowice – Lech Poznań 0:2 (Świt wpływał na Lecha by wygrał z Górnikiem)
  312. 8 czerwca 2004 Dyskobolia Grodzisk – Świt NDM 3:1
  313. 8 czerwca 2004 Górnik Zabrze – Górnik Łęczna 0:1
  314. 8 czerwca 2004 Wisła Płock – GKS Katowice 1:1
  315. 10 czerwca 2004 Warta Poznań – Chemik Bydgoszcz 1:2
  316. 11 czerwca 2004 Świt NDM Górnik Polkowice 0:0
  317. 11 czerwca 2004 Polonia Warszawa – Górnik Zabrze 2:0 (Świt naciskał na piłkarzy Polonii by nie wygrywali z Górnikiem)
  318. 11 czerwca 2004 Piast Gliwice – Polar Wrocław 2:0
  319. 11 czerwca 2004 Cracovia – Szczakowianka 8:1
  320. 12 czerwca 2004 Heko Czermno – Wisła II Kraków 3:0
  321. 12 czerwca 2004 Resovia – Stal Rzeszów 0:1
  322. 19 czerwca 2004 Cracovia – Górnik Polkowice 4:0
  323. 26 czerwca 2004 Arka Gdynia – Śląsk Wrocław 2:1
  324. 26 czerwca 2004 Stasiak OpocznoUnia Janikowo 2:0
  325. 31 lipca 2004 Zagłębie Sosnowiec – RKS Radomsko 0:2
  326. 31 lipca 2004 Arka Gdynia – Widzew Łódź 1:0
  327. 31 lipca 2004 Kujawiak Włocławek – Świt Nowy Dwór 1:0
  328. 31 lipca 2004 Piast Gliwice – Górnik Polkowice 1:0
  329. 31 lipca 2004 ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko Biała 0:0
  330. 1 sierpnia 2004 Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 1:2
  331. 3 sierpnia 2004 Wisław II Kraków – Kujawiak Włocławek 1:2 (PP)
  332. 6 sierpnia 2004 Górnik Polkowice – Radomiak Radom 2:0
  333. 7 sierpnia 2004 Kmita Zabierzów – Motor Lublin 2:2
  334. 7 sierpnia 2004 Kotwica Kołobrzeg – Tur Turek 1:0
  335. 7 sierpnia 2004 Jagiellonia BiałystokGKS Bełchatów 1:2
  336. 13 sierpnia 2004 Podbeskidzie Bielsko Biała – Arka Gdynia 2:0
  337. 13 sierpnia 2004 GKS Bełchatów – Widzew Łódź 4:1
  338. 14 sierpnia 2004 Miedź Legnica – Polonia Bytom 3:0
  339. 14 sierpnia 2004 Kujawiak Włocławek KSZO Ostrowiec 1:0
  340. 14 sierpnia 2004 Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice 2:3
  341. 14 sierpnia 2004 MKS Mława – Piast Gliwice 0:1
  342. 14 sierpnia 2004 Motor Lublin – Heko Czermno 2:0
  343. 14 sierpnia 2004 Sandecja Nowy Sącz – Lewart Lubartów 0:0
  344. 20 sierpnia 2004 Górnik Polkowice – Ruch Chorzów 1:1
  345. 21 sierpnia 2004 RKS Radomsko – Kujawiak Włocławek 0:1
  346. 21 sierpnia 2004 Widzew Łódź – Szczakowianka Jaworzno 1:0
  347. 21 sierpnia 2004 Piast Gliwice – ŁKS Łódź 0:0
  348. 21 sierpnia 2004 Świt NDM – GKS Bełchatów 0:0
  349. 25 sierpnia 2004 Arka Gdynia – RKS Radomsko 3:2
  350. 25 sierpnia 2004 Szczakowianka Jaworzno – Świt Nowy Dwór 0:1
  351. 25 sierpnia 2004 Kujawiak Włocławek – Piast Gliwice 2:1
  352. 25 sierpnia 2004 MKS Mława – Górnik Polkowice 3:0
  353. 25 sierpnia 2004 ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 2:2
  354. 25 sierpnia 2004 Ceramika Paradyż – Pelikan Łowicz 0:0
  355. 25 sierpnia 2004 GKS Bełchatów Podbeskidzie BB 3:1
  356. 28 sierpnia 2004 KSZO Ostrowiec – GKS Bełchatów 0:0
  357. 29 sierpnia 2004 Górnik Polkowice – Jagiellonia Białystok 2:0
  358. 1 września 2004 Kaszubia Kościerzyna – Obra Kościan 3:0
  359. 3 września 2004 Arka GdyniaZagłębie Sosnowiec 2:1
  360. 3 września 2004 ŁKS Łódź – Górnik Polkowice 4:1
  361. 3 września 2004 Stal Rzeszów – Motor Lublin 3:1
  362. 3 września 2004 GKS Bełchatów – RKS Radomsko 4:2
  363. 5 września 2004 Kujawiak Włocławek MKS Mława 3:1
  364. 5 września 2004 Radomiak Radom – Podbeskidzie BB 0:1
  365. 5 września 2004 Szczakowianka Jaworzno – KSZO Ostrowiec 1:1
  366. 5 września 2004 Pogoń Leżajsk – Wierna Małogoszcz 0:0
  367. 10 września 2004 Górnik Polkowice – Widzew Łódź 0:0
  368. 11 września 2004 Lech Zielona Góra – Polonia Bytom 0:1
  369. 11 września 2004 Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce 4:1
  370. 11 września 2004 ŁKS Łódź – Kujawiak Włocławek 1:2
  371. 11 września 2004 Legionovia Legionowo – Ceramika Paradyż 3:2
  372. 11 września 2004 Piast Gliwice – GKS Bełchatów 0:0
  373. 17 września 2004 Arka Gdynia – ŁKS Łódź 0:0
  374. 17 września 2004 GKS BełchatówZagłębie Sosnowiec 2:1
  375. 18 września 2004 Kujawiak Włocławek – Górnik Polkowice 0:0
  376. 18 września 2004 Widzew Łódź – Świt NDM 1:0
  377. 18 września 2004 Ruch Chorzów – KSZO Ostrowiec 3:3
  378. 18 września 2004 Polonia Warszawa – Pogoń Szczecin 3:3
  379. 25 września 2004 Kujawiak Włocławek – Arka Gdynia 1:1
  380. 25 września 2004 Kmita Zabierzów – Heko Czermno 2:4
  381. 25 września 2004 Unia Tczew – Unia Janikowo 0:2
  382. 25 września 2004 Pogoń Szczecin – GKS Katowice 4:2
  383. 25 września 2004 Wisła Płock – Górnik Łęczna 3:0
  384. 25 września 2004 KSZO Ostrowiec Jagiellonia Białystok 0:2
  385. 25 września 2004 MKS Mława – GKS Bełchatów 0:1
  386. 25 września 2004 Piast GliwiceRadomiak Radom 2:0
  387. 26 września 2004 Górnik Polkowice – Świt NDM 1:0
  388. 26 września 2004 Tłoki Gorzyce – Pogoń Staszów 1:0
  389. 28 września 2004 MKS Mława – Arka Gdynia 0:1
  390. 1 października 2004 Arka Gdynia – Górnik Polkowice 1:1
  391. 1 października 2004 GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 1:0
  392. 2 października 2004 Szczakowianka Jaworzno – MKS Mława 4:1
  393. 2 października 2004 Unia Janikowo – Lechia Gdańsk 5:4
  394. 2 października 2004 Górnik Łęczna – Górnik Zabrze 2:0
  395. 2 października 2004 Widzew Łódź KSZO Ostrowiec 2:0
  396. 2 października 2004 Świt NDM – Podbeskidzie BB 1:1
  397. 2 października 2004 Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec 0:3
  398. 2 października 2004 Sandecja Nowy Sącz – Motor Lublin 0:0
  399. 3 października 2004 Lewart Lubartów – Kmita Zabierzów 2:3
  400. 3 października 2004 Lech Poznań – Legia Warszawa 1:1
  401. 9 października 2004 MKS Mława – Radomiak Radom 2:2
  402. 10 października 2004 Arka Gdynia – Korona Kielce 4:2
  403. 10 października 2004 Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok 0:2
  404. 15 października 2004 GKS Bełchatów – Arka Gdynia 3:1
  405. 16 października 2004 Stal Stalowa Wola – Heko Czermno 0:1
  406. 16 października 2004 Szczakowianka Jaworzno – Kujawiak Włocławek 1:1
  407. 16 października 2004 Korona Kielce – Górnik Polkowice 0:0
  408. 16 października 2004 Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna 2:1
  409. 16 października 2004 Jagiellonia Białystok Zagłębie Sosnowiec 4:0
  410. 16 października 2004 Podbeskidzie BB KSZO Ostrowiec 2:1
  411. 16 października 2004 Motor Lublin – Tłoki Gorzyce 1:1
  412. 16 października 2004  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Legionovia Legionowo 4:0
  413. 16 października 2004 Ruch Chorzów – MKS Mława 0:1
  414. 20 października 2004 Kujawiak WłocławekGKS Bełchatów 1:1
  415. 20 października 2004  GKS Olsztyn – Drwęca Nowe Miastu Lubawskie 1:2
  416. 22 października 2004 Arka Gdynia – Szczakowianka Jaworzno 3:0
  417. 22 października 2004 Górnik PolkowiceKSZO Ostrowiec 0:0
  418. 23 października 2004 RKS Radomsko – Podbeskidzie BB 3:0
  419. 23 października 2004 Heko Czermno – Stal Rzeszów 2:0
  420. 23 października 2004 Polonia Przemyśl – Motor Lublin 0:1
  421. 23 października 2004 Kujawiak Włocławek – Radomiak Radom 3:0
  422. 23 października 2004 MKS Mława – Jagiellonia Białystok 0:1
  423. 23 października 2004 Piast Gliwice – Świt NDM 2:1
  424. 23 października 2004 Korona Kielce – GKS Bełchatów 3:2
  425. 24 października 2004 Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec 2:1
  426. 24 października 2004 Lewart Lubartów – Stal Stalowa Wola 1:0
  427. 30 października 2004 Arka Gdynia – Radomiak Radom 1:0
  428. 30 października 2004 Szczakowianka Jaworzno – Korona Kielce 0:0
  429. 30 października 2004 Unia Janikowo – Warta Poznań 3:3
  430. 30 października 2004 GKS BełchatówGórnik Polkowice 6:1
  431. 30 października 2004 Widzew Łódź – MKS Mława 0:0
  432. 30 października 2004 Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź 1:0
  433. 30 października 2004 Podbeskidzie BB – Piast Gliwice 1:0
  434. 30 października 2004 KSZO Ostrowiec – RKS Radomsko 2:0
  435. 30 października 2004 Świt NDM – Zagłębie Sosnowiec 2:0
  436. 30 października 2004 Motor Lublin – Hetman Zamość 3:0
  437. 30 października 2004 Polonia Warszawa – Odra Wodzisław 2:0
  438. 31 października 2004 Pogoń Staszów – Kmita Zabierzów 0:3 (walkower)
  439. 5 listopada 2004 Arka Gdynia – Ruch Chorzów 2:0
  440. 5 listopada 2004 Górnik Polkowice – RKS Radomsko 3:1
  441. 5 listopada 2004 GKS Bełchatów – Szczakowianka Jaworzno 1:0
  442. 6 listopada 2004 Kmita Zabierzów – Górnik Wieliczka 2:2
  443. 6 listopada 2004 Kujawiak Włocławek Jagiellonia Białystok 2:2
  444. 6 listopada 2004 Piast Gliwice – KSZO Ostrowiec 1:3
  445. 6 listopada 2004 Hutnik Kraków – Motor Lublin 2:1
  446.  6 listopada 2004 Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce 1:0
  447. 6 listopada 2004   Mazowsze Grójec – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:0
  448. 7 listopada 2004 Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie BB 1:3
  449. 11 listopada 2004 Sandecja Nowy Sącz – Kmita Zabierzów 3:2
  450. 13 listopada 2004 Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia 2:2
  451. 13 listopada 2004 Widzew Łódź – Kujawiak Włocławek 2:1
  452. 13 listopada 2004 Unia Skierniewice – Ceramika Paradyż 1:2
  453. 14 listopada 2004 Podbeskidzie BB – MKS Mława 2:0
  454. 14 listopada 2004 Radomiak Radom – GKS Bełchatów 1:2
  455. 20 listopada 2004 Korona Kielce – MKS Mława 2:1
  456. 28 listopada 2004 Pogoń Szczecin – Świt NDM 3:0
  457. 19 marca 2005 Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 0:2
  458. 19 marca 2005 ŁKS Łódź – KSZO Ostrowiec 2:0
  459. 20 marca 2005 Korona Kielce – Widzew Łódź 1:0
  460. 20 marca 2005 GKS Bełchatów Jagiellonia Białystok 2:0
  461. 23 marca 2005 Unia Skierniewice – MZKS Kozienice 0:2
  462. 25 marca 2005 Arka Gdynia – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0
  463. 26 marca 2005 Polonia Przemyśl – Kmita Zabierzów 1:2
  464. 26 marca 2005 MKS Mława – RKS Radomsko 2:0
  465. 26 marca 2005 Motor Lublin – Lubart Lubartów 1:0
  466. 26 marca 2005 Mieszko Gniezno – Lechia Gdańsk 2:0
  467. 31 marca 2005 Górnik PolkowiceZagłębie Sosnowiec 0:1
  468. 31 marca 2005 Widzew Łódź GKS Bełchatów 1:2
  469. 31 marca 2005 KSZO Ostrowiec – Kujawiak Włocławek 1:0
  470. 31 marca 2005 Ruch Chorzów – Radomiak Radom 0:2
  471. 1 kwietnia 2005 Lech Poznań – Pogoń Szczecin 0:1 (mecz przerwany)
  472. 2 kwietnia 2005 Stal Stalowa Wola – Motor Lublin 0:0
  473. 9 kwietnia 2005 RKS Radomsko – Arka Gdynia 0:3
  474. 9 kwietnia 2005 Piast GliwiceKujawiak Włocławek 1:1
  475. 9 kwietnia 2005 Widzew Łódź – Radomiak Radom 3:0
  476. 9 kwietnia 2005 Motor Lublin – Stal Rzeszów 2:1
  477. 10 kwietnia 2005 Górnik PolkowiceMKS Mława 2:1
  478. 10 kwietnia 2005 Ruch Wysokie Mazowieckie – MZKS Kozienice 1:1
  479. 10 kwietnia 2005 Podbeskidzie BB – GKS Bełchatów 4:0
  480. 12 kwietnia 2005 Amica Wronki – Lech Poznań 1:1 (PP)
  481. 13 kwietnia 2005 Amica II Wronki – Unia Janikowo 0:2
  482. 13 kwietnia 2005 Flota Świnoujście – TKP Toruń 2:1 (działacze Unii Janikowo chcieli doprowadzić do utraty punktów przez TKP)
  483. 13 kwietnia 2005 ŁKS Łomża – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:3
  484. 16 kwietnia 2005 Arka Gdynia – Piast Gliwice 2:0
  485. 16 kwietnia 2005 TKP Toruń – Unia Janikowo 0:1
  486. 16 kwietnia 2005 Kmita Zabierzów – Wierna Małogoszcz 2:0
  487. 16 kwietnia 2005 Górnik Łęczna – GKS Katowice 4:2
  488. 16 kwietnia 2005 Ruch Chorzów – Widzew Łódź 1:3
  489. 16 kwietnia 2005 Szczakowianka Jaworzno – Podbeskidzie BB 1:2
  490. 16 kwietnia 2005 Kujawiak Włocławek – Zagłębie Sosnowiec 0:2
  491. 16 kwietnia 2005 Wisła II Kraków – Motor Lublin 1:0
  492. 16 kwietnia 2005 Stal Stalowa Wola – Polonia Przemyśl 1:0
  493. 17 kwietnia 2005 Radomiak Radom Świt Nowy Dwór 0:2
  494. 19 kwietnia 2005 Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia 1:2
  495. 20 kwietnia 2005 MKS Mława – Kujawiak Włocławek 0:1
  496. 20 kwietnia 2005 Górnik Łęczna – Wisła Kraków 2:2
  497. 20 kwietnia 2005 KSZO Ostrowiec – Szczakowianka Jaworzno 2:0
  498. 20 kwietnia 2005 Motor Lublin – Kmita Zabierzów 2:0
  499. 20 kwietnia 2005 MZKS Kozienice – Legia II Warszawa 1:0
  500. 23 kwietnia 2005 Arka Gdynia – MKS Mława 1:0
  501. 23 kwietnia 2005 Unia Janikowo – Kotwica Kołobrzeg 3:0
  502. 23 kwietnia 2005 Kujawiak Włocławek – ŁKS Łódź (przerwany przy stanie 1:0)
  503. 23 kwietnia 2005 Ruch Chorzów – Podbeskidzie BB 0:0
  504. 23 kwietnia 2005 Motor Lublin – Pogoń Staszów 4:1
  505. 23 kwietnia 2005 Legia Warszawa – Górnik Łęczna 1:1
  506. 24 kwietnia 2005 Wierna Małogoszcz – Heko Czermno 0:2
  507. 24 kwietnia 2005 Radomiak Radom – KSZO Ostrowiec 0:3
  508. 27 kwietnia 2005 Kujawiak Włocławek – RKS Radomsko 4:0
  509. 27 kwietnia 2005 Lech Poznań – Pogoń Szczecin 1:1 (dokończnie meczu z 1.04)
  510. 27 kwietnia 2005 Szczakowianka Jaworzno – Widzew Łódź 0:1
  511. 27 kwietnia 2005 Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok 2:0
  512. 27 kwietnia 2005 GKS Bełchatów – Świt NDM 4:1
  513. 30 kwietnia 2005 Heko Czermno Kmita Zabierzów 0:2
  514. 30 kwietnia 2005 Pogoń Leżajsk – Sandecja Nowy Sącz 0:1
  515. 30 kwietnia 2005 Chemik Bydgoszcz – Unia Janikowo 0:0
  516. 30 kwietnia 2005 Lechia Gdańsk – Amica II Wronki 1:0 (Unii Janikowo zależało na stracie punktów przez Lechię Gdańsk)
  517. 30 kwietnia 2005 Górnik Polkowice Kujawiak Włocławek 2:1
  518. 30 kwietnia 2005 Świt NDM – Widzew Łódź 2:1
  519. 30 kwietnia 2005 Piast Gliwice – Szczakowianka Jaworzno 1:0
  520. 30 kwietnia 2005 KSZO Ostrowiec – Ruch Chorzów 3:1
  521. 30 kwietnia 2005 Zagłębie Sosnowiec GKS Bełchatów 2:0
  522. 30 kwietnia 2005 Motor Lublin – Górnik Wieliczka 0:0
  523. 1 maja 2005 Górnik Łęczna – Wisła Płock 3:2
  524. 3 maja 2005 Unia Janikowo – Unia Tczew 7:1
  525. 3 maja 2005 Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 1:1
  526. 3 maja 2005 MKS MławaKSZO Ostrowiec 0:2
  527. 3 maja 2005 Motor Lublin – Sandecja Nowy Sącz 3:0
  528. 3 maja 2005 Mazowsze Grójec – Ceramika Paradyż 1:2
  529. 3 maja 2005 Legionovia Legionowo – MZKS Kozienice 1:3
  530. 4 maja 2005 Świt NDM – Kujawiak Włocławek 4:0
  531. 4 maja 2005 Górnik Polkowice – Piast Gliwice 1:0
  532. 4 maja 2005 Polonia Bytom – Polar Wrocław 3:0
  533. 4 maja 2005 Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 1:1
  534. 7 maja 2005 Arka Gdynia – Kujawiak Włocławek 1:0
  535. 7 maja 2005 Sandecja Nowy Sącz – Tłoki Gorzyce 1:2
  536. 7 maja 2005 Świt NDM – Górnik Polkowice 2:0
  537. 7 maja 2005 Górnik Zabrze – Górnik Łęczna 0:3
  538. 7 maja 2005 Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko Biała 3:0
  539. 7 maja 2005 Jagiellonia Białystok KSZO Ostrowiec 3:0
  540. 7 maja 2005 GKS Bełchatów – MKS Mława 3:0
  541. 7 maja 2005 MZKS Kozienice – OKS 1945 Olsztyn 2:1
  542. 8 maja 2005 Pogoń Leżajsk – Motor Lublin 1:2
  543. 11 maja 2005 Górnik Polkowice – Arka Gdynia 1:1
  544. 11 maja 2005 KSZO OstrowiecWidzew Łódź 1:4
  545. 11 maja 2005 Podbeskidzie BB Świt NDM 2:1
  546. 14 maja 2005 Arka Gdynia – KSZO Ostrowiec 2:1
  547. 14 maja 2005 Kmita Zabierzów – Stal Rzeszów 3:3
  548. 14 maja 2005 Heko Czermno – Stal Stalowa Wola 3:1
  549. 14 maja 2005 Unia Janikowo – Mieszko Gniezno 1:1
  550. 14 maja 2005 Legionovia – Legionow – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:3
  551. 15 maja 2005 Lewart Lubartów Pogoń Leżajsk 0:1
  552. 18 maja 2005 Lewart Lubartów – Sandecja Nowy Sącz 0:1
  553. 18 maja 2005 Tur Turek – Unia Janikowo 0:2
  554. 18 maja 2005 Lechia Gdańsk – Lech II Poznań 3:1 (Unii Janikowo zależało na stracie punktów przez Lechię Gdańsk)
  555. 21 maja 2005 Unia Janikowo – Flota Świnoujście 1:0
  556. 21 maja 2005 Promień Żary – Polonia Słubice 3:1
  557. 22 maja 2005 Pogoń Staszów – Wierna Małogoszcz 1:4
  558. 22 maja 2005 Podbeskidzie BB – Świt NDM 2:1
  559. 25 maja 2005 Odra Chojna – Unia Janikowo 0:1
  560. 28 maja 2005 Heko Czermno – Wisła II Kraków 0:0
  561. 29 maja 2005 Hetman Zamość – Motor Lublin 1:1
  562. 4 czerwca 2005 Unia Janikowo – Pogoń II Szczecin 2:0
  563. 4 września 2005 Kmita Zabierzów – AKS Busko Zdrój 4:0
  564. 4 czerwca 2005 Piast Gliwice – Podbeskidzie BB 2:0
  565. 4 czerwca 2005 Motor Lublin – Hutnik Kraków 2:0
  566. 4 czerwca 2005 MZKS Kozienice – Ceramika Paradyż 2:0
  567. 8 czerwca 2005 RKS Radomsko – Zagłębie Lubin 0:2
  568. 11 czerwca 2005 Wierna Małogoszcz – Motor Lublin 1:3
  569. 11 czerwca 2005 GKS Jastrzębie – Rozwój Katowice 4:1
  570. 11 czerwca 2005 Ceramika Paradyż – Unia Skierniewice 1:0
  571. 11 czerwca 2005 Mazowsze Grójec – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2
  572. 27 sierpnia 2005 Górnik Wieliczka – Kolejarz Stróże 3:3
  573. 4 września 2005 Kmita Zabierzów – AKS Busko Zdrój 4:0
  574. 10 września 2005 Hetman Zamość – Kmita Zabierzów 1:2
  575. 17 września 2005 KSZO Ostrowiec – Świt NDM 1:1
  576. 18 września 2005 Kmita Zabierzów – Sandecja Nowy Sącz 1:0
  577. 23 września 2005 Unia Janikowo – Tur Turek 1:1
  578. 25 września 2005 Kolejarz Stróże – Pogoń Leżajsk 5:0
  579. 2 października 2005 Kmita Zabierzów – Motor Lubin 3:2
  580. 21 października 2005 Kolejarz Stróże – Kmita Zabierzów 0:1
  581. 21 października 2005 KSZO Ostrowiec – Podbeskidzie BB 1:0
  582. 29 października 2005 Arka Gdynia – Górnik Zabrze 3:0
  583. 29 października 2005 Miedź Legnica – Walka Makoszowy 3:0
  584. 4 listopada 2005 KSZO Ostrowiec – Zagłębie Sosnowiec 3:0
  585. 5 listopada 2005 Stal Sanok – Kmita Zabierzów 0:2
  586. 19 listopada 2005 Jagiellonia Białystok – Zagłębie Sosnowiec 1:1
  587. 13 listopada 2005 Kmita Zabierzów – Pogoń Leżajsk 2:2
  588. 13 listopada 2005 Heko Czermno – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
  589. 11 grudnia 2005 Legia Warszawa – Górnik Łęczna 0:2
  590. 2 kwietnia 2006 Kmita Zabierzów – Hutnik Kraków 2:1
  591. 8 kwietnia 2006 Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice 2:0
  592. 8 kwietnia 2006 Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna 2:1
  593. 9 kwietnia 2006 Kmita Zabierzów – Stal Stalowa Wola 2:0
  594. 12 kwietnia 2006 Kolejarz Stróże – Motor Lublin 2:2 (Kmita próbował doprowadzić do niekorzystnego wyniku jej głównego rywala o awans – Motoru Lublin)
  595. 15 kwietnia 2006 AKS Busko Zdrój – Kmita Zabierzów 1:2
  596. 15 kwietnia 2006 Radomiak Radom- Podbeskidzie BB 1:2
  597. 22 kwietnia 2006 KSZO Ostrowiec – Szczakowianka Jaworzno 0:1
  598. 23 kwietnia 2006 Kmita Zabierzów – Hetman Zamość 4:1
  599. 29 kwietnia 2006 Sandecja Nowy Sącz – Kmita Zabierzów 0:2
  600. 29 kwietnia 2006 Świt NDM  – KSZO Ostrowiec 0:2
  601. 30 kwietnia 2006 Kolejarz Stróże – Stal Sanok 2:2
  602. 5 maja 2006 Podbeskidzie BB – ŁKS Łódź 1:0
  603. 6 maja 2006 Górnik Łęczna – Korona Kielce 3:0
  604. 10 maja 2006 KSZO Ostrowiec – Ruch Chorzów 1:4
  605. 10 maja 2006 Wierna Małogoszcz – Wisła II Kraków 1:0
  606. 13 maja 2006 GKS Jastrzębie – Miedź Legnica 1:2
  607. 13 maja 2006 Kmita Zabierzów – Wisła II Kraków 1:0
  608. 13 maja 2006 Cracovia – Zagłębie Lubin 0:0
  609. 14 maja 2006 Tłoki Gorzyce  – Kolejarz Stróże 0:3
  610. 20 maja 2006 Miedź Legnica – Arka Nowa Sól 2:1
  611. 20 maja 2006 Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz 3:1
  612. 24 maja 2006 Kmita Zabierzów – Kolejarz Stróże 3:0
  613. 24 maja 2006 Hutnik Kraków – Wierna Małogoszcz 2:2 (Kmita Zabierzów chciał wygranej Wiernej) 2:2
  614. 24 maja 2006 Zawisza Bydgoszcz – Podbeskidzie Bielsko – Biała 1:0
  615. 26 maja 2006 Kotwica Kołobrzeg – Kaszubia Kościerzyna 0:0
  616. 27 maja 2006 TKP Toruń – Kania Gostyń 2:1 (Unia Janikowo chciała wygranej TKP)
  617. 28 maja 2006 Wierna Małogoszcz – Kmita Zabierzów 0:2
  618. 30 maja 2006 KS Paradyż – Legia II Warszawa 3:0
  619. 31 maja 2006 Widzew Łódź – Zawisza Bydgoszcz 2:0
  620. 3 czerwca 2006 Zawisza Bydgoszcz – Zagłębie Sosnowiec 1:1
  621. 3 czerwca 2006 Pogoń Świebodzin – Arka Nowa Sól 1:2
  622. 11 czerwca 2006 Pogoń Leżajsk – Kmita Zabierzów 1:5
  623. 19 maja 2012 Osiczanka Osice – Rodło Kwidzyn 3:2
  624. 2 czerwca 2012 Osiczanka Osice – Delta Miłoradz 1:2Źródło: 12zawodnik.pl/pilkarskamafia.blogspot.no
    Foto: rdn.pl


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.