Wskazówki dla początkujących w zakładach piłkarskich

Szukając informacji o zakładach sportowych w Internecie, znajdziesz wiele artykułów o podstawach, takich jak czytać linie i gdzie obstawiać. Znajdziesz tu również kilka stron poświęconych metodom i systemom przed obstawianiem. Aby obstawiać właściwe zakłady na piłkę nożną, skorzystaj z agregatorów witryn kasyn online, które pomogą Ci bezpiecznie wybierać i grać w swoje ulubione gry, na przykład casinoonline777.pl, gdzie znajdują się zarówno stare, jak i nowe kasyna. Dostępnych jest jednak kilka stron, które pomogą Ci przejść od początku do punktu, w którym możesz skorzystać z najlepszych praktyk. Ta strona ma na celu wypełnienie tej luki. Poznasz proste strategie zakładów sportowych, z których każdy może skorzystać. Każdy z nich jest ważnym krokiem w budowaniu ogólnego systemu, który ostatecznie może przynieść zyskowne wyniki.

Zacznij od czegoś małego

Nauczenie się wygrywania u bukmacherów zajmuje dużo czasu. Oczywiście niektórzy gracze wybierają zwycięskie strategie szybciej niż inni, ale nawet najlepsi obstawiający zakłady sportowe muszą się nauczyć. Masz tylko ograniczoną ilość pieniędzy, których możesz użyć do obstawiania zakładów sportowych, więc nie popełniaj błędu, stawiając za dużo na zawodach, gdy uczysz się wygrywać. Rozpocząłem karierę sportową, zakładając 22 $ lub mniej. Wiele stawek wynosiło od 5 do 11 USD.

Wciąż obstawiam niektóre zakłady poniżej 11 $. Zajęło mi około 20 lat mieszanych wyników, kiedy obstawiałem w niepełnym wymiarze godzin, aby dojść do punktu, w którym jestem w tym dobry. Przez lata stosowałem wiele różnych strategii, aby łatwiej było wyjść na zero, ale nawet z nimi nie zarobiłem żadnych pieniędzy. Właśnie zmniejszyłem, ile kosztuje mnie postawienie zakładu. Najważniejszą rzeczą, jaką zrobiłem, było dokonywanie większości zakładów dla osób indywidualnych, a nie bukmacherów i bukmacherów. Pozwoliło to wyeliminować koszt wiga i jest dobrą strategią do stosowania, gdy robisz małe zakłady.

Kiedy nie musisz płacić wigowi, wystarczy wygrać połowę czasu, aby wyjść na zero. Kiedy zaczynasz robić duże zakłady, ta strategia staje się bardziej skomplikowana, ponieważ nie możesz znaleźć ludzi gotowych do podjęcia większych działań. Kiedy zaczynasz obstawiać zakłady sportowe, zdecyduj, ile masz na swoim koncie. Odłóż to na bok i nie używaj go do niczego innego niż zakłady sportowe. Podziel tę kwotę przez 100 i stawiaj zakłady do tej kwoty, gdy nauczysz się poprawiać swoje wyniki.

Skoncentruj się na małym obszarze

Większość bukmacherów sportowych zaczyna od swoich ulubionych drużyn i obstawia duże mecze, takie jak Super Bowl czy turniej koszykówki NCAA. Obstawiam zakłady na Twoje ulubione drużyny w innej sekcji, ale błąd nowych bukmacherów polega na tym, że zazwyczaj stawiają na rzeczy, o których niewiele wiedzą. Zamiast stawiać na wszystko i wszystko, masz większe szanse na wyłonienie zwycięzców, jeśli skupisz się na jednej rzeczy. Zamiast stawiać na mecze NFL, MLB, NBA i NCAA, skup się tylko na jednym sporcie.

Obstawiaj zakłady pieniężne

Większość wydarzeń sportowych ma co najmniej dwie różne linie. Jedna z linii to zakład przeciwko spreadowi. Zakład przeciwko spreadowi ma rozproszenie, w którym jedna drużyna zdobywa punkty, a druga zdobywa punkty. Innym popularnym typem linii zakładów jest linia pieniędzy.
W przypadku zakładów na pieniądze wystarczy wybrać drużynę, która wygra mecz, aby wygrać zakład. W zakładach na pieniądze kwota, którą musisz postawić, aby wygrać, zwykle różni się od kwoty, którą postawiłeś w stosunku do spreadu. Zakłady przeciwko spreadowi wynoszą zwykle od 11 do 10 lub od 110 do 100, gdy obstawiasz po obu stronach gry. Zakład na pieniądze jest nieco inny. Dodatkowe pieniądze, które musisz postawić, oprócz tego, co możesz wygrać z zakładu typu spread, to vig i na tym zyskują bukmacherzy.

Zrozumienie uprzedzeń gospodarzy

We wszystkich sportach gospodarze wygrywają więcej niż goście. Dokładne wartości procentowe różnią się w zależności od sportu i sezonu, ale można to zobaczyć w przypadku wszystkich dyscyplin. Większość ludzi wie o tym z oglądania meczów, ale niewielu rozumie, jak wpływa to na publiczność zakładów sportowych. Musisz zrozumieć, czym jest stronniczość gospodarzy i jak może wpływać na wyniki Twoich zakładów sportowych.

Ponieważ gospodarze wygrywają częściej niż goście, wielu obstawiających w sporcie przywiązuje zbyt dużą wagę do gospodarzy, próbując określić najlepszy zakład. Nazywa się to uprzedzeniem gospodarzy. Podczas gdy próbując wybrać najlepszą drużynę do obstawienia, powinieneś wziąć pod uwagę dodatkowe szanse na wygraną dla gospodarzy, nie możesz liczyć na to, że będą zbyt często u siebie.

Traktuj zakłady sportowe jak biznes

Jeśli chcesz odnieść sukces jako obstawiający zakłady sportowe, musisz zacząć traktować to jak biznes, a nie hobby. Firmy mają budżet, śledzą swoje wyniki, uczą się na błędach i starają się podejmować opłacalne decyzje we wszystkich obszarach działalności. Najlepsi obstawiający zakłady sportowe mają wszystkie te cechy. Zacznij śledzić wszystkie swoje wyniki i pracuj z ustalonym kapitałem. W razie potrzeby możesz dodać pieniądze do swojego bankrollu, ale trzymanie go oddzielnie od zwykłych finansów pomoże ci go lepiej śledzić.

Wniosek

Zysk jest trudny dla początkujących obstawiających zakłady sportowe, ale dzięki tym 11 wskazówkom możesz szybko zacząć. Dzielenie swojego bankrolla na więcej gier, co pozwala na obstawianie wielu gier, pomaga dłużej pozostać w grze i śledzić swoje wyniki. Specjalizuj się w jednym obszarze, kupuj według linii, poznawaj uprzedzenia i przestań obstawiać ulubione drużyny.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *