Wisła lepsza od Pogoni o jedną bramkę

pilkarskiswiat.com

Wisła Kraków lepsza o jedną bramkę od Pogoni Szczecin w drugim meczu nowego sezonu LOTTO Ekstraklasy. Wszystkie trzy gole zobaczyliśmy w pierwszej połowie. Wynik spotkania otworzył strzałem z rzutu wolnego Carlitos, a już dwie minuty później ten sam zawodnik asystował przy golu Brleka. Gola kontaktowego po zagraniu ręką w polu karnym strzelił Adam Gyurcso.Pogoń Szczecin 1:2 Wisła Kraków
33’ Adam Gyurcso | 16’ Carlitos, Peter Brlek 19’

Skład Pogoni Szczecin: 1.Załuska, 21.Rudol, 23.Fojut, 2.Rapa, 77.Nunes, 6.Murawski, 20.Hołota, 14.Drygas(75’ Kowalczyk), 29.Listkowski(45’ Kort), 7.Gyurcso, 93.Zwoliński

Skład Wisły Kraków: 1.Cuesta, 19.Cywka, 32.Gonzalez, 6.Głowacki, 4.Sadlok, 9.Boguski(79’ Bartosz), 44.Velez(85’ Arsenić), 21.Brlek, 88.Małecki, 10.Carlitos(74’ Wojtkowski), 14.Ondrasek

Żółte kartki: 38’ Listkowski| 31’ Gonzalez, 34’ Velez

Czerwone kartki: – | –

Sędzia główny: Paweł Raczkowski