“Wieśniaki” remisują z Freiburgiem 1:1

Remisem 1:1 zakończył się mecz 22.kolejki Bundesligi pomiędzi Hoffenheim, a Freiburgiem.

Niespodzianką w składzie Hoffenheim był brak w wyjściowej jedenastce Eugena Polanskiego. Polski pomocnik odcierpiał już karę za żółte kartki, ale mecz z SC Freiburg rozpoczął na ławce rezerwowych.
W 25 minucie gola na 1:0 dla freiburga, zdobył Immanuel Hoehn z rzutu wolnego. Piłkarze Hoffenheim odpowiedzieli jeszcze przed przerwą golem na 1:1 Kevina Vollanda. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry pierwszej odsłony spotkania na boisko zdążył jeszcze wejść Polanski, który zmienił Primina Schweglera.

Szalę zwycięstwa na stronę Hoffenheim w 52.minucie mógł przechylić Eugen Polanski, ale uderzył w słupek.

Mecz, który w dziesiątkę kończył SC Freiburg, po czerwonej kartce Marca Torrejóna nie przyniósł jednakże rozstrzygnięcia.

SC Freiburg – TSG 1899 Hoffenheim 1:1 (1:1)

Bramki: Immanuel Hoehn 26′, – Kevin Volland 39′,