US Open 2021 mecze na żywo i transmisje online za darmo w Internecie. Gdzie oglądać?

W dniach od poniedziałku 30. sierpnia do niedzieli 12. września rozgrywany będzie turniej US Open 2021, na którym zagrają m.in. Iga Świątek, Magda Linette, Hubert Hurkacz, Łukasz Kubot oraz Kamil Majchrzak. Gdzie oglądać mecze US Open 2021 na żywo i za darmo w Internecie? Gdzie dostępne będą transmisje online?

US Open 2021: Gdzie oglądać?

Turniej US Open 2021 będzie pokazywany w TV na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Transmisję online udostępniać będą platformy Player.pl oraz Eurosport Player, w których można wykupić płatne pakiety Eurosportu. Dostępne będą też transmisje online za darmo na stronach bukmacherów Fortuna, Betclic i Superbet.

Oglądaj Bundesligę za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Bundesligę za darmo w Superbet TV

Oglądaj Bundesligę za darmo w Betclic TV

US Open 2021: Transmisja TV

Prawa do pokazywania transmisji z meczów US Open 2021 w telewizji posiada grupa Eurosport. Najciekawsze spotkania turnieju można oglądać więc na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. 

US Open 2021: Transmisja na żywo w Internecie

Aby oglądać turniej US Open 2021 na kanałach Eurosportu w Internecie, należy wykupić pakiet kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 w serwisie Player.pl. Cena za miesięczny dostęp do pakietu wynosi 15 złotych.

Po opłaceniu abonamentu, transmisje można oglądać na dwóch urządzeniach w tym samym czasie, co pozwala dzielić się kontem z drugą osobą. Player dostępny jest poprzez stronę internetową, aplikacje mobilne i aplikacje na telewizory.

Oglądaj US Open na żywo w Player.pl

US Open 2021: Transmisja online za darmo

Mecze US Open 2021 można oglądać na żywo i za darmo na stronach oraz w aplikacjach bukmacherów Fotuna, Superbet oraz Betclic. Firmy te posiadają prawa do udostępniania dla swoich zarejestrowanych użytkowników, transmisji ze wszystkich meczów US Open.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy zarejestrować się na wybranej stronie bukmacherskiej. Po utworzeniu konta i zalogowaniu się, można uruchomić live stream z wybranego meczu na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego.

Oglądaj US Open za darmo w Fortuna TV

Oglądaj US Open za darmo w Superbet TV

Oglądaj US Open za darmo w Betclic TV

US Open 2021: Mecze Polaków na żywo i live stream za darmo

Poniżej prezentujemy informacje o tym jak, a także gdzie oglądać US Open 2021 na żywo i za darmo w Internecie:

1. Rejestracja konta u bukmachera udostępniającego transmisje

Załóż konto na stronie jednego z bukmacherów, którzy oferują transmisje za darmo z meczów US Open 2021: Fortuna, Betclic lub Superbet.

2. Skorzystaj z bonusu powitalnego i dokonaj depozytu

Bukmacher Fortuna daje 2720 PLN, Betclic 500 PLN a Superbet 550 PLN w postaci bonusów powitalnych. Dokonaj depozytu i odbierz bonus, aby móc oglądać mecze US Open.

3. Znajdź mecz US Open 2021 w ofercie zakładów bukmacherskich

Wyszukaj spotkanie, które chcesz obejrzeć w ofercie zakładów bukmacherskich lub zakładów live w ofercie wybranej firmy.

4. Uruchom transmisję na komputerze, smartfonie lub tablecie

W momencie rozpoczęcia transmisji możesz uruchomić mecz na żywo klikając przycisk “play” dostępny na stronie oraz w aplikacji wybranego bukmachera.

 

Gdzie oglądać mecze US Open 2021 w telewizji?

Mecze US Open 2021 w telewizji pokazywane będą na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2.

Gdzie obejrzeć US Open 2021 za darmo online?

Wszystkie mecze US Open 2021 można oglądać na żywo i za darmo w Internecie w serwisach bukmacherskich Fortuna, Betclic lub Superbet. Darmowe transmisje dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników.

Jakie platformy internetowe oferują transmisje US Open 2021?

Transmisje online z turnieju US Open 2021 dostępne są na płatnej platformie Player.pl, a także na darmowych stronach bukmacherskich Fortuna, Betclic lub Superbet .

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.