Tomas Pekhart komentuje zawieszenie w Pucharze Polski

Tomas Pekhart

fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Napastnik występujący w Legii Warszawa udzielił wywiadu dla czeskiego portali iSport.cz, w którym wypowiedział się na temat zawieszenia w Pucharze Polski oraz szansach na występ podczas EURO 2020.

– Nawet nie wiem, jak powinienem to skomentować. Zostałem sfaulowany, upadłem na ziemię i podniosłem stopy. Kiedy upadałem, przypadkowo trafiłem przeciwnika. Ten zrobił teatr, sędzia do mnie podbiegł i wyciągnął czerwoną kartkę. Nie było żadnego zamiaru w tym zagraniu to przypadek. Wszyscy spodziewali się, że kartka zostanie anulowana, tymczasem otrzymałem zawieszenie na trzy spotkania i nie mam szans gry w ewentualnym finale. Legia natychmiast odwołała się od decyzji sędziego….. Trzy spotkania otrzymał piłkarz, który złamał nogę przeciwnikowi.

– Przed Bożym Narodzeniem rozmawiałem z selekcjonerem reprezentacji. Czuję, że to może być dla mnie ostatnia szansa na występ w reprezentacji. Trener powiedział, że jeśli będę zdobywał bramki i osiągał takie wyniki, jak teraz. Wtedy nie pozostawię mu wyboru w kwestii powołania. Skupiam się na występach dla Legii i kolejnych bramkach. Muszę strzelać, co wiąże się z regularną grą. Przyznam, że wizja występu na EURO 2020 jest pociągająca, więc dążę do tego.

Rozmowa w języku czeskim dostępna jest TUTAJ.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *