Terminarz T-Mobile Ekstraklasy 2014/2015

 

1. kolejka 18.07.2014 – 21.07.2014

18.07.2014, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin
 2:3
18.07.2014, 20:30 Górnik Łęczna
Wisła Kraków
 1:1
19.08.2014, 18:00 Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk
 2:2
19.07.2014, 20:30  Legia Warszawa GKS Bełchatów  0:1
20.07.2014, 15:30 Lech Poznań Piast Gliwice  4:0
20.07.2014, 15:30 Zawisza Bydgoszcz Korona Kielce  2:0
20.07.2014, 18:00  Śląsk Wrocław Ruch Chorzów  2:0
21.07.2014, 18:00 Górnik Zabrze Cracovia  2:0

2. kolejka 25.07.2014 – 28.07.2014

25.07.2014, 18:00 GKS Bełchatów Korona Kielce  2:0
25.07.2014, 20:30 Lechia Gdańsk Podbeskidzie Bielsko-Biała  1:0
26.07.2014, 18:00 Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław  4:1
26.07.2014, 20:30  Cracovia Legia Warszawa  1:3
27.07.2014, 15:30 Ruch Chorzów Górnik Łęczna  1:2
27.07.2014, 15:30  Zawisza Bydgoszcz Jagiellonia Białystok  1:3
27.07.2014, 18:00 Górnik Zabrze Lech Poznań  1:1
28.07.2014, 18:00  Wisła Kraków Piast Gliwice  1:1

3. kolejka 01.08.2014 – 04.08.2014

01.08.2014, 18:00 Jagiellonia Białystok Cracovia  2:1
01.08.2014, 20:30 Piast Gliwice Lechia Gdańsk  1:3
02.08.2014, 18:00 Korona Kielce Pogoń Szczecin  2:2
02.08.2014, 20:30 Legia Warszawa Górnik Zabrze  1:1
03.08.2014, 15:30 Śląsk Wrocław Zawisza Bydgoszcz  2:1
03.08.2014, 15:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała Ruch Chorzów  3:0
03.08.2014, 18:00 Lech Poznań Wisła Kraków  2:3
04.08.2014, 18:00 Górnik Łęczna GKS Bełchatów  1:1

4. kolejka 08.08.2014 – 11.08.2014

08.08.2014, 18:00 Cracovia Korona Kielce  2:1
08.08.2014, 20:30 Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok  3:0
09.09.2014, 18:00 GKS Bełchatów Śląsk Wrocław  2:0
09.08.2014, 20:30 Legia Warszawa Górnik Łęczna  5:0
10.08.2014, 15:30 Lechia Gdańsk   Lech Poznań  1:2
10.08.2014, 15:30 Zawisza Bydgoszcz   Podbeskidzie Bielsko-Biała  1:2
10.08.2014, 18:00 Wisła Kraków   Ruch Chorzów  2:2
11.08.2014, 18:00  Pogoń Szczecin Piast Gliwice  0:0

5. kolejka 15.08.2014 – 18.08.2014

15.08.2014, 18:00 Korona Kielce Górnik Zabrze  0:3
15.08.2014, 20:30 Jagiellonia Białystok Legia Warszawa  0:3
16.08.2014, 15:30 Górnik Łęczna Zawisza Bydgoszcz  5:2
16.08.2014, 18:00 Piast Gliwice Ruch Chorzów  0:1
16.08.2014, 20:30 Lech Poznań Pogoń Szczecin  1:1
17.08.2014, 15:30 Śląsk Wrocław Cracovia  0:0
17.08.2014, 18:00 Wisła Kraków Lechia Gdańsk  3:1
18.08.2014, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Bełchatów  1:1

6. kolejka 22.08.2014 – 25.08.2014

22.08.2014, 18:00 Zawisza Bydgoszcz   Lechia Gdańsk  0:2
22.08.2014, 20:30 Pogoń Szczecin   Wisła Kraków  0:3
23.08.2014, 15:30 Cracovia   Podbeskidzie Bielsko-Biała  1:3
23.08.2014, 18:00 Górnik Zabrze   Górnik Łęczna  2:0
23.08.2014, 20:30 Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław  1:3 
24.08.2014, 15:30 Legia Warszawa Korona Kielce  2:0
24.08.2014, 18:00 Ruch Chorzów Lech Poznań  0:0
25.08.2014, 18:00 GKS Bełchatów Piast Gliwice  0:0

 

7. kolejka 29.08.2014 – 31.08.2014
29.08.2014, 18:00 Piast Gliwice Zawisza Bydgoszcz  3:0
29.08.2014, 20:30 Wisła Kraków GKS Bełchatów  1:0
30.08.2014, 15:30 Górnik Łęczna Pogoń Szczecin  4:2
30.08.2014, 18:00 Śląsk Wrocław Górnik Zabrze  2:0
30.08.2014, 20:30 Korona Kielce Jagiellonia Białystok  0:3
31.08.2014, 15:30 Lechia Gdańsk Ruch Chorzów  3:3
31.08.2014, 15:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała Legia Warszawa  2:1
31.08.2014, 18:00 Lech Poznań Cracovia  1:1
 
8. kolejka 12.09.2014 – 15.09.2014
12.09.2014, 18:00 Zawisza Bydgoszcz Wisła Kraków 2:4
12.09.2014, 20:30 Pogoń Szczecin   Ruch Chorzów 1:1
13.09.2014, 15:30 Cracovia   Górnik Łęczna 2:1
13.09.2014, 18:00 Jagiellonia Białystok   Lech Poznań 1:0
13.09.2014, 20:30 Legia Warszawa   Śląsk Wrocław 4:3
14.09.2014, 15:30 Górnik Zabrze   Piast Gliwice 1:2
14.09.2014, 18:00 GKS Bełchatów   Lechia Gdańsk 1:1
15.09.2014, 18:00 Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
   
9. kolejka 19.09.2014 – 22.09.2014
19.09.2014, 18:00 Śląsk Wrocław Korona Kielce 1:0
19.09.2014, 20:30 Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 0:1
20.09.2014, 15:30 Piast Gliwice Cracovia 4:2
20.09.2014, 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Zabrze 0:3
20.09.2014, 20:30 Lech Poznań Zawisza Bydgoszcz 6:2
21.09.2014, 15:30 Ruch Chorzów GKS Bełchatów 0:1
21.09.2014, 18:00 Wisła Kraków Legia Warszawa 0:3
22.09.2014, 18:00 Górnik Łęczna Jagiellonia Białystok 0:0
 
10. kolejka 26.09.2014 – 29.09.2014
26.09.2014, 18:00 Korona Kielce Piast Gliwice  1:0
26.09.2014, 20:30 Śląsk Wrocław Górnik Łęczna  2:1
27.09.2014, 15:30 Zawisza Bydgoszcz Ruch Chorzów  1:1
27.09.2014, 18:00 GKS Bełchatów Pogoń Szczecin  1:0
27.09.2014, 20:30 Legia Warszawa Lech Poznań  2:2
28.09.2014, 15:30 Górnik Zabrze Lechia Gdańsk  2:2
28.09.2014, 18:00 Cracovia Wisła Kraków  1:0
29.09.2014, 18:00 Jagiellonia Białystok Podbeskidzie Bielsko-Biała  4:2

 

11. kolejka – 4/5 października

Piast Gliwice – Legia Warszawa 3:1
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 0:2
Lech Poznań – GKS Bełchatów 5:0
Lechia Gdańsk – Cracovia 1:0
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 1:2
Pogoń Szczecin – Zawisza Bydgoszcz 3:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław 2:2
Górnik Łęczna – Korona Kielce 1:0

12. kolejka – 18/19 października

Zawisza Bydgoszcz – GKS Bełchatów 2:1
Cracovia – Ruch Chorzów 1:0
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk 1:0
Górnik Zabrze – Wisła Kraków 0:5
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 5:0
Korona Kielce – Lech Poznań 2:2
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 3:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna 1:0

13. kolejka – 25/26 października

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok 0:2
Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2
Lech Poznań – Górnik Łęczna 1:0
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 1:4
Ruch Chorzów – Korona Kielce 0:1
Pogoń Szczecin – Cracovia 2:1
GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 1:0
Zawisza Bydgoszcz – Legia Warszawa 1:2

14. kolejka – 2 listopada

Cracovia – Zawisza Bydgoszcz 1:0
Legia Warszawa – Ruch Chorzów 2:1
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 1:1
Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów 0:1
Korona Kielce – Wisła Kraków 3:2
Śląsk Wrocław – Lech Poznań 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice 2:4
Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk 1:1

15. kolejka – 8/9 listopada

Piast Gliwice – Górnik Łęczna 0:0
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 1:1
Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1
Lechia Gdańsk – Korona Kielce 1:2
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
GKS Bełchatów – Cracovia 1:1
Zawisza Bydgoszcz – Górnik Zabrze 1:2
Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok 5:2

16. kolejka – 22/23 listopada

Piast Gliwice – Lech Poznań 3:2
GKS Bełchatów – Legia Warszawa 0:3
Cracovia – Górnik Zabrze 1:2
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok 1:1
Korona Kielce – Zawisza Bydgoszcz 2:2
Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław 1:0
Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2
Wisła Kraków – Górnik Łęczna 2:0

17. kolejka – 29/30 listopada

Piast Gliwice – Wisła Kraków 0:0
Lech Poznań – Górnik Zabrze 3:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk 1:0
Górnik Łęczna – Ruch Chorzów 3:0
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin 1:1
Korona Kielce – GKS Bełchatów 2:0
Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz 0:0
Legia Warszawa – Cracovia 2:0

18. kolejka – 6/7 grudnia

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice 3:1
Wisła Kraków – Lech Poznań 1:2
Górnik Zabrze – Legia Warszawa 0:4
Cracovia – Jagiellonia Białystok 1:1
Pogoń Szczecin – Korona Kielce 2:0
Zawisza Bydgoszcz – Śląsk Wrocław 0:1
Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0
GKS Bełchatów – Górnik Łęczna 1:1

19. kolejka – 13/14 grudnia

Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:0
Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:2
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – GKS Bełchatów 2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zawisza Bydgoszcz 2:1
Korona Kielce – Cracovia 1:2
Górnik Łęczna – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze 1:0

20. kolejka – 14/15 lutego

Ruch Chorzów – Piast Gliwice 2:0
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków 1:0
Pogoń Szczecin – Lech Poznań 1:1
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok 1:3
Górnik Zabrze – Korona Kielce 1:1
Cracovia – Śląsk Wrocław 1:1
GKS Bełchatów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2
Zawisza Bydgoszcz – Górnik Łęczna 0:0

21. kolejka – 21/22 lutego

Lech Poznań – Ruch Chorzów
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Piast Gliwice – GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk – Zawisza Bydgoszcz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia
Korona Kielce – Legia Warszawa
Górnik Łęczna – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

22. kolejka – 28 lutego/1 marca

Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice
GKS Bełchatów – Wisła Kraków
Cracovia – Lech Poznań
Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna

23. kolejka – 7/8 marca

Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – GKS Bełchatów
Wisła Kraków – Zawisza Bydgoszcz
Górnik Łęczna – Cracovia
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce

24. kolejka – 14/15 marca

Cracovia – Piast Gliwice
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów
Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna

25. kolejka – 21/22 marca

Pogoń Szczecin – GKS Bełchatów
Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz
Wisła Kraków – Cracovia
Lech Poznań – Legia Warszawa
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Korona Kielce
Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław

26. kolejka – 4 kwietnia

Legia Warszawa – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
GKS Bełchatów – Lech Poznań
Cracovia – Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze – Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce – Górnik Łęczna

27. kolejka – 11/12 kwietnia

GKS Bełchatów – Zawisza Bydgoszcz
Ruch Chorzów – Cracovia
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Korona Kielce
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała

28. kolejka – 18/19 kwietnia

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków
Górnik Łęczna – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – Ruch Chorzów
Cracovia – Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze – GKS Bełchatów
Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz

29. kolejka – 25/26 kwietnia

Zawisza Bydgoszcz – Cracovia
Ruch Chorzów – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
GKS Bełchatów – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – Korona Kielce
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk – Górnik Łęczna

30. kolejka – 29 kwietnia

Górnik Łęczna – Piast Gliwice
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Cracovia – GKS Bełchatów
Górnik Zabrze – Zawisza Bydgoszcz
Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów

Przerwa na weryfikację: 29 kwietnia – 7 maja 2015

31. kolejka – 9/10 maja 2015
32. kolejka – 16/17 maja 2015
33. kolejka – 20 maja 2015
34. kolejka – 23/24 maja 2015
35. kolejka – 30/31 maja 2015
36. kolejka – 2/3 czerwca 2015
37. kolejka – 6/7 czerwca 2015

 60 total views,  2 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *