Terminarz Ligi Mistrzów 2014/2015

I runda kwalifikacyjna

01.07.2014, 20:00 FC Santa Coloma (Andora) Bananc Erywań (Armenia) 1:0
01.07.2014, 20:30 SP La Fiorita (San Marino) Levadia Tallinn (Estonia) 0:1
02.07.2014, 20:00 Lincoln Red Imps (Gibraltar) HB Tórshavn (Wyspy Owcze) 1:1

08.07.2014, 16:00 Bananc Erywań (Armenia) FC Santa Coloma (Andora) 3:2
08.07.2014, 18:00 Levadia Tallinn (Estonia) SP La Fiorita (San Marino) 7:0
08.07.2014, 20:00 HB Tórshavn (Wyspy Owcze) Lincoln Red Imps (Gibraltar) 5:2

II runda kwalifikacyjna

15.07.2014, 18:30 FC Valletta (Malta) Karabakh Ağdam (Azerbejdżan)  0:1
15.07.2014, 18:45 Slovan Bratysława (Słowacja) The New Saints (Walia)  1:0
15.07.2014, 19:00 Sheriff Tiraspol (Mołdawia) FK Sutjeska (Czarnogóra)  2:0
15.07.2014, 19:00 BATE Borysów (Białoruś) Skënderbeu Korçë (Albania)  0:0
15.07.2014, 19:30 HŠK Zrinjski (Bośnia i Hercegowina) NK Maribor (Słowenia)  0:0
15.07.2014, 20:00 FC Santa Coloma (Andora) Maccabi Tel Awiw (Izrael)  0:1
15.07.2014, 20:00 Rabotnički Skopje (Macedonia) HJK (Finlandia)  0:0
15.07.2014, 20:45 Sparta Praga (Czechy) Levadia Tallin (Estonia)  7:0
15.07.2014, 20:45 Partizan Belgrad (Serbia) HB Tórshavn (Wyspy Owcze)  3:0
15.07.2014, 21:00 Reykjavík (Islandia) Celtic (Szkocja)  0:1
16.07.2014, 19:00 Dinamo Tbilisi (Gruzja) Aktobe (Kazachstan)  0:1
16.07.2014, 19:00 Malmö (Szwecja) FK Ventspils (Łotwa)  0:0
16.07.2014, 19:00 Łudogorec Razgrad (Bułgaria) Dudelange (Luksemburg)  4:0
16.07.2014, 19:30 Strømsgodset (Norwegia) Steaua Bukareszt (Rumunia)  0:1
16.07.2014, 20:45 Legia Warszawa
90+’ Radović
FC St Patrick’s Athletic (Irlandia)
38′ Fagan
 1:1

22.07.2014 Karabakh Ağdam (Azerbejdżan) FC Valletta (Malta) 4:0
22.07.2014 The New Saints (Walia) Slovan Bratysława (Słowacja) 0:2
22.07.2014 FK Sutjeska (Czarnogóra) Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 0:3
22.07.2014 Skënderbeu Korçë (Albania) BATE Borysów (Białoruś) 1:1
22.07.2014 Maccabi Tel Awiw (Izrael) FC Santa Coloma (Andora) 2:0
22.07.2014 Levadia Tallin (Estonia) Sparta Praga (Czechy) 1:1
22.07.2014 HB Tórshavn (Wyspy Owcze) Partizan Belgrad (Serbia) 1:3
22.07.2014 Dudelange (Luksemburg) Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 1:1
22.07.2014 Żalgiris Wilna (Litwa) Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) 0:2
22.07.2014 Celtic (Szkocja) Reykjavík (Islandia) 4:0
23.07.2014 Aktobe (Kazachstan) Dinamo Tbilisi (Gruzja) 3:0
23.07.2014 FK Ventspils (Łotwa) Malmö (Szwecja) 0:1
23.07.2014 HJK (Finlandia) Rabotnički Skopje (Macedonia) 2:1
23.07.2014 NK Maribor (Słowenia) HŠK Zrinjski (Bośnia i Hercegowina) 2:0
23.07.2014 Steaua Bukareszt (Rumunia) Strømsgodset (Norwegia) 2:0
23.07.2014, 20:45 FC St Patrick’s Athletic (Irlandia) Legia Warszawa
25′ Radović, 69′ Żyro, 82′ Radović, 87′ Saganowski, 90+’ Byrne (samobój)
0:5

III runda kwalifikacyjna
Drużyny, które odpadną zagrają w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy

29.07.2014 Karabakh Ağdam (Azerbejdżan) Salzburg (Austria) 2:1
29.07.2014 Slovan Bratysława (Słowacja) Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 2:1
29.07.2014 Aalborg (Dania) Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) 0:1
29.07.2014 Łudogorec Razgrad (Bułgaria) Partizan Belgrad (Serbia) 0:0
29.07.2014 AEL Limassol (Cypr) Zenit Petersburg (Rosja) 1:0
29.07.2014 Feyenord (Holandia) Besiktas (Turcja) 1:2
29.07.2014 HJK (Finlandia) Apoel Nikozja (Cypr) 2:2
29.07.2014 Sparta Praga (Czechy) Malmö (Szwecja) 4:2
29.07.2014 St. Liege (Belgia) Panathinaikos (Grecja) 0:0
29.07.2014 Debrecyn (Węgry) BATE Borysów (Białoruś) 1:0
29.07.2014 Aktobe (Kazachstan) Steaua Bukareszt (Rumunia) 2:2
29.07.2014 NK Maribor (Słowenia) Maccabi Tel Awiw (Izrael) 1:0
30.07.2014 Dnipro (Ukraina) FC Kopenhaga (Dania) 0:0
30.07.2014 Grasshoppers (Szwajcaria) Lille (Francja) 0:2
30.07.2014, 20:45
Legia Warszawa
10′ Miroslav Radović, 36′ Miroslav Radović, 84′ Michał Żyro, 90+1′ Jakub Kosecki
Celtic (Szkocja)
7′ Callum McGregor
4:1

Salzburg (Austria) Karabakh Ağdam (Azerbejdżan) 2:0
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) Slovan Bratysława (Słowacja) 0:0
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) Aalborg (Dania) 0:2
Partizan Belgrad (Serbia) Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 2:2
Zenit Petersburg (Rosja) AEL Limassol (Cypr) 3:0
Besiktas (Turcja) Feyenord (Holandia) 3:1
Apoel Nikozja (Cypr) HJK (Finlandia) 2:0
Malmö (Szwecja) Sparta Praga (Czechy) 2:0
Panathinaikos (Grecja) St. Liege (Belgia) 1:2
BATE Borysów (Białoruś) Debrecyn (Węgry) 3:1
Steaua Bukareszt (Rumunia) Aktobe (Kazachstan) 2:1
Maccabi Tel Awiw (Izrael) NK Maribor (Słowenia) 2:2
FC Kopenhaga (Dania) Dnipro (Ukraina) 2:0
Lille (Francja) Grasshoppers (Szwajcaria) 1:1
06.08.2014, 20:45 Celtic (Szkocja) Legia Warszawa 0:2 walkower 3:0

IV runda kwalifikacyjna
Drużyny, które odpadną zagrają w fazie grupowej Ligi Europy

 19/20.08.2014 Slovan Bratysława (Słowacja)  – BATE Borysów (Białoruś) 1:1
Salzburg (Austria)  – Malmö (Szwecja) 2:1
Aalborg (Dania)  – Apoel Nikozja (Cypr) 1:1
  Steaua Bukareszt (Rumunia)  – Łudogorec Razgrad (Bułgaria) 1:0
  NK Maribor (Słowenia)  – Celtic (Szkocja) 1:1
  Besiktas (Turcja)  – Arsenal Londyn (Anglia) 0:0
  St. Liege (Belgia)  – Zenit Petersburg (Rosja) 0:1
  FC Kopenhaga (Dania)  – Bayer Leverkusen (Niemcy) 2:3
  Lille (Francja)  – FC Porto (Portugalia) 0:1
  Napoli (Włochy)  – Athletic Bilbao 1:1

 26.08.2014 BATE Borysów (Białoruś)  – Slovan Bratysława (Słowacja) 3:0
 27.08.2014 Malmö (Szwecja)  – Salzburg (Austria) 3:0
 26.08.2014 Apoel Nikozja (Cypr)  – Aalborg (Dania) 4:0
 27.08.2014 Łudogorec Razgrad (Bułgaria)  – Steaua Bukareszt (Rumunia) 2:0
 26.08.2014 Celtic (Szkocja)  – NK Maribor (Słowenia) 0:1
 27.08.2014 Arsenal Londyn (Anglia)  – Besiktas (Turcja) 1:0
 26.08.2014 Zenit Petersburg (Rosja)  – St. Liege (Belgia) 3:0
 27.08.2014 Bayer Leverkusen (Niemcy)  – FC Kopenhaga (Dania) 4:0
 26.08.2014 FC Porto (Portugalia)  – Lille (Francja) 2:0
 27.08.2014 Athletic Bilbao  – Napoli (Włochy) 3:1
Finał zostanie rozegrany 6 czerwca 2015 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.