Terminarz Ligi Europy 2014/2015

I runda kwalifikacyjna

FK Škendija (Macedonia) – Zimbru Kiszyniów (Mołdawia) 2:1
Sliema Wanderers (Malta) – Ferencvárosi (Węgry) 1:1
AS La Jeunesse d’Esch (Luksemburg) – Dundalk (Irlandia) 0:2
IFK Göteborg (Szwecja) – Fola Esch-sur-Alzette (Luksemburg) 0:0
NK Rudar (Słowenia) – KF Laçi (Albania) 1:1
Derry City (Irlandia) – FC Aberystwyth Town (Walia) 4:0
Airbus UK Broughton (Walia) – FK Haugesund (Norwegia) 1:1
Rosenborg (Norwegia) – FK Jelgava (Łotwa) 4:0
Myllykosken (Finlandia) – ÍF Fuglafjørður (Wyspy Owcze) 1:0
Pjunik Erewan (Armenia) – FK Astana (Kazachstan) 1:4
Víkingur (Wyspy Owcze) – Daugava Daugavpils (Łotwa) 2:1
Stjarnan (Islandia) – Bangor City (Walia) 4:0
Knattspyrnufélagið (Islandia) – Nõmme Kalju (Estonia) 0:1
Banga Gargždai (Litwa) – Sligo Rovers (Irlandia) 0:0
FC Crusaders (Irlandia Północna) – Ekranas (Litwa) 3:1
Tórshavn (Wyspy Owcze) – Linfield (Irlandia Północna) 1:2
JK Sillamäe (Estonia) – FC Honka (Finlandia) 2:1
FC Santos Tartu (Estonia) – Tromsø  (Norwegia) 0:7
Vaasan Palloseura (Finlandia) – Brommapojkarna (Szwecja) 2:1
NK Željezničar (Bośnia i Hercegowina) – FK Lovćen (Czarnogóra) 0:0
Fimleikafélag (Islandia) – Glenavon (Irlandia Północna) 3:0
Aberdeen (szkocja) – Daugava Ryga (Łotwa) 5:0
FC Differdange (Luksemburg) – Atlantas (Litwa) 1:0
Botew Płowdiw (Bułgaria) – Libertas (San Marino) 4:0
RNK Split (Chorwacja) – Mika Erewan (Armenia) 2:0
FC Vaduz (Liechtenstein) – College Europa (Gibraltar) 3:0
FK Čelik (Czarnogóra) – FC Koper (Słowenia) 0:5
SS Folgore (San Marino) – FK Budućnos (Czarnogóra) 1:2
Diósgyőri (Węgry) – FC Birkirkara (Malta) 2:1
Čukarički Belgrad (Serbia) – Sant Julià (Andora) 4:0
Kajrat Ałmaty (Kazachstan) – FK Kukësi (Albania) 1:0
FK Qəbələ (Azerbejdżan) – Široki Brijeg (Bosnia i Hercegowina) 0:2
Hibernians (Malta) – Spartak Trnava (Słowacja) 2:4
Santa Coloma (Andora) – Metalurg Skopje (Macedonia) 0:3
Szirak Giumri (Armenia) – Szachtior Karaganda (Kazachstan) 1:2
Sioni Bolnisi (Gruzja) – Flamurtari (Albania) 2:3
Veris Chișinău (Mołdawia) – Liteks Łowecz (Bułgaria) 0:0
FC Tiraspol (Mołdawia) – İnter Baku (Azerbejdżan) 2:3
FK Turnovo (Macedonia) – Czichura Saczchere (Gruzja) 0:1


Zimbru Kiszyniów (Mołdawia)– FK Škendija (Macedonia) 2:0
Ferencvárosi (Węgry) – Sliema Wanderers (Malta)  2:1
Dundalk (Irlandia) – AS La Jeunesse d’Esch (Luksemburg)  3:1
Fola Esch-sur-Alzette (Luksemburg) – IFK Göteborg (Szwecja) 0:2
KF Laçi (Albania) – NK Rudar (Słowenia) 1:1 p.d. k. 3:2
FC Aberystwyth Town (Walia) – Derry City (Irlandia) 0:5
FK Haugesund (Norwegia) – Airbus UK Broughton (Walia) 2:1
FK Jelgava (Łotwa) – Rosenborg (Norwegia) 0:2
ÍF Fuglafjørður (Wyspy Owcze) – Myllykosken (Finlandia) 0:0
FK Astana (Kazachstan) – Pjunik Erewan (Armenia)  2:0
Daugava Daugavpils (Łotwa) – Víkingur (Wyspy Owcze) 1:1
Bangor City (Walia) – Stjarnan (Islandia)0:4
Nõmme Kalju (Estonia) – Knattspyrnufélagið (Islandia) 2:2
Sligo Rovers (Irlandia) – Banga Gargždai (Litwa) 4:0
Ekranas (Litwa) – FC Crusaders (Irlandia Północna)1:2
Linfield (Irlandia Północna) – Tórshavn (Wyspy Owcze) 1:1
FC Honka (Finlandia) – JK Sillamäe (Estonia)3:2 p.d.
Tromsø  (Norwegia) – FC Santos Tartu (Estonia) 6:1
Brommapojkarna (Szwecja) – Vaasan Palloseura (Finlandia) 2:0
FK Lovćen (Czarnogóra) – NK Željezničar (Bośnia i Hercegowina)0:1
Glenavon (Irlandia Północna) – Fimleikafélag (Islandia)2:3
Daugava Ryga (Łotwa) – Aberdeen (szkocja)0:3
Atlantas (Litwa) – FC Differdange (Luksemburg) 3:1
Libertas (San Marino) – Botew Płowdiw (Bułgaria)0:2 
Mika Erewan (Armenia) – RNK Split (Chorwacja)1:1
College Europa (Gibraltar) – FC Vaduz (Liechtenstein) 0:1
FC Koper (Słowenia) – FK Čelik (Czarnogóra) 4:0
FK Budućnos (Czarnogóra) – SS Folgore (San Marino) 3:0
FC Birkirkara (Malta) – Diósgyőri (Węgry) 1:4
Sant Julià (Andora) – Čukarički Belgrad (Serbia)0:0
FK Kukësi (Albania) – Kajrat Ałmaty (Kazachstan)0:0
Široki Brijeg (Bosnia i Hercegowina) – FK Qəbələ (Azerbejdżan) 3:0
Spartak Trnava (Słowacja) – Hibernians (Malta) 5:0
Metalurg Skopje (Macedonia) – Santa Coloma (Andora) 2:0
Szachtior Karaganda (Kazachstan) – Szirak Giumri (Armenia) 4:0
Flamurtari (Albania)  Sioni Bolnisi (Gruzja)1:2
Liteks Łowecz (Bułgaria) – Veris Chișinău (Mołdawia) 3:0
İnter Baku (Azerbejdżan) – FC Tiraspol (Mołdawia) 3:1
Czichura Saczchere (Gruzja) – FK Turnovo (Macedonia) 3:1

II runda kwalifikacyjna

17.07.2014, 18:00  JK Nõmme Kalju (Estonia)   Lech Poznań  1:0
17.07.2014, 18:00  Ruch Chorzów    FC Vaduz (Liechtenstein)  3:2
17.07.2014, 20:00 Zulte Waregem (Belgia)    Zawisza Bydgoszcz   2:1
  Győri (Węgry)   IFK Göteborg (Szwecja)  0:3
  Nieman Grodno (Białoruś)   Fimleikafélag Hafnarfjarðar (Islandia)  1:1
  Čukarički Belgrad (Serbia)    SV Grödig (Austria)  0:4
  Aberdeen (Szkocja)   FC Groningen (Holandia)  0:0
  FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)    AS Omónia Lefkossías (Cypr)  0:2
  Atlantas Kłajpeda (Litwa)    Szachtior Karaganda (Kazachstan)  0:0
  Derry City (Irlandia)   Szachtior Soligorsk (Białoruś)  0:1
  Botew Płowdiw (Bułgaria)    Niederösterreich Sankt Pölten (Austria)  2:1
  Molde (Norwegia)   ND Gorica (Słowenia)  4:1
  RNK Split (Chorwacja)   Hapoel Beer Szewa (Izrael)  2:1
  CFR Cluj (Rumunia)   Jagodina (Serbia)  0:0
  Bursaspor Kulübü (Turcja)   Czichura Saczchere (Gruzja)  0:0
  Mladá Boleslav (Czechy)   Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina  2:1
  FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina)   FK Haugesund (Norwegia)  0:1
  Rovaniemen Palloseura (Finlandia)   Astéras Trípolis (Grecja)  1:1
  Željezničar Sarajewo (Bośnia i Hercegowina)    Metalurg Skopje (Macedonia)  0:0
   MFK Košice (Słowacja)   Slovan Liberec (Czechy)  0:1
  Motherwell (Szkocja)    Ungmennafélagið Stjarnan (Islandia)  2:2
  Neftçı Baku (Azerbejdżan)    FC Koper (Słowenia)  1:2
  FC Luzern (Szwajcaria)    Saint Johnstone  (Szkocja)  1:1
  FK Astana (Kazachstan)   Hapoel Tel Awiw (Izrael)  3:0
  Dundalk (Irlandia)   Hajduk Split (Chorwacja)  0:2
  Víkingur (Wyspy Owcze)   Tromsø IL (Norwegia)  0:0
Zestafoni (Gruzja)   Spartak Trnava (Słowacja)  0:0
Linfield (Irlandia Północna)    AIK Solna (Szwecja)  1:0
KF Laçi (Albania)    Zoria Ługańsk (Ukraina)  0:3
JK Sillamäe Kalev (Estonia)    Krasnodar (Rosja)  0:4
FK AS Trenčín (Słowacja)   Vojvodina Nowy Sad (Serbia)  4:0
Kajrat Ałmaty ( Kazachstan)   Esbjerg fB (Dania)  1:1
Dinamo Mińsk (Białoruś)    Myllykosken Pallo (Finlandia)  3:0
Petrolul Ploiești (Rumunia)   Flamurtari Vlorë (Albania)  2:0
IF Brommapojkarna (Szwecja)   Crusaders (Irlandia Północna)  4:0
HNK Rijeka (Chorwacja)   Ferencvárosi (Węgry)  1:0
Rosenborg (Norwegia)    Sligo Rovers (Irlandia)  1:2
CSKA Sofia (Bułgaria)   Zimbru Chișinău (Mołdawia)  1:1
Liteks Łowecz (Bułgaria)   Diósgyőri (Węgry)  0:2
IF Elfsborg (Szwecja)    Inter Baku(Azerbejdżan)  0:1

 


 

24.07.2014, 19:00  Lech Poznań JK Nõmme Kalju (Estonia) 3:0
24.07.2014, 19:00  FC Vaduz (Liechtenstein)  – Ruch Chorzów  0:0
24.07.2014, 20:00 Zawisza Bydgoszcz   – Zulte Waregem (Belgia)  1:3
IFK Göteborg (Szwecja)  – Győri (Węgry) 0:1
Fimleikafélag Hafnarfjarðar (Islandia)  – Nieman Grodno (Białoruś) 2:0
SV Grödig (Austria)  – Čukarički Belgrad (Serbia) 1:2
FC Groningen (Holandia)  – Aberdeen (Szkocja) 1:2
AS Omónia Lefkossías (Cypr)  – FK Budućnost Podgorica (Czarnogóra) 0:0
Szachtior Karaganda (Kazachstan)  – Atlantas Kłajpeda (Litwa) 3:0
Szachtior Soligorsk (Białoruś)  – Derry City (Irlandia) 5:1
Niederösterreich Sankt Pölten (Austria)  – Botew Płowdiw (Bułgaria) 2:0
ND Gorica (Słowenia)  – Molde (Norwegia) 1:1
Hapoel Beer Szewa (Izrael)  – RNK Split (Chorwacja) 0:0
Jagodina (Serbia)  – CFR Cluj (Rumunia) 0:1
Czichura Saczchere (Gruzja)  – Bursaspor Kulübü (Turcja) 0:0 k. 4:1
Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina)  – Mladá Boleslav (Czechy) 0:4
FK Haugesund (Norwegia)  – FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) 1:3
Astéras Trípolis (Grecja)  – Rovaniemen Palloseura (Finlandia) 4:2
Metalurg Skopje (Macedonia)  – Željezničar Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) 2:2
Slovan Liberec (Czechy)  – Koszyce (Słowacja) 3:0
Ungmennafélagið Stjarnan (Islandia)  – Motherwell (Szkocja) 3:2 p.d.
FC Koper (Słowenia)  – Neftçı Baku (Azerbejdżan)  0:2
Saint Johnstone  (Szkocja)  – FC Luzern (Szwajcaria) 1:1 k. 5:4
Hapoel Tel Awiw (Izrael)  – FK Astana (Kazachstan) 1:0
Hajduk Split (Chorwacja)  – Dundalk (Irlandia) 1:2
Tromsø IL (Norwegia)  – Víkingur (Wyspy Owcze) 1:2
Spartak Trnava (Słowacja)  – Zestafoni (Gruzja) 3:0
AIK Solna (Szwecja)  – Linfield (Irlandia Północna) 2:0
Zoria Ługańsk (Ukraina)  – KF Laçi (Albania) 2:1
Krasnodar (Rosja)  – JK Sillamäe Kalev (Estonia) 5:0
Vojvodina Nowy Sad (Serbia)  – FK AS Trenčín (Słowacja) 3:0
Esbjerg fB (Dania)  – Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 1:0
Myllykosken Pallo (Finlandia)  – Dinamo Mińsk (Białoruś)  0:0
Flamurtari Vlorë (Albania)  – Petrolul Ploiești (Rumunia) 1:3
Crusaders (Irlandia Północna)  – IF Brommapojkarna (Szwecja) 1:1
Ferencvárosi (Węgry)  – HNK Rijeka (Chorwacja) 1:2
Sligo Rovers (Irlandia)  – Rosenborg (Norwegia)  1:3
Zimbru Chișinău (Mołdawia)  – CSKA Sofia (Bułgaria) 0:0
Diósgyőri (Węgry)  – Liteks Łowecz (Bułgaria) 1:2
Inter Baku(Azerbejdżan)  – IF Elfsborg (Szwecja)  0:1 k. 3:4

III runda kwalifikacyjna

31 lipca, 18:00 Ruch Chorzów  – Esbjerg (Dania) 0:0
31 lipca, 20:30 Ungmennafelagio Stjarnan (Islandia)  – Lech Poznań 1:0
  AS Omónia (Cypr)  – Metalurg Skopje (Macedonia) 3:0
  Astra Giurgiu (Rumunia)  – Slovan Liberec (Czechy) 3:0
  Club Brugge (Belgia)  – Brøndbyernes (Dania) 3:0
  RNK Split (Chorwacja)  – Czornomoreć Odessa (Ukraina) 2:0
  Dinamo Mińsk (Białoruś)  – CFR Cluj (Rumunia) 1:0
  Dinamo Moskwa (Rosja)  – Hapoel Shmona (Izrael) 1:1
  Diósgyőri (Węgry)  – Krasnodar (Rosja) 1:5
  FK Astana (Kazachstan)  – AIK Solna (Szwecja) 1:1
  FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina)  – Atrómitos Athinón (Grecja) 1:2
  IF Elfsborg (Szwecja)  – Fimleikafélag Hafnarfjarðar (Islandia) 4:1
  IFK Göteborg (Szwecja)  – Rio Ave (Portugalia) 0:1
  Karabükspor (Turcja)  – Rosenborg (Norwegia) 0:0
  Mainz 05 (Niemcy)  – Astéras Trípolis (Grecja) 1:0
  Mladá Boleslav (Czechy)  – Olympique Lyonnais (Francja) 1:4
  Neftçı Baku (Azerbejdżan)  – Czichura Saczchere (Gruzja) 0:0
  Petrolul Ploiești (Rumunia)  – Viktoria Plzeň (Czechy) 1:1
  PSV Eindhoven (Holandia)  – Niederösterreich (Austria) 1:0
  Real Sociedad (Hiszpania)  – FC Aberdeen (Szkocja) 2:0
  Saint Johnstone (Szkocja)  – Spartak Trnava (Słowacja) 1:2
  SV Grödig (Austria)  – Zimbru Kiszyniów (Mołdawia) 1:2
  Szachtior Karaganda (Kazachstan)  – Hajduk Split (Chorwacja) 4:2
  Brommapojkarna (Szwecja)  – Torino (Włochy) 0:3
  Trenčín (Słowacja)  – Hull City (Anglia) 0:0
  Víkingur (Wyspy Owcze)  – HNK Rijeka (Chorwacja) 1:5
  Young Boys Berno (Szwajcaria)  – Ermís Aradíppou (Cypr) 1:0
  Zoria Ługańsk (Ukraina)  – Molde (Norwegia) 1:1
  Zulte Waregem (Belgia)  – Szachtior Soligorsk (Białoruś) 2:5

 

7 sierpnia, 18:00 Esbjerg (Dania) Ruch Chorzów 2:2
7 sierpnia, 19:00 Lech Poznań Ungmennafelagio Stjarnan (Islandia) 0:0
  Metalurg Skopje (Macedonia) AS Omónia (Cypr) 0:1
  Slovan Liberec (Czechy) Astra Giurgiu (Rumunia) 2:3
  Brøndbyernes (Dania) Club Brugge (Belgia) 0:2
  Czornomoreć Odessa (Ukraina) RNK Split (Chorwacja) 0:0
  CFR Cluj (Rumunia) Dinamo Mińsk (Białoruś) 0:2
  Hapoel Shmona (Izrael) Dinamo Moskwa (Rosja) 1:2
  Krasnodar (Rosja) Diósgyőri (Węgry) 3:0
  AIK Solna (Szwecja) FK Astana (Kazachstan) 0:3
  Atrómitos Athinón (Grecja) FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) 1:3 p.d.
  Fimleikafélag Hafnarfjarðar (Islandia) IF Elfsborg (Szwecja) 2:1
  Rio Ave (Portugalia) IFK Göteborg (Szwecja) 0:0
  Rosenborg (Norwegia) Karabükspor (Turcja) 1:1
  Astéras Trípolis (Grecja) Mainz 05 (Niemcy) 3:1
  Olympique Lyonnais (Francja) Mladá Boleslav (Czechy) 2:1
  Czichura Saczchere (Gruzja) Neftçı Baku (Azerbejdżan) 2:3
Viktoria Plzeň (Czechy) Petrolul Ploiești (Rumunia) 1:4
Niederösterreich (Austria) PSV Eindhoven (Holandia) 2:3
FC Aberdeen (Szkocja) Real Sociedad (Hiszpania) 2:3
Spartak Trnava (Słowacja) Saint Johnstone (Szkocja) 1:1
Zimbru Kiszyniów (Mołdawia) SV Grödig (Austria) 0:1
Hajduk Split (Chorwacja) Szachtior Karaganda (Kazachstan) 3:0
Torino (Włochy) Brommapojkarna (Szwecja) 4:1
Hull City (Anglia) Trenčín (Słowacja) 2:1
HNK Rijeka (Chorwacja) Víkingur (Wyspy Owcze) 4:0
Ermís Aradíppou (Cypr) Young Boys Berno (Szwajcaria) 0:2
Molde (Norwegia) Zoria Ługańsk (Ukraina) 1:2
Szachtior Soligorsk (Białoruś) Zulte Waregem (Belgia) 2:2


IV runda kwalifikacyjna

 

20.08.2014 Dnipro (Ukraina) Hajduk Split (Chorwacja) 2:1
20.08.2014 Stjarnan (Islandia) Inter (Włochy) 0:3
21.08.2014, 17:00 Aktobie (Kazachstan) Legia Warszawa 0:1
21.08.2014, 18:00 Ruch Chorzów Metalist Charków (Ukraina) 0:0
21.08.2014 Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) Borussia Mönchengladbach (Niemcy) 2:3
21.08.2014 Spartak Trnava (Słowacja) FC Zürich (Szwajcaria) 1:3
21.08.2014 Karabağ Ağdam (Azerbejdżan) FC Twente (Holandia) 0:0
21.08.2014 RNK Split (Chorwacja) Torino (Włochy) 0:0
21.08.2014 Partizan Belgrad (Serbia) Neftçı Baku (Azerbejdżan) 3:2
21.08.2014 Apollon (Cypr) Lokomotiw Moskwa (Rosja) 1:1
21.08.2014 Asteras Tripolis (Grecja) Maccabi Tel Awiw (Izrael) 2:0
21.08.2014 Petrolul Ploiești (Rumunia) Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) 1:3
21.08.2014 Dinamo Moskwa (Rosja) Omonia (Cypr) 2:2
21.08.2014 Astana (Kazachstan) Villareal (Hiszpania) 0:3
21.08.2014 AEL Limassol (Cypr) Tottenham Hotspur (Anglia) 1:2
21.08.2014 HJK (Finlandia) Rapid Wiedeń (Austria) 2:1
21.08.2014 Elfsborg (Szwecja) Rio Ave (Portugalia) 2:1
21.08.2014 Young Boys Berno (Szwajcaria) Debrecyn (Węgry) 3:1
21.08.2014 Trabzonspor  (Turcja) Rostow (Rosja) 2:0
21.08.2014 Olympique Lyon (Francja) Astra Giurgiu (Rumunia) 1:2
21.08.2014 PSV Eindhoven (Holandia) Szachtior Soligorsk (Białoruś) 1:0
21.08.2014 Zwolle (Holandia) Sparta Praga (Czechy) 1:1
21.08.2014 Dinamo Mińsk (Białoruś) Nacional (Portugalia) 2:0
21.08.2014 Zimbru Chișinău (Mołdawia) PAOK (Grecja) 1:0
21.08.2014 Lokeren (Belgia) Hull City (Anglia) 1:0
21.08.2014 Karabükspor (Turcja) Saint-Étienne (Francja) 1:0
21.08.2014 Panathinaikos (Grecja) Midtjylland (Dania) 4:1
21.08.2014 Zoria Ługańsk (Ukraina) Feyenoord Rotterdam (Holandia) 1:1
21.08.2014 Grasshopper Zurych (Szwajcaria) Club Brugge (Belgia) 1:2
21.08.2014 Rijeka (Chorwacja) Sheriff Tiraspol (Mołdawia) 1:0
21.08.2014 Real Sociedad (Hiszpania) Krasnodar (Rosja) 1:0

28.08.2014, 20:45 Legia Warszawa Aktobie (Kazachstan) 2:0
28.08.2014, 20:45 Metalist Charków (Ukraina) Ruch Chorzów 1:0
28.08.2014 Borussia Mönchengladbach (Niemcy) Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) 7:0
28.08.2014 FC Zürich (Szwajcaria) Spartak Trnava (Słowacja) 1:1
28.08.2014 FC Twente (Holandia) Karabağ Ağdam (Azerbejdżan) 1:1
28.08.2014 Torino (Włochy) RNK Split (Chorwacja) 1:0
28.08.2014 Neftçı Baku (Azerbejdżan) Partizan Belgrad (Serbia) 1:2
28.08.2014 Lokomotiw Moskwa (Rosja) Apollon (Cypr) 1:4
28.08.2014 Maccabi Tel Awiw (Izrael) Asteras Tripolis (Grecja) 3:1
28.08.2014 Dinomo Zagrzeb (Chorwacja) Petrolul Ploiești (Rumunia) 2:1
28.08.2014 Omonia (Cypr) Dinamo Moskwa (Rosja) 1:2
28.08.2014 Villareal (Hiszpania) Astana (Kazachstan) 4:0
28.08.2014 Tottenham Hotspur (Anglia) AEL Limassol (Cypr) 3:0
28.08.2014 Rapid Wiedeń (Austria) HJK (Finlandia) 3:3
28.08.2014 Rio Ave (Portugalia) Elfsborg (Szwecja) 1:0
28.08.2014 Debrecyn (Węgry) Young Boys Berno (Szwajcaria) 0:0
28.08.2014 Rostow (Rosja) Trabzonspor  (Turcja) 0:0
28.08.2014 Astra Giurgiu (Rumunia) Olympique Lyon (Francja) 0:1
28.08.2014 Szachtior Soligorsk (Białoruś) PSV Eindhoven (Holandia) 0:2
28.08.2014 Sparta Praga (Czechy) Zwolle (Holandia) 3:1
28.08.2014 Nacional (Portugalia) Dinamo Mińsk (Białoruś) 2:3
28.08.2014 PAOK (Grecja) Zimbru Chișinău (Mołdawia) 4:0
28.08.2014 Hull City (Anglia) Lokeren (Belgia) 2:1
28.08.2014 Saint-Étienne (Francja) Karabükspor (Turcja) 2:0
28.08.2014 Midtjylland (Dania) Panathinaikos (Grecja) 1:2
28.08.2014 Feyenoord Rotterdam (Holandia) Zoria Ługańsk (Ukraina) 4:3
28.08.2014 Club Brugge (Belgia) Grasshopper Zurych (Szwajcaria) 1:0
28.08.2014 Sheriff Tiraspol (Mołdawia) Rijeka (Chorwacja) 0:3
28.08.2014 Krasnodar (Rosja) Real Sociedad (Hiszpania) 3:0
28.08.2014 Hajduk Split (Chorwacja) Dnipro (Ukraina) 0:0
28.08.2014 Inter (Włochy) Stjarnan (Islandia) 6:0

Finał zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.