KSW 83 Colosseum 2 na Strumyk TV i Strims World

W sobotę 3 czerwca o godzinie 19:00, na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się gala KSW 83, czyli KSW Colosseum 2. Walkę wieczoru stoczą Mamed Khalidov i Scott Askham. Oprócz nich na ringu pojawią się między innymi Mariusz Pudzianowski, Arkadiusz Wrzosek i Michał Materla.

Strumyk TV, KSW 83 Colosseum 2

Pewnie zastanawiasz się, gdzie możesz obejrzeć tę pełną emocji galę. Dla mieszkańców Polski i niektórych krajów europejskich takich jak Dania, Estonia, Finlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Norwegia, Szwecja i Holandia transmisja będzie dostępna na platformie Viaplay.

  • Transmisja TV: Aplikacja Viaplay (tylko Smart TV)
  • Transmisje online: Viaplay (Polska, Dania, Estonia, Holandia, Finlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Norwegia i Szwecja), KSW TV (Pozostałe kraje, w których nie jest dostępna platforma Viaplay)

» Oglądaj KSW na żywo online

Strumyk TV, KSW 83 Colosseum 2 transmisja za darmo

Jeśli chodzi o bezpłatną transmisję, niestety, zarówno Viaplay, jak i KSW TV to serwisy płatne, nie oferują bezpłatnej transmisji KSW 83.

Strumyk TV, KSW 83 Colosseum 2 transmisja online

Dla tych, którzy chcą śledzić nie tylko jedno wydarzenie sportowe, Viaplay jest świetnym rozwiązaniem. Za miesięczną opłatą 55 zł (lub 44 zł przy płatności na rok) dostępny jest pakiet “Total”, który obejmuje nie tylko KSW 83, ale również wiele innych sportów.

» Oglądaj KSW na żywo online

Jeśli gale MMA to Twoja pasja i jesteś zainteresowany tylko tą jedną, KSW TV może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Za jednorazową opłatą 40 zł będziesz mógł obejrzeć całą galę KSW 83.

Bonus bukmachera Fortuna na KSW 83 Colosseum 2

Bukmacher Fortuna oferuje możliwość obstawiania wyników walk, co może podnieść emocje związane z tym wydarzeniem. Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus powitalny w wysokości 630 zł.

Odbierz 630 PLN i typuj galę KSW

Gdzie oglądać KSW 83 Colosseum 2 w TV?

Transmisję KSW 83 Colosseum 2 na telewizory Smart TV udostępni aplikacja Viaplay.

Gdzie oglądać KSW 83 Colosseum 2 online?

KSW 83 Colosseum 2 można obejrzeć w Viaplay (w Polsce i dziewięciu innych krajach) oraz w KSW TV (w krajach, w których platforma Viaplay nie jest dostępna).