Śmiałeś się z tego klubu? Będziesz musiał zapłacić…

fot. facebook.com/zksizolatorboguchwala

Śmiałeś się kiedyś z nazwy Izolatora Boguchwała? Teraz dostaniesz pismo od prokuratora i będziesz z ścigany z Urzędu.

Oczywiście wstęp jest mocno przejaskrawiony, ale Izolator Boguchwała chce w pewien sposób ukarać osoby śmieszkujące z ich nazwy. Czwartoligowiec postanowił wykorzystać fakt, jak ważna jest izolacja w dobie koronawirusa i postanowił zobowiązać wszystkich, którzy choć raz się z nich śmiali, do wpłacania na ich zbiórkę charytatywną.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Dobra, szczerze: wiemy, że wielokrotnie śmialiście się z naszej nazwy. Ale w dobie epidemii nie należy się śmiać z izolacji…

Dlatego teraz wystawiamy rachunek: każdy, kto choć raz zaśmiał się z Izolatora, wpłaca przynajmniej piąteczkę. A my za te pieniądze będziemy dalej izolować: zakupimy środki ochrony osobistej dla personelu medycznego. Maski, przyłbice i co tam jeszcze będzie trzeba.

Taki komunikat możemy przeczytać w opisie klubowej zbiórki na portalu zrzutka.pl (link do zbiórki: tutaj).

Pomysł wyszedł od sympatyka naszego klubu Grzegorza Brudnika. My jako klub lubimy pomagać, co już wiele razy udowadnialiśmy w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, więc dwa razy nie trzeba było nas do tego namawiać. Grzegorz wymyślił #izolove i zasady całej akcji – dowiedział się portal wp.pl w rozmowie z przedstawicielami klubu.Prawda jest taka, że nazwa naszego klubu praktycznie u każdego wywołuje uśmiech na twarzy. Nie ma w tym nic dziwnego, bo Izolator Boguchwała to dość specyficzna zbitka.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.