Słynne filmy o graczach hazardowych


Gry wideo są głęboko zakorzenione w naszej kulturze, a filmy o graczach są nadal uważane za kontrowersyjny temat. Jednak istnieją już od ponad 50 lat. Są filmy o grach lub kulturze gier, które są dobrze zrealizowane. W tym artykule omówimy te filmy dotyczące graczy, które są naprawdę godne uwagi i ich obejrzenia. Mogą być one także inspiracją do grania w gry hazardowe online w kasynach internetowych. A zatem zapraszamy do lektury.

Pure Pwnage z 2016 roku

Pure Pwnage zaczynał jako serial internetowy, ale stopniowo stawał się coraz bardziej popularny i po wieloletniej przerwie, powstał pierwszy film. Choć nie jest to znany przebój kinowy, film opowiada o graczach, a dokładniej o oldschoolowych graczach. Główny bohater, który jest super porównawczym graczem zawodowym, wyśmiewa nowe trendy, takie jak gry dla jednego gracza lub granie dla zabawy. Próbuje również zdominować nową formę gier konkurencyjnych. Jest to w zasadzie opowieść o tym, jak duch rywalizacji może być toksyczny we współczesnym środowisku gier. Wynika to z tego, że gry stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej ludzi gra teraz, tylko po to, aby się dobrze bawić.

Jumanji z 1995 roku

Jumanji to remake starego klasyka i opowiada o dzieciach w wieku szkolnym, które w magiczny sposób wkraczają do gry wideo. Tam każdy z nich przyjmuje innego awatara lub postać w grze i wyrusza na przygodę. Film ma kilka wielkich nazwisk, takich jak Dwayne Rock Johnson, Jack Black i Kevin Hart, więc jest to naprawdę zabawny film rodzinny.

Pixels z 2015 roku

Jeśli zignorujesz fakt, że ten film desperacko stara się być komedią, możesz uznać go za przyzwoity film dla graczy. Film Pixels z 2015 roku stara się uchwycić nostalgię za arkadami i nie robi w tym złej roboty, jedynym problemem są tak naprawdę źle napisane dialogi i dowcipy w nich. Film ma dość luźną fabułę, co może się nie spodobać wszystkim, a opowiada on ogólnie o “walce” ziemian z inną galaktyką, po wystrzeleniu przez ludzi paczki z osiągnięciami naszej planety, w której znajdują się nagrania z mistrzostwami świata w PacMana, Donkey Konga i Galagę. Wystrzelenie owej paczki uznawane jest za wypowiedzenie wojny kosmitom.

Ready Player One z 2018 roku

Dobrze znany tytuł, który od razu przychodzi na myśl, gdy ktoś wspomina o filmach o tematyce graczy. Historia, w której bohater walczy w wirtualnym świecie, aby powstrzymać korporacje przed zrujnowaniem jego ulubionej formy rozrywki, będącej promykiem nadziei w dystopijnym społeczeństwie. Niestety, łatwo jest im go śledzić, gdy wchodzi do internetu.. Film próbuje nam powiedzieć, aby nasze informacje były bezpieczne za każdym razem, gdy wchodzimy do internetu. Podsumowując, naprawdę fajna historia, więc koniecznie obejrzyj ten film, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Gamer z 2009 roku

Napisany i wyreżyserowany przez pisarzy i reżyserów Cranka oraz Neveldine’a i Taylora, film Gamer przyjmuje obskurne założenie i filtruje je przez estetykę FPS z końca 2000 roku. co skutkuje wręcz ogłupiającym i męczącym wzrok produktem końcowym. Akcja filmu ma miejsce w 2034 roku, kiedy ludzie są uzależnieni od gry wideo o nazwie Slayers, wymyślonej przez złą panią Hall. Jeden z graczy, grany przez Logana Lermana, radzi sobie szczególnie dobrze. Widać tu, postacie zabójców, które mogą uzyskać wolność, jeśli wygrają 30 meczów z rzędu, ale większość z nich, nigdy tego nie robi. Kiedy Hall stwierdza, że ​​dobra passa Butlera trwa już wystarczająco długo, a do tego jest częściowo podjudzana przez wysiłki protestującej grupy „Humanz”, tworzy serię nowych graczy, którzy mogą oszukiwać system, który jest kierowany przez Terry’ego Crewsa, wysyłając Butlera na konieczną ucieczkę, aby ratować życie. Film Gamer ma ciekawe kawałki akcji, nakręcone przez filmowców, którzy są bardziej w kontakcie z postmodernistyczną, nasyconą mediami społecznością naszego społeczeństwa. Dodatkowo nieco zwiększony budżet i poczucie narracji zapewnia, że ​​Neveldine i Taylor pozostają na dobrej drodze podczas tworzenia tego dzieła filmowego. Poza Hall, który ma najwięcej radości w swoim życiu, otrzymujemy również piękne scenerie dzieła momentami genialną grę aktorów, takich jak Ludacris i Kyra Sedgwick. Ostatecznie polecamy Gamera ze względu na jego całokształt, a więc zarówno muzykę, scenografię, reżyserię i fabułę, ale także za grę aktorską. Z pewnością film Gamer zasługuje na poświęcenie chwili swojego wolnego czasu i obejrzenie go w całości.

Podsumowanie

Powyższe wybrane przez nas pozycje filmowe to tylko niektóre propozycje czekające na Was w filmowym świecie, a opowiadające ogólnie o graczach. Na pewno warto zatem poświęcić kilka wolnych wieczorów lub weekend, aby zobaczyć je wszystkie. Te filmy z pewnością mogą stać się dla niejednego widza, inspiracją, aby spróbować swoich sił w grach hazardowych online w kasynach internetowych. Oczywiście filmy te, to po części fikcja, a po części prawda, więc nie wszystko należy brać dosłownie. Warto zatem czytać fachowe recenzje gier i kasyn online, zanim wybierzemy idealne dla siebie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.