Saha: Pogba uciszy krytyków

United

as.com

Były napastnik Manchesteru United, Louis Saha uważa, że Paul Pogba wróci do gry zmotywowany i uciszy krytyków. Przypomnijmy, że Francuz doszedł już do pełnej sprawności po kontuzji kostki i będzie gotowy na spotkanie z Tottenhamem.

Mecz pomiędzy Czerwonymi Diabłami, a Kogutami odbędzie się 19 czerwca w Londynie. Według Sahy Paulowi Pogbie brakowało wsparcia, jednak teraz może je otrzymać od Bruno Fernandesa.

– Paul to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Miał trudny sezon, naznaczony kontuzjami. Wróci bardzo zmotywowany. To właśnie powiedział mi jeden z zawodników – przyznaje Saha.

– Nie chcę zobaczyć nowego Pogby, tylko Pogbę ze wsparciem. Teraz będzie miał obok siebie Bruno Fernandesa, który jest kolejnym liderem, kolejnym kreatorem.

Zobacz również: Dele Alli nie zagra z Manchesterem United

– Jestem bardzo podekscytowany tym podziałem obowiązków, naprawdę nie mogę doczekać się meczu z udziałem Manchesteru United.

– Paul jest niesamowicie zmotywowany, niesamowicie utalentowany, a teraz będzie miał jeszcze lepsze warunki do tego, aby się poprawić i uciszyć krytyków. Te krytyczne głosy czasami były uzasadnione – kończy Saha.

Źródło: Daily Mail, DevilPage


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.