Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 18.11.2016
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Cracovia Kraków (Julian Kowalski, Maciej Żurawski – z Gliwic)
18:55. Eleven Sports
Ligue 1: FC Lorient – AS Monaco (Dominik Guziak, Stefan Białas)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Białegostoku)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)
20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – RB Lipsk (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)
20:40. Eleven
La Liga: Real Betis – UD Las Palmas (Marcin Pawłowski, Paweł Wilkowicz)
20:55. Eleven Sports
Ligue 1: Lille OSC – Olympique Lyon (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)
Sobota 19.11.2016
11:00. Eleven
Stan Futbolu (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda, Rafał Lebiedziński – z Madrytu)
12:55. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Sevilla FC (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)
13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)
13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Arsenal Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
14:55. Eleven Sports
Serie A: Chievo Werona – Cagliari Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)
15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Ruch Chorzów (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – z Lublina)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – Schalke 04 Gelsenkirchen (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)
15:55. SportKlub
Liga austriacka: Rheindorf Altach – Sturm Graz (Jakub Polkowski)
15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
16:10. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Malaga CF (Piotr Dumanowski, Marcin Pawłowski)
16:55. Eleven Extra
Ligue 1: Paris-Saint Germain – FC Nantes (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)
17:40. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Sosnowca)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Kraków (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)
17:55. Eleven Sports
Serie A: Udinese Calcio – SSC Napoli (Michał Mitrut, Filip Kapica)
18:25. Eleven
La Liga: SD Eibar – Celta Vigo (Sebastian Chabiniak, Paweł Wilkowicz)
18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Dortmundu)
18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – West Ham United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
18:25. SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – SV Ried (Tomasz Zieliński)
19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Willem II Tilburg – PSV Eindhoven (Szymon Rojek)
19:55. Eleven Extra
Ligue 1: Stade Rennais – Angers SCO (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)
20:00. Eleven Sports
La Liga: Studio (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda, Rafał Lebiedziński – z Madrytu)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Płock (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Gdańska)
20:40. Eleven Sports
La Liga: Atletico Madryt – Real Madryt (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała – z Madrytu)
20:40. Eleven
Serie A: Juventus Turyn – Pescara Calcio (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)
Onet
Kadra 2016 (Przemysław Rudzki, Tomasz Włodarczyk, Łukasz Olkowicz, Robert Błoński)
Niedziela 20.11.2016
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Jacek Góralski, Jakub Wrąbel)
11:55. Eleven
La Liga: Deportivo Alaves – RCD Espanyol (Michał Mitrut, Maciej Kruk)
12:25. Eleven Sports
Serie A: Sampdoria Genua – Sassuolo Calcio (Dominik Guziak, Radosław Majdan)
14:25. Eleven
Liga belgijska: Zulte Waregem – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)
14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – NEC Nijmegen (Cezary Kowalski)
14:55. Polsat Sport News
Liga rosyjska: Spartak Moskwa – Amkar Perm (Grzegorz Michalewski)
14:55. Eleven Sports
Serie A: Atalanta Bergamo – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
14:55. Eleven Extra
Serie A: Empoli FC – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Gdyni)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Hamburger SV (Julian Kowalski, Sławomir Chałaśkiewicz)
16:25. Eleven
La Liga: Valencia CF – Granada CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
16:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Rapid Wiedeń (Marcin Grzywacz)
16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – PEC Zwolle (Tomasz Włodarczyk)
16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Middlesbrough FC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Olympique Marsylia – SM Caen (Dominik Guziak, Mateusz Majak)
17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Werder Brema – Eintracht Frankfurt (Edward Durda, Radosław Gilewicz)
17:40. Polsat Sport
1. liga: Górnik Zabrze – Miedź Legnica (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Zabrza)
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Śląsk Wrocław (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – z Poznania)
18:25. Eleven
La Liga: Sporting Gijón – Real Sociedad (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)
20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Kamil Grosicki)
20:40. Eleven
Serie A: AC Milan – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
20:40. Eleven Sports
La Liga: Athletic Bilbao – Villarreal CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński)
Poniedziałek 21.11.2016
10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Przemysław Rudzki)
13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)
16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)
17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)
17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Korona Kielce – Zagłębie Lubin (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Kielc)
18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)
19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Tomasz Frankowski)
20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)
20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: TSV 1860 Monachium – FC Kaiserslautern (Edward Durda)
20:20. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Piotr Żelazny, Michał Pol)
20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny)
20:40. Eleven
La Liga: CD Leganes – CA Osasuna (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Bromwich Albion – Burnley FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Szymon Rojek)
21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka
22:25. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra)
Wtorek 22.11.2016
13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Sporting Lizbona – Real Madryt (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)
15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Sevilla FC – Juventus Turyn (Michał Kornacki, Wojciech Jagoda)
16:30. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League
17:55. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: CSKA Moskwa – Bayer Leverkusen (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)
19:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi rosyjskiej (Grzegorz Michalewski)
19:45; 20:25. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Jacek Zieliński)
(Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak – z Dortmundu)
(Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Marek Saganowski)
20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek)
20:40. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – z Dortmundu)
(Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow – z Dortmundu)
20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Sporting Lizbona – Real Madryt (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn)
20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Sevilla FC – Juventus Turyn (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)
20:40. nSport+
Liga Mistrzów: AS Monaco – Tottenham Hotspur (Rafał Dębiński, Kamil Kosowski)
20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Cezary Olbrycht)
Onet
Loża Mistrzów (Michał Pol, Przemysław Iwańczyk, Jacek Bednarz)
Środa 23.11.2016
01:55. Eurosport 1
MLS: Montreal Impact – Toronto FC (Adam Kotleszka)
09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)
13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Arsenal Londyn – Paris-Saint Germain (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)
15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Borussia Mönchengladbach – Manchester City (Grzegorz Milko, Krzysztof Przytuła)
17:55. Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Tychów)
17:55. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: FK Rostów – Bayern Monachium (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)
20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Rafał Dębiński, Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski)
20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Arsenal Londyn – Paris-Saint Germain (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki – z Londynu)
20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Borussia Mönchengladbach – Manchester City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Celtic Glasgow – FC Barcelona (Piotr Laboga, Tomasz Wieszczycki)
20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – PSV Eindhoven (Cezary Olbrycht, Krzysztof Przytuła)
20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)
22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski)
Czwartek 24.11.2016
16:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: FK Astana – APOEL Nikozja (Grzegorz Milko, Wojciech Jagoda)
16:55. Eurosport 2
Liga Europy: FK Qabala – Anderlecht Bruksela (Edward Durda, Maciej Terlecki)
18:20. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Paweł Wilkowicz, Kamil Wolnicki)
18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Sparta Praga – Southampton FC (Żelisław Żyżyński, Filip Surma)
18:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Celta Vigo – Standard Liege (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)
18:55. nSport+
Liga Europy: Hapoel Beer-Szewa – Inter Mediolan (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)
18:55. Eurosport 2
Liga Europy: Ajax Amsterdam – Panathinaikos Ateny (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)
18:55. TVP Sport
Liga Europy: Schalke 04 Gelsenkirchen – OGC Nice (Tomasz Jasina)
18:55. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Mariusz Wróblewski)
21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Manchester United – Feyenoord Rotterdam (Bartosz Gleń, Rafał Nahorny)
21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Athletic Bilbao – Sassuolo Calcio (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)
21:00. nSport+
Liga Europy: AS Saint-Etienne – FSV Mainz 05 (Krzysztof Marciniak, Wojciech Jagoda)
21:00. Eurosport 2
Liga Europy: KRC Genk – Rapid Wiedeń (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)
21:00. TVP Sport
Liga Europy: AS Roma – Viktoria Pilzno (Maciej Iwański)
21:00. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Piotr Karpiński)
23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Krzysztof Bandych)
Sport.pl
Hattrick (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny, Przemysław Zych)
Ta strona używa plików cookies.