Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 11.11.2016
00:40. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Brazylia – Argentyna (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)
17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Armenia – Czarnogóra (Piotr Przybysz, Andrzej Strejlau)
18:00. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Dariusz Dziekanowski – z Bukaresztu)
20:40. Polsat Sport; Polsat
El. MŚ 2018: Rumunia – Polska (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Bukaresztu)
20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Anglia – Szkocja (Tomasz Włodarczyk)
20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Dania – Kazachstan (Szymon Rojek)
22:35. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Rafał Patyra, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Jan Tomaszewski)
23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Paweł Sikora, Andrzej Strejlau)
Sobota 12.11.2016
10:00. Onet
Śniadanie z kadrą (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)
11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Piotr Koźmiński, Marcin Komorowski)
17:55. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Chorwacja – Islandia (Piotr Przybysz, Andrzej Strejlau)
17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Austria – Irlandia (Szymon Rojek)
17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Gruzja – Mołdawia (Przemysław Iwańczyk)
20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Paweł Sikora, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski, Aleksandar Vuković)
20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Walia – Serbia (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)
20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Hiszpania – Macedonia (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk)
20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Liechtenstein – Włochy (Marcin Lepa, Tomasz Łapiński)
23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Jerzy Mielewski, Andrzej Iwan)
Niedziela 13.11.2016
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Marcin Feddek)
14:55. Polsat Sport Extra
1. liga: Górnik Zabrze – Wisła Puławy (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Zabrza)
17:55. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Luksemburg – Holandia (Piotr Przybysz)
17:55. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Węgry – Andora (Marcin Lepa)
17:55. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Bułgaria – Białoruś (Grzegorz Michalewski)
20:00. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Studio (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Strejlau)
20:40. Polsat Sport
El. MŚ 2018: Portugalia – Łotwa (Szymon Rojek, Jacek Ziober)
20:40. Polsat Sport Extra
El. MŚ 2018: Belgia – Estonia (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)
20:40. Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Grecja – Bośnia i Hercegowina (Przemysław Iwańczyk)
23:45. Polsat Sport; Polsat Sport News
El. MŚ 2018: Skróty meczów (Paweł Sikora, Tomasz Łapiński)
Poniedziałek 14.11.2016
10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)
20:05. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Studio (Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Piotr Stokowiec, Tadeusz Pawłowski – z Wrocławia)
20:40. TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Polska – Słowenia (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Wrocławia)
21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Szymon Rojek)
Wtorek 15.11.2016
12:00. Onet
Śniadanie z kadrą (Przemysław Rudzki, Przemysław Iwańczyk, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)
18:00. Polsat Sport
Mecz towarzyski u21: Studio (Marcin Feddek, Roman Kołtoń – z Tychów)
18:25. Polsat Sport
Mecz towarzyski u21: Polska – Niemcy (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk – z Tychów)
20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek)
20:55. Eleven
Mecz towarzyski: Anglia – Hiszpania (Marcin Grzywacz, Tomasz Ćwiąkała)
20:55. Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Francja – Wybrzeże Kości Słoniowej (Cezary Kowalski)
21:55. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Ekwador – Wenezuela (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
Środa 16.11.2016
00:25. Eleven
El. MŚ 2018: Chile – Urugwaj (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
00:25. Eleven Sports
El. MŚ 2018: Argentyna – Kolumbia (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
03:10. Eleven
El. MŚ 2018: Peru – Brazylia (Sebastian Chabiniak, Paweł Wilkowicz)
Czwartek 17.11.2016
22:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Janusz Pindera)
Sport.pl
Hattrick (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny, Przemysław Zych)
Ta strona używa plików cookies.