Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 09.12.2016
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin (Julian Kowalski, Leszek Ojrzyński – ze Szczecina)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław (Tomasz Smokowski, Maciej Murawski – z Gdańska)
20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim (Edward Durda, Radosław Gilewicz)
20:40. Eleven
La Liga: Malaga CF – Granada CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Dijon FCO – Olympique Marsylia (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)
20:40. Eleven Extra
Championship: Brighton & Hove Albion – Leeds United (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)
Sobota 10.12.2016
11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Michał Pol, Marek Koźmiński, Piotr Burlikowski)
12:55. Eleven
La Liga: Osasuna Pampeluna – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Everton FC (Bartosz Gleń, Rafał Nahorny)
14:25. Polsat Sport Extra
Liga indyjska: Atletico de Kolkata – Mumbai City (Grzegorz Michalewski)
15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Andrzej Juskowiak)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Lublina)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – VfL Wolfsburg (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)
15:55. SportKlub
Liga austriacka: Rheindorf Altach – Wolfsberger AC (Julian Kowalski)
16:10. Eleven
La Liga: Real Sociedad – Valencia CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Girondins Bordeaux – AS Monaco (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)
17:55. Eleven Extra
Serie A: FC Crotone – Pescara Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Ruch Chorzów (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Płocka)
18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Manchester City (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła)
18:25. Eleven
La Liga: UD Las Palmas – CD Leganes (Julian Kowalski, Paweł Wilkowicz)
18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – Werder Brema (Andrzej Janisz, Sławomir Chałaśkiewicz)
18:25. SportKlub
Liga austriacka: SV Mattersburg – Admira Wacker (Jakub Polkowski)
18:55. Eleven Sports
Championship: Preston North End – Blackburn Rovers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
19:55. Eleven Extra
Ligue 1: FC Nantes – SM Caen (Michał Mitrut, Stefan Białas)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia Kraków (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)
20:40. Eleven
Serie A: Sampdoria Genua – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
20:40. Eleven Sports
La Liga: Real Madryt – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)
Niedziela 11.12.2016
01:55. Eurosport 1
MLS: Toronto FC – Seattle Sounders (Adam Kotleszka, Maciej Terlecki)
07:55. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Jeonbuk Hyundai Motors – Club America (Szymon Borczuch)
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Zbigniew Boniek)
11:25. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Mamelodi Sundowns – Kashima Antlers (Sławomir Kwiatkowski)
11:55. Eleven
La Liga: SD Eibar – Deportivo Alaves (Michał Mitrut, Maciej Kruk)
12:25. Eleven Sports
Serie A: Cagliari Calcio – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)
12:55. Eleven Extra
Championship: Derby County – Nottingham Forrest (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
12:55. CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – West Bromwich Albion (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)
13:55. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – SV Ried (Łukasz Wiśniowski)
14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)
14:25. Eleven
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – Club Brugge (Sebastian Chabiniak)
14:55. Eleven Sports
Serie A: Torino FC – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
14:55. Eleven Extra
Ligue 1: Olympique Lyon – Stade Rennes (Dominik Guziak, Stefan Białas)
15:10. CANAL+
Premier League: Manchester United – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
15:10. CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Middlesbrough FC (Edward Durda, Rafał Nahorny)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Korona Kielce (Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki – z Poznania)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – FSV Mainz 05 (Julian Kowalski, Tomasz Hajto)
16:25. Eleven
La Liga: Celta Vigo – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
16:25. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Red Bull Salzburg (Tomasz Zieliński)
16:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: FC Twente – Ajax Amsterdam (Szymon Rojek)
16:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Saint-Etienne – EA Guingamp (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)
17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayer Leverkusen (Edward Durda, Radosław Gilewicz)
17:25. CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – West Ham United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Kamil Kosowski – z Gliwic)
18:25. Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – Sporting Gijón (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)
20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski, Sebastian Mila)
20:40. Eleven
Serie A: Inter Mediolan – Genoa CFC (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)
20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – OGC Nice (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)
20:40. Eleven Extra
La Liga: Real Betis – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Piotr Domagała)
Poniedziałek 12.12.2016
10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)
12:00. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Mistrzów: Losowanie 1/8 finału (Bartosz Gleń; Edward Durda)
13:00. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Europy: Losowanie 1/8 finału (Żelisław Żyżyński; Edward Durda)
13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)
14:00. nSport+
Liga Młodzieżowa: Losowanie 1/8 finału (Piotr Domagała)
16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)
17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)
17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Gdyni)
18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)
18:55. Eleven
Serie A: ACF Fiorentina – Sassuolo Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)
19:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Tomasz Frankowski)
20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)
20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: VfB Stuttgart – Hannover 96 (Edward Durda)
20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Damian Dąbrowski)
20:40. Eleven Sports
La Liga: Villarreal CF – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
20:55. Eleven
Serie A: AS Roma – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka
22:40. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra)
Wtorek 13.12.2016
09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)
14:25. Polsat Sport News
Liga indyjska: Mumbai City – Atletico de Kolkata (Grzegorz Michalewski, Tomasz Łapiński)
18:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)
20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek)
20:40. CANAL+ Sport
Premier League: Everton FC – Arsenal Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
20:40. Eleven Sports
Championship: Norwich City – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
20:55. Eleven
Puchar Ligi Francuskiej: FC Sochaux – Olympique Marsylia (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)
Środa 14.12.2016
11:25. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Atletico Nacional – Kashima Antlers (Szymon Borczuch)
18:40. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: Girondins Bordeaux – OGC Nice (Dominik Guziak, Mateusz Majak)
20:40. Eleven Extra
Championship: Wigan Athletic – Newcastle United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
20:40. CANAL+ Sport
Premier League: Middlesbrough FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Manchester United (Przemysław Pełka, Maciej Murawski)
20:55. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: Paris Saint-Germain – Lille OSC (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
Czwartek 15.12.2016
11:25. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Club America – Real Madryt (Tomasz Jasina)
18:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League
19:55. Eleven Sports
Serie A: Genoa CFC – ACF Fiorentina (Dominik Guziak, Filip Kapica)
22:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Andrzej Strejlau, Michał Kołodziejczyk)
Ta strona używa plików cookies.