facebook.com/WszolekPawel

Paweł Wszołek zdobył bramkę dla QPR w zremisowanym 1:1 meczu przeciwko Reading. Dla Polaka było to pierwsze trafienie na zapleczu Premier League.

Polski skrzydłowy rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie, by już w 15 minucie wpisać się na listę strzelców i dać prowadzenie swojej drużynie. Dla 24-latka było to premierowe trafienie w Championship. Na odpowiedź gościa nie trzeba było czekać długo. W 21 minucie bramkarza gospodarzy pokonał 27-letni Daniel Williams, który tym samym ustalił wynik spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Wszołek opuścił plac gry w 73 minucie, natomiast występ w pełnym wymiarze czasowym zaliczył inny Polak, Ariel Borysiuk.

W tabeli Championship Reading plasuje się na 7 pozycji, natomiast QPR okupuje 13 lokatę.