Puchar Polski Terminarz

PUCHAR POLSKI 2014/2015

Runda Przedwstępna
(uczestnicy: 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym oraz 36 zespołów II ligi z sezonu 2013/14)

walkower Limanovia  –   Kotwica Kołobrzeg 0:3
walkower Warta Poznań  –   Wisła Puławy 0:3
19.07.2014 Stal II Rzeszów  –   Świt Nowy Dwór Maz. 0:2
19.07.2014 Piast Karnin  –   Raków Częstochowa 0:5
19.07.2014 AZS Biała-Podlaska  –   Górnik Wałbrzych 1:1 k. 1:4
19.07.2014 Sparta Jazgarzew  –   Stal Mielec 4:1
19.07.2014 Sokół Kleczew  –   Zagłębie Sosnowiec 0:0 k. 5:4
19.07.2014 Lechia Zielona Góra  –   Wigry Suwałki 0:3
19.07.2014 Motor Lublin  –   Jarota Jarocin 5:0
19.07.2014 Odra Opole  –   Garbarnia Kraków 5:0
19.07.2014 Olimpia Elbląg  –   Calisia Kalisz 7:0
19.07.2014 Ozimek  –   Błękitni Stargard Szcz. 1:6
19.07.2014 Pelikan Łowicz  – Tomaszów Maz. 0:0 k. 7:6
19.07.2014 Pniówek Pawłowice Śl. Siarka Tarnobrzeg 1:2
19.07.2014 Pogoń Siedlce Bytovia Bytów 2:1
19.07.2014 Radomiak Sokół Ostróda 3:0
19.07.2014 Ruch Zdzieszowice Ostrovia 1:1 pd. 1:3
19.07.2014 Unia Solec Kujawski MKS Kluczbork 2:1
19.07.2014 Stal Rzeszów Concordia Elbląg 5:0
19.07.2014 Szczuczyn Znicz Pruszków 0:2
19.07.2014 Trzebina Siersza Legionovia 0:2
19.07.2014 Olimpia Zambrów Rozwój Katowice 0:3
19.07.2014 KS Polkowice Stal Stalowa Wola 1:1 pd. 2:3
19.07.2014 Polonia Bytom Łysica Bodzentyn 1:0
19.07.2014 Zagłębie II Lubin Chrobry Głogów 1:3
20.07.2014 Brda Przechlewo Gryf Wejherowo 1:2

 

Runda Wstępna
(uczestnicy: zwycięzcy rundy przedwstępnej)

26.07.2014 Błękitni Stargard Pogoń Siedlce 3:1
26.07.2014 Gryf Wejherowo Kotwica Kołobrzeg 2:0
26.07.2014 Sparta Jazgarzew Stal Stalowa Wola 2:5
26.07.2014 Sokół Kleczew Unia Solec Kujawski 3:0
26.07.2014 Legionovia Rozwój Katowice 1:2
26.07.2014 Motor Lublin Chrobry Głogów 0:4
26.07.2014 Raków Częstochowa Wigry Suwałki 0:1
26.07.2014 Świt Nowy Dwór Maz. Siarka Tarnobrzeg 2:3
26.07.2014 Odra Opole Znicz Pruszków 1:2
26.07.2014 Olimpia Elbląg Radomiak 1:2
26.07.2014 Polonia Bytom Pelikan Łowicz 1:0
27.07.2014 Ostrovia Górnik Wałbrzych 3:1

I Runda
wolny los: Wisła Puławy i Stal Rzeszów

(uczestnicy: 14 zwycięzców rundy wstępnej oraz 18 zespołów I ligi z sezonu 2013/14)

13.08.2014  Rozwój Katowice  – GKS Tychy 0:1
13.08.2014  Ostrovia  – Puszcza Niepołomice 2:1 pd.
12.08.2014  Znicz Pruszków  – Termalica Nieciecza 2:1
13.08.2014  GKS Katowice  – Chrobry Głogów 1:2
13.08.2014  Gryf Wejherowo  – Arka Gdynia 1:0
12.08.2014  ROW Rybnik  – Siarka Tarnobrzeg 2:1
13.08.2014  Sokół Kleczew  – Miedź Legnica 1:4
13.08.2014  Polonia Bytom  – Wisła Płock 1:3
12.08.2014 Stal Stalowa Wola  – Olimpia Grudziądz 2:0
13.08.2014  Radomiak  – Dolcan Ząbki 1:2 pd.
13.08.2014 Błękitni Stargard Szcz.  – Chojniczanka 1:0
13.08.2014  Flota Świnoujście  – Wigry Suwałki 2:0
13.08.2014  Kolejarz Stróże  – Wisła Puławy 0:3 walkower
13.08.2014  Stal Rzeszów  – Górnik Łęczna 2:1
13.08.2014  Okocimski Brzesko  – Stomil Olsztyn 2:1
13.08.2014  Sandecja Nowy Sącz  – GKS Bełchatów 0:1

II Runda
(uczestnicy: 16 zwycięzców I rundy oraz 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2013/14)

24.09.2014  Miedź Legnica  –  Legia Warszawa  0:4
24.09.2014  Dolcan Ząbki  –  Pogoń Szczecin 2:3pd
23.09.2014  Widzew Łódź  –  Śląsk Wrocław  1:2
24.09.2014  Stal Stalowa Wola  –  Lechia Gdańsk  2:1
24.09.2014  Flota Świnoujście  –  GKS Bełchatów  1:2
24.09.2014  Wisła Puławy  –  Piast Gliwice 1:1k.3:4
23.09.2014  Górnik Zabrze  –  Korona Kielce  2:1
24.09.2014  Zawisza Bydgoszcz  –  Podbeskidzie B-B  0:2
24.09.2014  Ostrovia Ostrów Wlk.  –  Ruch Chorzów  2:1
24.09.2014  Okocimski Brzesko  –  Cracovia  1:2
24.09.2014  Gryf Wejherowo  –  Błękitni Stargard Szcz.  1:2
24.09.2014  Wisła Płock  –  GKS Tychy 2:2k.3:4
24.09.2014  Stal Rzeszów  –  Znicz Pruszków  1:3
24.09.2014  ROW Rybnik  –  Zagłębie Lubin  0:4
25.09.2014  Chrobry Głogów  –  Jagiellonia Białystok  1:3
24.09.2014  Lech Poznań  –  Wisła Kraków  2:0

III Runda
15 lub 29 października 2014 roku
(uczestnicy: zwycięzcy II rundy)

???  Legia Warszawa  –  Pogoń Szczecin
???  Stal Stalowa Wola  –  Śląsk Wrocław
???  Piast Gliwice  –  GKS Bełchatów
???  Ostrovia Ostrów Wlk.  –  Cracovia
???  Błękitni Stargard Szcz.  –  GKS Tychy
???  Znicz Pruszków  –  Zagłębie Lubin
???  Lech Poznań  –  Jagiellonia Białystok
???  Górnik Zabrze  –  Podbeskidzie B-B

 

Ćwierćfinał
(uczestnicy: zwycięzcy III rundy)

 

4.03.2015  –
4.03.2015  –
4.03.2015  –
4.03.2015  –

18.03.2015  –
18.03.2015  –
18.03.2015  –
18.03.2015  –

Półfinał
(uczestnicy: zwycięzcy ćwierćfinału)

 

1.04.2015  –
1.04.2015  –

8.04.2015  –
8.04.2015  –


Finał zostanie rozegrany 2 maja 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.