Przełamanie Puszczy w lidze

Puszczy

facebook.com

Przełamanie Puszczy Niepołomice. Klub z małopolski w końcu wygrał. 14. kolejka Fortuna I ligi.

Puszczy

Puszcza Niepołomice pokonała na własnym stadionie GKS Tychy 2:1. Wynik meczu już w czternastej minucie otworzył Bartosz Żurek, a na pięć minut przed przerwą podwyższył Hubert Tomalski. Goście odpowiedzieli trafieniem Szymona Lewickiego w osiemdziesiątej minucie. Ten rezultat dla Puszczy jest przełamaniem, ponieważ podopieczni Tomasza Tułacza ostatni raz wygrali po pięciu meczach bez zwycięstwa. Oprócz tego dla klubu z małopolski jest to pierwsza domowa wygrana. We wcześniejszych sześciu zdobyli tylko jeden punkcik.

W następnej serii spotkań Puszcza podejmować będzie Wartę Poznań, a Tyszanie, którzy zaliczyli trzecią kolejną porażkę oraz czwarty mecz bez zwycięstwa zagrają u siebie z Miedź Legnica.

Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 2:1 (2:0)