Polska nie zagra na Narodowym. Decyzja już podjęta

Polska

Reprezentacja Polski, Polska / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Stadion Narodowy to zdecydowanie szczęśliwy obiekt dla reprezentacji Polski. Niestety w barażach do mundialu w Katarze z pewnością nie zagramy na tym obiekcie. Dziennikarze donoszą, że podjęto już decyzję na temat miejsca rozegrania drugiego spotkania stanowiącego przepustkę do mistrzostw świata.

Dziennikarze serwisu Wprost poinformowali o podjęciu decyzji przez prezesa PZPN, Cezarego Kuleszę. Według nich w przypadku wygrania meczu z Rosją na moskiewskich Łużnikach, drugi mecz rozegramy na Stadionie Śląskim. Cezary Kulesza miał już podjąć decyzję w tej sprawie i lada chwila powinna zostać ona oficjalnie ogłoszona.

Stadion Narodowy nie będzie mógł gościć reprezentacji Polski w trakcie baraży do mistrzostw świata, ponieważ wciąż funkcjonuje tam tymczasowy szpital covidowy.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej rozważał różne stadiony do roli gospodarza drugiego z marcowych meczów reprezentacji Polski. Według dziennikarzy redakcji Wprost poza stadionem w Chorzowie pod uwagę brano obiekty we Wrocławiu i Gdańsku.

Z przekazanych informacji wynika, że na Stadionie Śląskim rozegrany zostanie także mecz towarzyski. Do takiego dojdzie tyko wówczas, gdy przegramy z Rosjanami i odpadniemy z baraży. Naszym rywalem w meczu towarzyskim będzie przegrany z pary Szwecja – Czechy.

Korzystna oferta

Jak czytamy w artykule serwisu sportowego Wprost, prezes Kulesza prowadził negocjacje w sprawie organizacji meczu osobiście. Udało mu się podobno wynegocjować bardzo korzystne warunki dla Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.