Polska – Irlandia

Już 29 marca polska reprezentacja wznowi wiosenne zmagania w eliminacjach do Euro 2016 w meczu z Irlandią.  Będzie to kolejna wyjazdowa potyczka o awans do Mistrzostw Europy, które odbędą się we Francji. Od dawna biało-czerwoni nie mieli tak udanego startu w grupowych eliminacjach. Stawką w meczu są trzy punkty, które mogą znacznie nas przybliżyć do panteonu piłkarskiej elity.

 

Po trzech zwycięstwach i jednym remisie Polska zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Jesteśmy drużyną, która jak na razie strzeliła najwięcej bramek (15) i najmniej straciła (2). Cieszy zwłaszcza fakt, że pierwszy raz w historii orły pokonały w Warszawie 2-0 reprezentację Niemiec, a ów spektakularny wynik poszedł na cały świat. Dzięki tak postępowej grze reprezentacja biało-czerwonych awansowała obecnie na 34 miejsce w oficjalnym rankingu FIFA. Trzeba uwzględnić, iż grupa biało-czerwonych jest bardzo wyrównana, a w stawce o awans wciąż pozostają Niemcy, Irlandczycy oraz Szkoci które mają po równo 7 punktów. Zatem każdy punkt będzie na wagę złota, gdyż do rozegrania pozostało jeszcze 6 spotkań w tym 3 mecze wyjazdowe i 3 mecze u siebie.

 

 

 Mocny start

 

Jesienne rozgrywki kadra rozpoczęła bardzo obiecująco, a nasi kadrowicze zaostrzyli nam wilcze apetyty. Choć jeszcze daleko do tryumfu, polscy kibice już zacierają ręce na wyjazd na mistrzostwa, gdyż jak to się zwykle mówi głodnemu chleb na myśli. Perspektywy wyjazdu staną się jeszcze bardziej realne, jeśli Polacy wywiozą komplet punktów z bardzo trudnego terenu. Dużym atutem w meczu z koniczynkami jest to, że w Irlandii przebywa ok. 125 tys. rodaków, którzy szumnie wspomogą naszą kadrę głośnym: Polacy do boju! Polacy do boju!,  a stadion  zaleją biało-czerwone barwy.

 

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia

 

Tym, którym nie będzie dane być w Dublinie, proponuję pozostać w stanie gotowości we własnym domu przed ekranem telewizora. Przed meczem nie może zabraknąć płynów podczas hucznych okrzyków i werbalnych demonstracji. Emocje zawsze wyzwalają głód.   Znamienna rzecz, iż żołądek pusty być nie może zaleca się w przed, w trakcie lub przerwie meczu zajrzeć na portal Pyszne.pl, który zatroszczy się o wasz cenny czas. Dla wiernych kibiców reprezentacji serwis przygotował 10 zł rabatu na pierwsze zamówienie podczas sportowego wydarzenia.

 

Mecz, jak zapowiadają obie drużyny z pewnością będzie areną walki, a kibice wspólnie z portalem Pyszne.pl na pewno nie obejdą się smaczkiem.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *