Pochettino: Mamy potencjał by walczyć o Ligę Mistrzów

skysports.com

Już w środę odbędzie się mecz rewanżowy PSG z Barceloną, przed którym Mauricio Pochettino udzielił wywiadu dla AFP. Argentyńczyk zaznaczył, że ambicją PSG jest wygranie Ligi Mistrzów.

– “Będziemy walczyć z całych sił, aby zdobyć trofeum Ligi Mistrzów. Pokonanie Barcelony ma szczególny smak. Nie jestem jednak kibicem Espanyolu, który przekracza granice. Chcemy wygrać dla PSG, dla naszych piłkarzy, kibiców i dla nas samych.”

–  “Przeszłość nie ma na nas wpływu. Przyszliśmy tutaj bez przesądów, one tylko wzmagają negatywne myślenie. Skupianie się na przeszłości może przynieść nam negatywne nastawienie i ograniczyć nasze możliwości.”

–  “W PSG wspomnienie lania od Barcy w 2017 roku wciąż jest jednak obecne. My jednak mamy nową energię i wierzymy, że mamy potencjał, by walczyć o Ligę Mistrzów. W piłce nożnej wiara w siebie pomaga zbliżyć się do zwycięstwa.”

– “Oczywiście nasze ambicje to zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Wiele drużyn tego chce, jednak to nie jest takie łatwe. Zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności i będziemy walczyć aby osiągnąć nasz cel.”

– “Z Tottenhamem awansowałem do finału po pięciu latach pracy, stworzyliśmy strukturę, która nam na to pozwoliła. Do tego przez rok nie przeprowadziliśmy też transferów. W Paryżu jestem od dwóch miesięcy, to duża różnica. W ostatnich latach projekt w Paryżu był inny, a teraz patrzymy, jak stworzyć nasz własny. Praca jest inna niż w Tottenhamie, ale cel taki sam – wygrywanie.”

– “Przychodzenie na treningi każdego ranka, bycie z zawodnikami oraz próba poprawy mnie motywuje. Być może mam nawet większą motywację do trenowania niż do gry. Wierzymy w przygotowanie, w budowanie formy. Motywacja, koncentracja – buduje się je codziennie.”

źródło: Mundo Deportivo


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *