PilkarskiSwiat.com w nowym, lepszym wydaniu!

W ciągu najbliższych kilku dni nasza strona przejdzie prawdziwą rewolucję! Po niespełna dwóch latach istnienia przyszedł czas na zmiany, ale takie, które pozwolą nam się zmienić z niewielkiego portalu piłkarskiego, na taki, który będzie aspirował do bycia jednym czołowych w kraju! Myślicie teraz sobie niemożliwe? A jednak! 🙂

Co się zmieni? Przede wszystkim design strony. Portal będzie jeszcze bardziej przejrzysty, bez problemu znajdziecie interesujące Was artykuły, felietony, ciekawostki dotyczące waszych klubów i nie tylko. Na stronie głównej będzie znajdował się slider z najważniejszymi informacjami, abyście mogli być na bieżąco z informacjami piłkarskimi z całego świata.

Strona główna zostanie podzielona na części, które będą odnosić się do informacji z poszczególnych rozgrywek ligowych, europejskich czy reprezentacyjnych. Będziecie mogli z łatwością przeglądać informacje, które Was najbardziej ciekawią…

Zmieni się kolorystyka portalu, by zapewnić naszym czytelnikom łatwiejsze poruszanie się po witrynie. Zmiany tyczą się także loga portalu, oraz tła strony, które będą bardziej profesjonalne niż dotychczas. Zostanie zmieniona także szata graficzna na naszym FanPage’u na facebooku, żeby zebrać większą ilość fanów “Piłkarskiego Świata”.

Bardzo ważnym elementem, który może nie widać na pierwszy rzut oka jest główne menu strony. Teraz po najechaniu na interesujący nas przycisk pokazuje się rozwijalne menu, które jest mniej lub bardziej zagnieżdżone. Nasz czytelnik, dzięki takiemu rozwiązaniu może w szybki i łatwy sposób wybrać interesującą go podstronę. Oprócz rozwijalnego menu wprowadzamy również dostęp do tabeli poszczególnych lig bez przeładowywania strony. Wystarczy kliknąć na interesującą nas ligę, a tabele “wyjedzie” z pod przycisku (w ten sam sposób możemy ją ukryć).

Jedną z najbardziej istotnych rzeczy, będzie powiększone grono redakcji. Nasza “rodzina” składa się z ponad 20 redaktorów, którzy na bieżąco informują czytelników o wiadomościach piłkarskich z całego świata. W skład redakcji wchodzą przede wszystkim młode osoby, które swoją przyszłość wiążą właśnie z dziennikarstwem. Nasz serwis daje możliwość sprawdzenia się praktycznie każdej chętnej osobie, która wyraża chęci pisania artykułów o futbolu na portalu. Redaktorzy z dłuższym stażem w redakcji zawsze chętnie służą pomocą “świeżakom”. Wprowadziliśmy również odznaczenia, które redaktorzy zdobywają za aktywność w serwisie.

Kolejną rzeczą, o której należy wspomnieć będą relacje meczów na żywo. Nie będziesz mógł śledzić spotkania na stadionie, ani w telewizji? To żaden problem. Na naszej stronie znajdziesz relacje z najciekawszych spotkań ligowych i nie tylko minuta po minucie. Dowiesz się o każdym zagraniu, każdej bramce, każdej mniej lub bardziej imponującej paradzie któregoś z zawodników, a nawet poinformujemy Was o ciekawostkach z poza boiska.  Nasi redaktorzy dołożą wszelkich starań, żeby tekst przez Was czytany tworzył obraz meczu, do którego nie macie dostępu.

fot. Kamil Chmielewski pilkarskiswiat11

Następną rzeczą są fotorelacje ze spotkań. Nasi reporterzy będą na bieżąco wstawiać zdjęcia z ważnych wydarzeń sportowych. Koniec z brakiem zdjęć przy artykułach i niewielkiej bazie fotek z boisk. Od tej pory na portalu będą pojawiać się galerie ze zdjęciami z wybranych meczów piłkarskich rozgrywanych na terenie Polski jak i za granicą.

Dodatkowo będziecie mogli za pomocą jednego kliknięcia podzielić się artykułem ze znajomymi udostępniając go na facebooku, czy twitterze. Wprowadzone zostaną również opcje dodawania komentarza za pomocą konta na Facebooku! Zapraszamy także na nasz FanPage, na którym będzie organizowanych wiele konkursów dla najwierniejszych fanów.

Chcesz wiedzieć więcej? Bądź na bieżąco z PilkarskiSwiat.com!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi