Paulo Fonseca przygląda się potencjalnym wzmocnieniom

Paulo Fonseca

Zdjęcie: ASRoma.com

Trener AS Roma, Paulo Fonseca przyznał, że czuje się bezpiecznie w stolicy Włoch. Szkoleniowiec Giallorossich ujawnił, iż szuka potencjalnych wzmocnień dla drużyny.

AS Roma zajmuje obecnie piąte miejsce podczas zawieszonego sezonu Serie A. Portugalski trener nalegał, by jego zawodnicy nie wracali do domów w obliczu zagrożenia spowodowanego obecną sytuacją na świecie.

– Wychodzę tylko do supermarketu. W ciągu pięciu dni byłem tam tylko raz – powiedział trener w wywiadzie dla portugalskiego SIC.

– Czuję się tutaj bezpiecznie. Rzym oferuje nam najlepsze warunki wobec problemów, mamy wszystko. Tutaj znajduje się jeden z najlepszych szpitali.

Fonseca potwierdził, że Giallorossi nadal ciężko trenują, jednak ujawnił że szuka potencjalnych wzmocnień w letnim okienku transferowym. Ponadto zaznaczył, iż trener fitness Nuno Romano jest bardzo zajęty i współpracuje z zawodnikami.

– Cały czas jesteśmy w kontakcie z zespołem. Najważniejsze jest to, żeby nie przestać trenować. Nasz trener fitness, Nuno Romano, jest obecnie najbardziej pracowity.

– Spędzam więcej czasu z synem i żoną niż myślę o piłce nożnej. Monitoruję jednak graczy, którzy mogą być interesujący i w przyszłości dołączyć do naszego zespołu.

Źródło: Football Italia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi