Paulo Dybala dementuje plotki odnośnie zakażenia koronawirusem

juventus.com

Paulo Dybala zdementował plotki jakoby miał zostać zakażony koronawirusem. Ponadto Argentyńczyk wzywa wszystkich, aby pozostali w domach podobnie jak on sam.

W drużynie Juventusu Turyn odnotowano koronawirusa u Daniele Ruganiego, przez co zawodnicy zostali poddani 14-dniowej kwarantannie domowej. W dzienniku “El Nacional” pojawiły się spekulacje, iż drugim zawodnikiem zakażonym został Paulo Dybala, ale sam piłkarz prosi, by nie kolportować dalej plotek. Pojawiła się fałszywa plotka o tym, że posiadam bakterię COVID-19. Tak nie jest i oczywiście przestrzegam okresu dobrowolnej izolacji, jak wszyscy inni – przyznaje pomocnik”Starej Damy”.

– Musimy pozostać jednym wielkim zespołem, bez żadnych barw kibicowskich czy też politycznych. Chcę podziękować lekarzom i pielęgniarkom szpitalnym, którzy narażają zdrowie – dodaje. – We Włoszech koronawirus rozprzestrzenia w szybkim tempie, lecz mam cały czas nadzieję, iż uda się go zatrzymać – podkreśla. W ciągu ostatniej doby na Półwyspie Apenińskim zmarło 627 osób, zaś liczba zgonów wzrosła w sumie do 4032.

Według “calciomeracato.com” usługami 26-letniego ofensywnego pomocnika zainteresowane są władze PSG, które już rozpoczęły negocjacje z piłkarzem. Jednak sygnał ze strony “Starej Damy” jest jednoznaczny i wciąż liczy na niego. Przypomnijmy, że Paulo Dybala ma polskie korzenie, a jego dziadek Bolesław przed emigracją do Argentyny zamieszkiwał w Kraśniowie w województwie świętokrzyskim.

View this post on Instagram

Cuantas hay? 🤷🏽‍♂️😜

A post shared by Paulo Dybala (@paulodybala) on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi