Oficjalnie: Aleix Garcia ma nową drużynę! To mistrz Niemiec

https://x.com/bayer04fussball/status/1801303882410209754/photo/1

Aleix Garcia od nowego sezonu będzie zawodnikiem Bayeru Leverkusen.

Bayer Leverkusen zdominował zeszłe rozgrywki, w wyniku czego wygrali Ligę i Puchar Niemiec. Niestety, polegli w finale Ligi Europy z Atalantą, ale to i tak nie umniejsza ich osiągnięciom. Aby kontynuować fantastyczną passę, potrzebne są wzmocnienia. Czwartkowego wieczoru dowiedzieliśmy się, że nowy zawodnikiem mistrzów Niemiec zostanie Aleix Garcia.

26-letni pomocnik w niedawno minionej kampanii był jednym z motorów napędowych Girony, która zakończyła rozgrywki La Ligi na trzecim miejscu. W większości spotkań wybiegał na murawę z opaską kapitańską. Teraz podpisał ważny do 30 czerwca 2029 roku kontrakt z Aptekarzami.

– Wielka rzecz. Podziwiałem Bayer 04 Leverkusen, podobnie jak fani piłki nożnej w całej Europie i ich wyjątkowe występy w zeszłym sezonie. Jestem podekscytowany, że taki klub zrobił tak wiele, aby mnie tu sprowadzić. Teraz naprawdę chcę spełnić pokładane we mnie oczekiwania i dołożyć swoją cegiełkę, aby ta drużyna i klub nadal odnosiły sukcesy – powiedział zawodnik tuż po podpisaniu kontraktu.

źródło: Bayer LeverkusenDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.