Obstawiaj mecze z Totolotkiem!

Totolotek to bardzo znana firma, które oferuje możliwość zawierania zakładów bukmacherskich (również przez Internet) w 100 % legalnie. W opozycji do innych bukmacherów, którzy oferują swoje zakłady na terytorium Polski, Totolotek SA działa w pełni legalnie posiadając licencję Ministerstwa Finansów, a także płacąc wszystkie niezbędne podatki.

Przede wszystkim by oferta zakładów bukmacherskich była legalne i gracze mogli swobodnie obstawiać zakłady bukmacherskie, zainteresowany bukmacher musi złożyć wniosek o przyznanie licencji do Ministerstwa Finansów. Po spełnieniu określonych warunków, Ministerstwo Finansów przyznaje licencję, dzięki czemu bukmacher może działać legalnie. Takich bukmacherów w Polsce jest tylko kilku, a jednym z wiodących marek jest Totolotek SA.

Gracze, którzy na zakładach bukmacherskich osiągają przychód (wypłacają swoje wygrane) muszą płacić podatek (dochodowy). Nielegalnie działający w naszym kraju bukmacherzy nie płacą takich podatków, a do tego uchylają się od płacenia innych. Tymczasem Totolotek SA nie tylko gwarantuje swoim klientom zapłatę podatku dochodowego, ale także płaci inne podatki do Skarbu Państwa, dzięki czemu zyskujemy i my sami. Czy nie lepiej zatem wspierać legalnie działającą na terytorium naszego kraju firmę niż napychać kieszenie zagranicznym firmom, które wyprowadzają środki z naszego kraju nie płacąc żadnych podatków ?

Poza tym jeśli firma taka jak Totolotek SA płaci za nasze zakłady bukmacherskie podatki to my sami możemy spać spokojnie, nie martwiąc się o kontrolę z Urzędu Skarbowego, która mogłaby zakończyć się poważnymi konsekwencjami finansowymi. Mandat nakładany na osobę grającą nielegalne zakłady bukmacherskie może wynosić dziesiątki tysięcy złotych, więc chyba lepiej nie ryzykować takich „przyjemności”.

Totolotek SA to w pełni legalny bukmacher, który oferuje swoje zakłady bukmacherskie na terenie całego kraju. Możemy je zawierać w jednym z ponad 350 lokalnych punktów przyjmowania zakładów. Ci, którzy lubują się w nowoczesnych, bardziej komfortowych rozwiązaniach mogą obstawiać legalne zakłady sportowe w Internecie, rejestrując się na stronie Totolotka. Ci, którzy wybierają opcję numer dwa otrzymują również dostęp do atrakcyjnych bonusów.

Pierwszym bonusem o jakim trzeba wspomnieć jest oferowany przez Totolotek SA bonus powitalny polegający na przyznaniu dodatkowych środków. Każdy nowy klient wpłacający od 20 do 500 zł na swoje konto w Totolotek SA otrzyma dokładnie tyle samo środków bonusowych, które przeznaczyć może na grę. To prawdziwy ewenement w naszym kraju, bo żaden legalny bukmacher nie oferuje tak wspaniałego bonusu dla swoich klientów jak Totolotek SA.

To jednak nie koniec korzyści jakie będziemy uzyskiwać po rejestracji u tego bukmachera. Dodatkowo każdego dnia oferowany jest dla obecnych klientów ciekawy bonus, który polega na możliwości otrzymania dodatkowych środków na grę po spełnieniu określonych warunków – na przykład trzeba zagrać kupon z pewną liczbą spotkań z minimalnym kursem. W takim przypadku otrzymamy 10 % postawionych pieniędzy. Warunki jak i wysokość bonusu jest różna dla każdego dnia, dlatego warto sprawdzać ofertę codziennie.

Więcej szczegółów na stronie www.totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x