Numer Miesiąca – nowe nagrody Ekstraklasy i Totalizatora Sportowego

Legia Warszawa

Legia Warszawa kibice PKO Ekstraklasa

Ekstraklasa wspólnie z Totalizatorem Sportowym wprowadza nową nagrodę dla wyróżniających się piłkarzy oraz drużyn w każdym miesiącu i w całym sezonie. Jednocześnie marka LOTTO została partnerem tytularnym gry Fantasy Ekstraklasa, zwiększając swoje zaangażowanie w ten projekt.

Nagroda „Numer Miesiąca” wręczana będzie wyróżniającym się statystycznie piłkarzom lub drużynom PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wybór oparty będzie na tradycyjnych statystykach dostarczanych przez InStat oraz na danych biegowych od ChyronHego. W każdym miesiącu Ekstraklasa wspólnie z Totalizatorem Sportowym zdecyduje, które statystyki lub rekordy zostaną nagrodzone. Wygrać może zarówno piłkarz z największą liczbą asyst lub sprintów, jak i drużyna, która miała najwyższy procent posiadania piłki lub celnych podań.

Ze wszystkich zawodników oraz zespołów nagrodzonych statuetkami w poszczególnych miesiącach, to kibice wybiorą zdobywcę nagrody na „Numer Sezonu”. Głosować będzie można na stronie Ekstraklasa.org oraz w oficjalnej aplikacji mobilnej. Nagrodę piłkarz lub drużyna odbierze na uroczystej Gali Ekstraklasy, gdzie co roku wyróżniani są najlepsi w sezonie.

Totalizator Sportowy zwiększa także swoje zaangażowanie w największy piłkarski konkurs w Polsce, w którym w ostatnim sezonie rywalizowało ponad 60 tysięcy drużyn. „LOTTO Fantasy Ekstraklasa” – pod takim szyldem gracze z całej Polski wybierać będą swoje składy spośród prawdziwych ligowych piłkarzy. W aktualnej edycji przewidziano nowości, w tym nagrodę Managera Miesiąca. Użytkownik z największą liczbą punktów w danym miesiącu oprócz statuetki otrzyma oficjalną piłkę meczową i doładowanie konta na gry.lotto.pl.

W całym konkursie przewidziano mnóstwo atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Ekstraklasę i Totalizator Sportowy. Partner tytularny będzie sponsorem nagród w klasyfikacji generalnej – do wygrania jest MacBook Pro, słuchawki Airpods Max oraz Apple Watch. Zwycięzcy klasyfikacji klubowych otrzymają koszulki meczowe drużyn Ekstraklasy. Wszystkie nagrody w poszczególnych klasyfikacjach dostępne są na stronie LOTTO Fantasy Ekstraklasa.

źródło: Informacja Prasowa, ekstraklasa.org /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *