Nikola Milenković nie dla United? “Dżentelmeńska zgoda” między klubami

Nikola Milenković Fiorentina

fot. breakingthelines.com


Jak podają brytyjskie i włoskie media, Nikola Milenković nie zostanie nowym piłkarzem Manchesteru United. Wszystko ma związek ze zgodą, którą w zeszłym roku zawodnik zawarł ze swoim obecnym klubem.

Według “The Sun” i “Corriere Fiorentino”, Nikola Milenković odejdzie po tym sezonie z Fiorentiny. Kontrakt klubowego kolegi Krzysztofa Piątka wygasa w 2023 roku, i nie zapowiada się na dalsze jego przedłużenie. Obrońca bowiem miał odejść już w zeszłym roku, natomiast zgodził się na nowy, roczny kontrakt. 

Jednym z warunków na które zgodziła się “Viola”była “dżentelmeńska zgoda”, pozwalająca Serbowi na odejście w 2022 roku. Klubem w to zamieszanym nie jest jednak bardzo zainteresowany Manchester United, ale inny United – West Ham. 

Popularne “Młoty” były bardzo bliskie sprowadzenia Milenkovicia w zeszłym roku. Natomiast, gdy transfer był już na ostatniej prostej, David Moyes z niego zrezygnował aby skupić się na transferze Kurta Zoumy.

Wszystko wygląda na to, że w tym roku klub z Londynu powróci do tego transferu. West Ham, który obecnie zajmuje siódme miejsce w Premier League, awansował również do ćwierćfinału Ligi Europy UEFA. Niezależnie od tego jak potoczy się dla nich końcówka tego sezonu, David Moyes będzie dysponował dużym budżetem transferowym. I jednym z nich ma być właśnie Milenković.

Potencjalna kwota tego transferu? 15 milionów euro.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.