Czas na ostatnie dwa mecze z pierwszej serii spotkań 1/8 Ligi Mistrzów. W Levenkusen Bayer podejmie finalistów poprzedniej edycji Atletico Madryt. Z kolei w Londynie Arsenal zagra z Monaco. W Niemczech większość stawia na Atletico, ale gospodarze mogą wykorzystać własne boisko, by pod wpływem dopingu kibiców wywalczyć jak najlepszy wynik. Natomiast w drugim starciu większość bukmacherów stawia na Arsenal, ale nie można skreślać Francuzów. Zapraszam na kolejny wieczór z Ligą Mistrzów!

B-tkm84WkAEuCg_

B-tmPNHWoAA89KP

90+4 KONIEC MECZÓW! Bayer wygrywa 1:0 z Atletico, a Monaco niespodziewanie 3:1 z Arsenalem! Monaco jedną nogą w ćwierćfinale, a Bayer? Zobaczymy. Zapraszam na kolejne relacje!

90+4 CARRRRRRRRRRAAAAASCO! 3:1 DLA MONACO!

90+3 Z rzutu wolnego strzela Carrasco. Ospina na raty, ale łapie piłkę.

90+1′ Żółta kartka dla Joao Moutinho W Levenkusen mecz potrwa trzy minuty dłużej.

90′ GOOOOOOOOOOOOOOL! KONTAKTOWE TRAFIENIE DLA ARSENALU CHAMBERLAINA! 1:2!

88′ Zrobiło się gorąco na boisku pomiędzy piłkarzami Bayeru, a Atletico. Torres, Kiessling i Castro zobaczyli żółte kartki.

87′ Schodzi strzelec bramki dla Bayeru Calhanoglu, wchodzi Julian Brandt.

87′ Żółta kartka dla Mesuta Ozila.

84′ Kolejna zmiana w Monaco. Za Martiala wchodzi Bernardo Silva.

82′ Sanchez po  rzucie rożnym uderzył z woleja, ale nieczysto.

81′ Tomas Rosicky zmienia Santi Cazorlę, a po drugiej stronie Dirara zmienia Kurzawa.

80′ Za Drmicia wchodzi Kiessling.

78′ Strzał Papadopoulosa niegroźny dla Moyi.

76′ Druga żółta i czerwona kartka dla Tiago. Nieciekawie się robi dla Atletico.

75′ Kwadrans do końca. W obydwóch meczach zdecydowanie ciekawiej niż w pierwszych 45 minutach.

75′ Schodzi Berbatov, a wchodzi Ferreira-Carrasco.

74′ Strzał z woleja Torresa prosto w ręce Leno. Chwilę później kontra Bayeru i uderzenie Drmicia, ale pewnie broni Moya.

74′ Żółta kartka dla Bellerina.

72′ Calhanoglu próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z rzutu wolnego z 33 metrów, ale ten pewnie łapie piłkę.

71′ Chamberlain popełnił błąd wraz z Mertensackerem, ale po chwili odebrał piłkę Moutinho wpadającego w pole karne Kanonierów.

69′ Subasić w porę uprzedził Walcotta przed dobrym podaniem Ozila!

68′ Zmiana w Bayerze, Rolfes zmienia Bendera.

68′ Chamberlain wchodzi za Coquelina.

64′ Ostatnia zmiana w Atletico. Fernando Torres zmienia Arda Turana.

64′ Tym razem Welbeck marnuje znakomitą okazję po akcji w Walcottem! Danny uderza w nogi Theo będąc blisko bramki!

62′ Żółta kartka dla Larsa Bendera za gestykulację.

62′ Moutinho fenomenalnie piętką znalazł wolnego Martiala, ale w ostatniej chwili Belga zatrzymał Ospina!

60′ Theo Walcott wchodzi za Oliviera Giroud.

58′ ARSENAL – MONACO 0:2, BAYER – ATLETICO 1:0!

57! GOOOOOOOL DLA BAYERU! ŚWIETNY STRZAŁ CALHANOGLU!!!

57′ Świetny strzał Sancheza i broni Subasić! Do odbitej piłki dopada jeszcze Giroud, ale uderza niecelnie z bliska!

54′ Rozgrzewają się piłkarze rezerwowi Atletico, w tym Fernando Torres.

53′ GOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA MONACO! BERBATOV PO ŚWIETNEJ KONTRZE!

52′ Bardzo dobra wrzutka z rzutu wolnego Cazorli w pole karne i piłki dopadł Giroud, jednak uderzył ponad bramką.

47′ Wrzutka z rzutu wolnego Gabiego, ale pewnie piłkę łapie Leno.

46′ Od razu okazja dla Arsenalu, ale strzał Giroud z bliskiej odległości został zablokowany.

46′ Wracamy do gry na Emirates, a chwilę później na BayArenie!

PRZERWA NA OBYDWÓCH STADIONACH

45+3′ Minuta miała być doliczona w Levenkusen, ale przez kontry i rzuty rożne sędzia kontynuuje grę. Tiago miał okazję do strzału z nożyc, ale Leno świetnie obronił!

45′ Przerwa już w Londynie.

45′ Po raz kolejny na boisku leży dzisiaj Welbeck. Żółtą kartkę zobaczył Elderson.

42′ Żółta kartka dla Coquelina.

42′ Nieciekawie w Atletico… Saul opuszcza boisko, a wchodzi Raul Garcia. Kolejna kontuzja?

38′ FENOMENALNY GOL KONDOGBII!!! OSPINA TYLKO ODPROWADZIŁ PIŁKĘ WZROKIEM PO RYKOSZECIE! 0:1 DLA MONACO, NIESPODZIANKA!

B-t3kUKW8AEW1DD

38′ Jesus Games wchodzi za kontuzjowanego wcześniej Siqueirę.

37′ Ładna, składniowa akcja Cazorli i Bellerina, po czym ten dograł do Giroud, a on dostawił nogę do piłki. Strzelił jednak mocno niecelnie.

36′ Żółta kartka dla Papadopoulosa za faul na Mandzukiciu.

35′ Martial znalazł wrzutką w polu karnym Moutinho i ten uderzył z woleja… ale mocno niecelnie.

33′ Gorące słowne starcie między Rogerem Schmidtem, a Diego Simeone.

33′ Tym razem znakomity, techniczny strzał Alexisa Sancheza, jednak minimalnie ponad poprzeczkę!

30′ Kościelny zaskoczył obrońcę rywali i odebrał mu piłkę przy polu karnym Monaco, po czym uderzył. Bez problemu obronił jednak Subasić.

29′ Strzał z dystansu Saula, ale mocno niecelny.

28′ Znakomite dośrodkowanie Bellarabiego w pole karne rywali, ale Moya w ostatniej chwili uprzedził Drmicia! Rozkręca się nam mecz na BayArenie!

26′ Fenomenalny strzał z dystansu Spahicia, ale piłka wylądowała na poprzeczce! Moya nie miałby szans!

24′ Próba Giroud uderzenia głową po rzucie rożnym, ale nie zagroził bramkarzowi rywali.

23′ Saul ucierpiał w starciu z rywalem i musiał zejść z boiska.

22′ Żółta kartka dla Tiago za faul na Drmiciu przy poprzedniej akcji.

22′ Szybka kontra Bayeru po rzucie rożnym rywali, ale Bellarabi niedokładnie zagrał do Sona.

19′ Próba strzału z dystansu Moutinho, ale piłka powędrowała daleko obok słupka.

16′ Po dużym zamieszaniu obrońcom Atletico udało się wybić piłkę ze swojego pola karnego, ale było nieciekawie.

15′ I na BayArena i na Emirates drużyny podchodzą do siebie ze sporym szacunkiem.

14′ Po niemal kwadransie gry 65% posiadania piłki ma Arsenal, a 35% Monaco.

13′ Po dużym zamieszaniu w polu karnym Atletico do piłki dopadł Spahić, który od razu uderzył, ale z linii bramkowej wybił Mandzukicć

11′ Nieco padło tempo meczu w Londynie.

8′ Okazja dla Atletico. Po niedokładnym strzale z dystansu Saula sytuację próbował ratować uderzeniem głową Griezmann, ale piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

7′ Bender po raz pierwszy zagroził bramkarzom rywalom, ale uderzył obok słupka.

5′ W Levenkusen na razie spokojne tempo.

5′ Kolejna szansa dla Arsenalu, ale po zagraniu Cazorli w polu karnym rywali Welbeck został skutecznie przyblokowany i nie dostał możliwości strzału.

2′ Pierwsza okazja dla Arsenalu, Welbeck urwał się obrońcy i wypracował sobie sytuację, ale strzał ponad bramką!

1′ Zaczynamy obydwa mecze!

0′ W Londynie meczu poprowadzi Deniz Aytekin z Niemiec, a w Levenkusen Pavel Kravolec z Czech.

0′ Hymn Ligi Mistrzów na obydwóch stadionach!

PRZED MECZEM Niestety Wojciech Szczęsny ponownie na ławce rezerwowych Arsenalu.

PRZED MECZEM Kibice Monaco już chyba gotowi na pierwszy gwizdek:)