Moussa Dembele walczy o pozostanie w Atletico Madryt

Moussa Dembele

atleticomadrid.com

Wiele wskazuje na to, że w letnim okienku transferowym Moussa Dembele powróci z wypożyczenia do klubu macierzystego, czyli Lyonu.

W styczniu reprezentant Francji do lat 21 został wypożyczony do drużyny prowadzonej przez Diego Simeone za kwotę 1,5 miliona euro.

Kontrakt Francuza zawiera klauzulę dotyczącą definitywnego transferu na Estadio Wanda Metropolitano, która wynosi 33,5 miliona euro. Mało prawdopodobne wydaje się to, aby Los Rojiblancos aktywowali klauzulę ze względu na słabą dyspozycję ofensywnego zawodnika.

W drużynie Atletico Madryt rozegrał zaledwie dwa spotkania (w La Liga), przez co jego szanse na transfer definitywny znacząco zmalały. Według raportu opublikowanego przez hiszpański dziennik “Marca“, Dembele będzie musiał udowodnić swoją wartość w najbliższych “dziesięciu spotkaniach”, aby przekonać obecnego szkoleniowca drużyny ze stolicy Hiszpanii.

Spotkania z Huescą, Eibarem i Osasuną mogą być idealną okazją dla Francuza do zaprezentowania się. Zarówno Luis Suarez, jak i Joao Felix potrzebują odpowiedniego zmiennika, który będzie w stanie ich zastąpić.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *