Morata komplementuje Lewandowskiego…

flickr.com

Napastnik Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii po raz kolejny nie szczędził słów uznania pod adresem Roberta Lewandowskiego. W rozmowie z niemiecką gazetą “Bild”, Morata przyznał, że kapitan reprezentacji Polski to według niego najlepsza “9” globu.

Lewandowski od początku sezonu imponuje wysoką formą. Zdobywanie kolejnych bramek przychodzi mu z niebywałą łatwością. W siedmiu meczach bieżącego sezonu (wliczając wszystkie rozgrywki), zdobył dziewięć bramek. Pod wrażeniem jego dokonań jest Alvaro Morata. Napastnik Realu Madryt przyznał, że stara się wzorować na niebywałych wyczynach kapitana reprezentacji Polski.

-Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie. Między innymi ze względu na to, że mimo swojego wzrostu ma świetną technikę. Staram się na nim wzorować, podpatrując to jak się ustawia na boisku. Oglądam wszystkie jego mecze- przyznał 24-letni napastnik.

Morata od lipca znowu jest zawodnikiem Realu Madryt. Hiszpan wrócił do stolicy Hiszpanii po dwuletnim pobycie w Juventusie Turyn. Przy pozyskaniu 24-letniego napastnika, “Królewscy” skorzystali z prawa odkupu reprezentanta Hiszpanii, które wynosiło 30 milionów euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi