Marchwiński: Taka wygrana nas zbuduje

Filip Marchwiński /fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W 23. kolejce PKO Ekstraklasy Lech Poznań pokonał u siebie Lechię Gdańsk. Piłkarze Lecha mieli przewagę przez większość meczu. W dodatku jeden gracz gości otrzymał na początku drugiej połowy czerwoną kartkę.

Drugą bramkę dla Kolejorza wbił młody Filip Marchwiński, który wszedł z ławki. Pomocnik Lecha Poznań postanowił wypowiedzieć się na temat niedzielnego spotkania.

– W drugiej połowie meczu graliśmy w przewadze i było nam trochę łatwiej. Cały czas stwarzaliśmy sytuacje i to naprawdę dogodne – skomentował Marchwiński.

– Teraz jak już wiemy, że wygraliśmy, to można powiedzieć, że szkoda, że tak mało bramek padło, bo statystyki strzałów mieliśmy niesamowite. Bardzo się cieszę, że Kuba w końcu otworzył ten wynik i później ja mogłem dołożyć swoją cegiełkę do tej wygranej.

– Taka wygrana na pewno zbuduje nas jeszcze bardziej. To było widać np. po tym jak zdobyliśmy pierwszą bramkę i wszyscy zaczęliśmy się razem cieszyć. Jak cała ławka rezerwowych pobiegła do nas do narożnika.

– I tak obecnie mamy już w zespole mega atmosferę, ale takie momenty na pewno podbudują nas jeszcze bardziej na kolejne spotkania – zakończył “Marchewa”

Źródło: Lech Poznań 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *