Manchester City rozkupi duet stoperów Leicester?

Manchester

Sky Sports

Zmagająca się z problemami w defensywie ekipa mistrza Anglii może w zimowym okienku transferowym sięgnąć po jednego z podstawowych stoperów Leicester City.

Mowa oczywiście o Johnnym Evansie oraz Caglarze Soyuncu, którzy w tym sezonie stanowią o sile obrony Lisów. Turek znakomicie zastąpił Harry’ego Maguire’a i wraz z Irlandczykiem z północy stworzył jeden z najlepszych duetów stoperów w Premier League. Nic dziwnego więc, że oboma graczami interesuje się Manchester City mający ogromne kłopoty w tej formacji po odejściu Vincenta Kompany’ego. Aymeric Laporte doznał poważnej kontuzji na początku rozgrywek, John Stones także boryka się z urazami, a Nicolas Otamendi nie prezentuje odpowiedniego poziomu na klub tej rangi.

Pomimo iż Pep Guardiola zapowiadał, że nie będzie żadnych zakupów zimą to sytuacja ta może się zmienić. Przypomnijmy, że Obywatele próbowali ściągnąć do siebie Evansa z West Bromu już w 2017 roku, lecz The Hawthorns konsekwentnie odrzucali wszystkie oferty z Manchesteru i zawodnik trafił ostatecznie na King Power Stadium. Na nieszczęście dla The Citizens – nie wydaje się, aby Leicester miał zamiar bez żalu oddać któryś z filarów swojej defensywy.

źródło: Sky Sports


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *