Przed nami jeden z najważniejszych meczów tym sezonie dla Lecha Poznań i Legii Warszawa. Przed dzisiejszym spotkaniem Legia jest liderem w tabeli i nad trzecim Lechem ma przewagę sześciu punktów. Dlatego to Kolejorz będzie robił wszystko co w jego mocy, by Warszawiacy nie odskoczyli jeszcze bardziej. Czy Lech odrobi stratę? A może Legia powiększy przewagę? Zapraszam do relacji LIVE.

LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA 2:1

Barry Douglas 65′

Kasper Hamalainen 70′

Michał Kucharczyk 84′

Lech Poznań: Jasmin Burić – Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Barry Douglas – Łukasz Trałka (Tamas Kadar 73′), Karol Linetty – Gergo Lovrencsics (Szymon Pawłowski 63′), Kasper Hamalainen, Dawid Kownacki (Dariusz Formella 86′) – Zaur Sadajew

Legia Warszawa: Arkadiusz Malarz – Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Tomasz Brzyski – Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec – Michał Żyro, Ondrej Duda, Michał Kucharczyk – Michał Masłowski (Dusan Kuciak 65′)

Koniec meczu! Lech wygrywa 2:1 po ciekawej drugiej połowie! Na szczęście po przerwie było więcej emocji. Zapraszamy za godzinę na ostatni punkt dzisiejszego programu – El Clasico.

97′ Żółta kartka dla Szymona Pawłowskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego.

96′ Świetny sprint Pawłowskiego i jeszcze lepszy powrót Astiza, który wykorzystał zmęczenie rywala i wybił piłkę.

95′ Guilherme za Michała Żyro.

94′ Problemy Michała Żyro po wyskoku do piłki i starciu z Douglasem. Źle wylądował i doznał urazu.

92′ Kuciak broni na raty strzał z bliska Sadajewa!

91′ Siedem minut doliczonych.

89′ Żółta kartka dla Michała Żyro za kwestionowanie decyzji sędziego.

86′ Dariusz Formella zmienia Dawida Kownackiego.

84′ Kucharczyk strzela na 1:2!!! Duży błąd obrońców Lecha, w trzech nie poradzili sobie z zawodnikiem Legii.

83′ Strzał głową Kędziory z 15 metra, ale obok bramki.

80′ Wrzutka w pole karne Brzyskiego z rzutu wolnego i strzał głową odwróconego od bramki Astiza ponad poprzeczką.

79′ Sadajew pada w polu karnym po starciu z dwoma obrońcami, ale sędzia Musiał był blisko i nie zareagował.

74′ Szansa dla Pawłowskiego, ale strzał obok bramki.

73′ Tamas Kadar zmienia Łukasza Trałkę.

71′ Świetnie akcję wyprowadził Karol Linetty, który zagrał do Kaspera Hamalainena, a ten pewnie pokonał Dusana Kuciaka.

70′ Hamalainen na 2:0!!!

68′ Niemal komplet na Inea Stadion.

66′ GOOOOOOOOOL BARRY”EGO DOUGLASA Z WOLNEGO!

66′ Rzut wolny z odległości 23,5 metrów.

65′ Dusan Kuciak zmienia Michała Masłowskiego.

63′ Za kontuzjowanego Lovrencsicsa wchodzi Pawłowski.

62′ Czerwona kartka dla Malarza za zagranie piłki ręką przed swoim polem karnym przy starciu sam na sam z Hamalainenem!

60′ Niecelny strzał Kownackiego.

56′ Żółta kartka dla Lovrencsicsa.

52′ Oprawa Lecha Poznań.

51′ Na razie niezbyt zmienił się obraz gry. Dużo niedokładności przy konstruowaniu akcji przez jedną i drugą stronę.

46′ Piłkarze Lecha zaczynają drugą połowę! PRZERWA W MECZU Na razie 0:0. Pierwsze piętnaście minut niezłe, potem tempo powoli opadało…

43′ Świetny strzał Kucharczyka mimo trzech zawodników Lecha na sobie! Broni Burić!

41′ Malarz broni strzał Hamalainena!

38′ Duży błąd Buricia, który minął się z piłką po zagraniu piłki przez Żyro i Kucharczyk na wślizgu próbował wepchnąć piłkę, lecz zderzył się z bramkarzem Lecha. Przy okazji żółta kartka dla Kucharczyka.

36′ Żółta kartka dla Vrdoljaka.

32′ Żółta kartka dla Arajuuriego za faul na Kucharczyku.

29′ Niecelne uderzenie Douglasa.

26′ Małe podsumowanie na razie Zbigniewa Bońka

23′ Strzał obok bramki Dawida Kownackiego.

22′ Malarz na raty broni strzał Lovrencsicsa.

20′ Niecelne uderzenie Żyro.

15′ Na razie przez pierwszy kwadrans mecz rozgrywany w dobrym tempie.

12′ Rozpędzony Kucharczyk wpadł w pole karne Lecha, ale w ostatniej chwili Burić wyłapał piłkę.

11′ Rozegranie akcji Hamalainena z Kownackim, ale z Finem nie zrozumiał się już Lovrencsics, który stracił piłkę przed polem karnym Legii.

9′ Teodorczyk i Reiss na trybunach oglądają mecz.

8′ Zablokowane uderzenie Lovrencsicsa.

6′ Mocno niecelny strzał z dystansu Vrdoljaka.

4′ Sadajew ostro potraktował Bereszyńskiego, ale odbyło się bez kartki i interwencji lekarzy.

3′ Strzał z dystansu Lovrencsicsa po rozegraniu rzutu rożnego, ale niecelny.

2′ Burić dość niepewnie wybił piłkę prosto pod nogi Kucharczyka, ale tego natychmiast okrążyło kilku zawodników Lecha.

2′ Burić pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Brzyskiego.

1′ Od razu w 10′ sekundzie Michał Żyro z dystansu uderzył, ale Burić broni!

1′ Sędzia Tomasz Musiał z Krakowa zaczyna ten mecz!

PRZED MECZEM Legioniści pamiętają…

PRZED MECZEM Mnóstwo klubów przysłało na ten mecz swoich skautów. Czy dzisiaj któryś z zawodników wypracuje sobie dobry transfer latem?